Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
saol tanricam... ben aldim ama sanki cildimi kurutuyor gibi hissediyorum innova, altina nemlendirici kullandigim halde..
bi de ben gecen sordum satis yapan kadin renkli nemlendiricilerin olgun ciltlere yonelik oldugunu genclerin kullanmasinin iyi olmacagini soledi. cildimi yorarmis felan..

asmin ben 23 yaşındayım aaba kullanmasammı renkli nemlendirici,sen hiç kullandınmı

saol tanricam... ben aldim ama sanki cildimi kurutuyor gibi hissediyorum innova, altina nemlendirici kullandigim halde..
bi de ben gecen sordum satis yapan kadin renkli nemlendiricilerin olgun ciltlere yonelik oldugunu genclerin kullanmasinin iyi olmacagini soledi. cildimi yorarmis felan..
tatlım demek senin kuru bir cildin var,pudra zaten nem fazlalığını alır,cildin kuruysa pudradan ziyade fondoten öneririm ben sana
o kadın çok biliyomuş selamımı söyle:nazar:
ayol zaten cildini fazla yormak istemeyenler içindir esas hedef kitlesi gençlerdir yani ne saçmalık:1closedeyes:
bunu sana söyleyen güzellik uzmanımı yoksa ürünlerin satıcılarımı?

yaa keske indirimdeyken o lorealin rimelinden alsaymısım takma kirpik etkisi yapıyor demissin
yokmu onunla ikame edebileceğim bişey
boshayallersmile

tatlım demek senin kuru bir cildin var,pudra zaten nem fazlalığını alır,cildin kuruysa pudradan ziyade fondoten öneririm ben sana
o kadın çok biliyomuş selamımı söyle:nazar:
ayol zaten cildini fazla yormak istemeyenler içindir esas hedef kitlesi gençlerdir yani ne saçmalık:1closedeyes:
bunu sana söyleyen güzellik uzmanımı yoksa ürünlerin satıcılarımı?
neci oldugunu pek bilmiorum tatlim gecen watsons da iste bnle ilgilenen kadina sorayim dedim bu cevabi verdi.
yagli fondotenler de kalip gibi hissettiriyor kendimi kullanamiyorum nemlendirici surup ustune pudra kullaniyorum ama iih olmyo yani.
bi de sormak istedigim sey var sen her disari ciktiginda boyle kalip gibi makyaj yapio msun? farindan rimeline fondotenine alligina kadar? yoksa daha cok ozel gunlere yonelik mi makyajlarin?

tanrıçacım clinuque in renkli nemlendiriisi tek renk mi,ben buğday tenliyim bana uyan renk nedir?yada tek renkse uyar mı bana?

neci oldugunu pek bilmiorum tatlim gecen watsons da iste bnle ilgilenen kadina sorayim dedim bu cevabi verdi.
yagli fondotenler de kalip gibi hissettiriyor kendimi kullanamiyorum nemlendirici surup ustune pudra kullaniyorum ama iih olmyo yani.
bi de sormak istedigim sey var sen her disari ciktiginda boyle kalip gibi makyaj yapio msun? farindan rimeline fondotenine alligina kadar? yoksa daha cok ozel gunlere yonelik mi makyajlarin?

asminim ben asla tavsiye etmem nemlendirici üstüne pudra:umursamaz:
tatlım her dışarı çıktığımda pürüzsüz makyaj yapmıyorum tabiki...hiç makyaj yapmadanda çıkarım ben dışarı kalem bile çekmeden,ama eğer özel bir durum varsa farından fondotenine aklına gelebilicek herşey mübahtır derim:))
makyaj yapmayı çok seviyorum nişanlımda bir o kadar nefret ediyoeyvahedigeldismile
sen kesinlikle bi tane renkli nemlendirici edin derimyerimseniben

tanrıçacım clinuque in renkli nemlendiriisi tek renk mi,ben buğday tenliyim bana uyan renk nedir?yada tek renkse uyar mı bana?

yok bebeğim tek renk değil,ben pembelik verene bakmıştım gayet başarılıydı..clarinsinde var renkli nemlendiricisi oda sanırım 50 tl civarıydı

bende nemlendirici üstüne pudra kullanmaktan sıkıldım ayrıca cildimi de bozuyo sanırım bu uygulama.yanılıyo muyum*

bebişko yağlarında fot.larını koymuşşun ben hiç anlamıyorum kayısının portakalın fln nasıl yağı olur nasıl elde ediyorlar yağ degilde anca esans olabilir bence yağ diye bize esansları kakalıyorlar
hemen kimyacı olarak bu konuya açıklık getirim şekerim, meyvelerin çekirdeklerinden yağı çıkartıyorlar, şahsen ben kendim de laboratuvarda çıkarıyordum ordan biliyorum ama aktarlardan alınan yağlar o meyvelerin aslında saf yağları değil, onlar karışım..saf yağlar daha pahalı..:smiley-cool:boshayallersmile

benim cildimde prüzler oluştu,bu yüzden renkli nemlendirici almak isttiorum daha sağlıklıymış

bende nemlendirici üstüne pudra kullanmaktan sıkıldım ayrıca cildimi de bozuyo sanırım bu uygulama.yanılıyo muyum*
bu uygulama çok yanlış kızlar.hatta makyaj uzmanı corci bunu defalarca anlattı...bu uygulamanın yanlışlığını.
hemen kimyacı olarak bu konuya açıklık getirim şekerim, meyvelerin çekirdeklerinden yağı çıkartıyorlar, şahsen ben kendim de laboratuvarda çıkarıyordum ordan biliyorum ama aktarlardan alınan yağlar o meyvelerin aslında saf yağları değil, onlar karışım..saf yağlar daha pahalı..:smiley-cool:boshayallersmile
saf yağları almaya kalksakakannehir
ne gibi bir zararı varmış nemlendirici üstünde pudra kullanmanın eyvahedigeldismile
youthanasia7 cim gözeneklerin hava alımını engellersin pudra yapışır kalır çünkü tatlım.tertemiz zemin olmalı(yani kremsiz)

ama nemlendirici sürmeden pudra sürersek pudra hemen uçmaz mı. fondöten de gözenekleri kapatmıyor mu bilmiyorumkismile cevap için teşekkürler bu arada opuyorumnanaktan

ama nemlendirici sürmeden pudra sürersek pudra hemen uçmaz mı. fondöten de gözenekleri kapatmıyor mu bilmiyorumkismile cevap için teşekkürler bu arada opuyorumnanaktan

rica ederim canım ne demek
uçmaz canım merak etme:)
eğer iyi bir fondoten aldıysan cilde tahmin ettiğin gibi zararı değil aksine yararı olur..o kadar gelişiyorki kozmetik sektörü sürekli kendini geliştiriyor markalar:içelim:

Şimcik tanrıçam bişi sorcam benbilmiyorumkismile
Şu totona ve baldırlarına sürdüğün yağlar var ya işte onlar tüylendirmiyo mu? Benim cildim acayip kuru banyo sonrası eğer krem sürmezsem hele de siyah bişi giydiysem yandımmm siyah olan kıyafetimin içi artık beyaz oluyo pul pul dökülüyom o yüzden krem sürüyom ama kremin kıl köklerini beslediğini duydum korktum bi de şunu gözlemledim. Ben üst bacak kısmımı almıyorum çünkü alıncak bişi yok iki ya da 3 tane var o da çok açık ztn neyse zamanla sanki bunlar çoğaldı gibi ve ben almak zorundayım artık kremden glb diye düşündüm ne kadar doğru bilmiyom. Bu yağlar beni kıllandırır mı acep?eyvahedigeldismile

işte benimde anlayamadım o küçücük cekirdekten ne kadar yağ cıksın maliyeti fazlaya geliyordur bizim aldıklarımızın fiyatları ne kadar uygun :/ kımbilir karısımın içine neler koyuyorlar seninle ozelden konusalım bunu tatlım

canim topigin ve yeni rumuzun hayirli olsunsositosositobirkac seye goz gezdirdim henuz hepsine bakamadim..cecile nin toz farini siddetle tavsiye ediyorummm kullanmaya kiyamiyorum halaabayanssulusmile
eskiden pudra kulanirdim simdi fondoten kullaniyorum cildim cok daha canli ve piril piril duruyor..baslarda bikac bisey cikti yuzumde simdi bagimlilik yapti biseyim yokopuyorumnanaktancilt yapiniza uygun ve guvenilir bir marka olduktan snra rahatlikla kullanabilirsiniz.

tanrıcam bende sadece pudra kullanıyorum cildimin parlamaya egimli yerlerine sürüyorum ama dogru mu kullanıyorum sırf pudra olur mu ?
fondeten sonrası pudrayı sur deme ama fondeteni hiç sevmıyorum yaaaaaaaa sursem bile 2 dkka sonra cıkartırım ben

Merhaba,
ben çok açık tenliyim ,terracotta kıvamında ama açık tonda bir pudra istiyorum var mıdir böyle bir ürün?çok aradım ama :kedi:

X