Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
minikcim güle güle kullan canım %50 indirim bayagı iyimiş yerimseniben

cnm cilt bakımı ürünleri ile cildini temizledikten sonra elma sirkesini sorunlu bolgeye sür faydasını görürsün boshayallersmile

teşekkür ederim livimmm opuyorumnanaktan

herkesleree merhabaa :kedi: yaff tanrıcam bizi bıraktı mıı neden yoookk mafoldumben

merhabaaaa opuyorumnanaktan
tanrıçacım yazdıklarını ilk günden beri takip ediyorum
uzaktan uzaktan :1ninca:
artık uzaklık canıma tak edince aranıza katılmaya karar verdimm katılabilirmiyiimmm :kedi: :roflol:

birde bişey sormak istiyorumm
incelticii tariifiniz falan varmı biitanem ya özellikle bacaklar için :kedi:

güzelim yaa bişe sorcam soda ne işe yarıyor sütü salatalığı portakalı biliyorum ama onu bilmiyorum bilmiyorumkismile

Canım bende tam ne işe yarıyor bilmiyorum ama cildim çok güzel görünüyo bunu yaptığım zaman yani çok farketti kaydirigubbakcemile3
Afrodit huuuu huuuuu nerdesin meleeğem sempatiksalakcinni

yaaa tanrıcacıgımın örnek verdiği nemlendirici markası neydi?
%50 indirime girmişken bi krem alalım stok
boshayallersmile

cierlerim şimdi geldim,önce tek tek mesaclarınıza cevap veriyim ardından resimler ekliycemopuyorumnanaktan

canım benim teşekkür ederimŞeniz
topiği beğendiysen ne mutluopuyorumnanaktanher zaman istediğini sorabilirsin superisi,bilgim dahilindeyse herzaman seve seve yardımcı olurum bitanem...canım inan hangi maske hangi sayfada bende bilmiyorum:1no2:ama sen bana sor ben anlatırım tekrar tatlım..ayrıca sende katıl bize uzakta kalma:jeyyar:
harikasın harika olmasınada sürtünme değil kızım o dayanma:roflol:allah canını almasın:roflol:dersine fazlasıyla çalışmışınaklinialirimsmile
sarımsak şampuanı 30 tl dedi aktarcım bana...sen kaça aldın kuzucum??
yok be aprilim canlı canlı işkence görürmü hiç..ben sordum yılan öldükten sonra yağını çıkarıyolarmış,içim cız etti ölüde olsa ama eskiden beri bu kullanılan bi yöntem padişahlar zamanında..zaten yılan kozmetik sektöründe fazlasıyla kullanılıyo..özellikle botoksta..yani gönül rahatlığı ile kullanabilirsin..işkence görmüyolar bitanemyerimseniben
anladım hayatım,yana doğru eğiliceksin..günde 200 defa yapsan fıstık gibi olursun:lepi:yana doğru eğiliceksin hem sağ hem sol.elinle bişey alıyomuş gibiama yana doğru
tanrıca benim uyuz cildim delirtti yine beni.limon surdumya yanaklarımdaki gözenekler iyice açıldı.yoksa yanağa sürmicekmiydik:kedi:

sürücektik ama sivilceli alan varsa oraya sürüyoruz,yada salatalık suyu ile karıştırıp sürüyoruz yada maskede kullanıyoruz..her akşam her akşam sürmüyoruz bu bir..ikincisi gözeneklerini zaten açmaz sana öyle gelmiştir:))ama dediğim gibi her akşam değil maske içine genelde koy yada salatalıkla karıştır yada tonik olarak..nasıl yaptığını anlat hele:hulya:

Balım canparem, yani sırf bu ürün için öldürmüyorlardır umarım yılanları...Neyse...:gitme:

Kuzum, ben 15 TL ye almıştım bu şampuanı.
Bir kaç farklı marka var.
Eczane markası var bir de, o daha pahalı. Zigavus marka sanırım o.

Bu bizim aldığımız Habipoğlu da bilinen iyi bir marka.a.s Hatay menşeili sanırım. Sabunları filan var, Defneli vs...guclubacismile
15 TL bence oldukça uygun kuzum, olumlu etkisi de çok başarılı.:lepi:
Yıllardır dökülürdü annemin saçı. Sonunda bu şampuan durdurdu ya, ben bile inanamadım
.hihoyyyt

kendinle ilgilenmen çok güzel tatlıgacıkaydirigubbakcemile5boşa dememişler bakarsan bağ olur bakmassan dağ die:hulya:
güzellik abidem nasılsın tanrıçam
saol sevgilim sennnaklinialirimsmile
güzelim benimmm neler yapmıssın oyle ballı lokmam benim yağsız pudraya ihtiyacım var hangisi alsam ki clinique shiseido arasında kararsızım :sinifsinif:
clinique kullandım ben livim kaç kere aldım hemde..çok memnundum tavsiye ederim.shiseido nun rujlarını cilt ürünlerini falan kullandım ama pudrasıda eminim güzeldir..yani hangisinin fiyatı uygunsa onu al ikisindende memnun kalırsın
tatlım bi soru mac mı gıvenchy mi alıyım pudramı?kalite ve cilde dostluk açısından bebem:hulya:
gıvenchy al derim bebem..bendede mac var şu anda pudrasını kullanıyorum ama givenchy yi tercih ederdim yerinde olsam:ecrin_bebek:
seni yormıycak hareketler yapabilrsin minim sendeguclubacismile
ben göz altına yağ sürülmesi taraftarı değilim..şu an memnun olsan bile ilerde söylenebilirsin bence sürme..yağ sürüceğine atıyorum kayısıyı püre yap onu sür...kuru kayısıyı az,içine süt koy onu tut gözünde anladınmı emek istediğim bitanem...tatlım cilt tipini söyle tonik için yardımcı oluyım canikom
melekolar göz altları için sürdüğünüz krem ve yagları tam olarak nereye sürüyorsunuz gözün altındaki çukur bölgeye mi :kedi:
çukur olan yere soldan sağa doğru sür..
güle güle kullanın aprilim,ruşeymi maskesini herkeze tavsiye ederim cidden bebem
valla gelemedim ama sporumu yaptım akitomsüprizzzzz
nazalpçim daha önce eklemiştim bende şöyle bir ürün var

Kirpik bakım yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar :

Hint yağı

Buğday yağı

Fındık yağı

Tatlı badem yağı

Kaş bakım yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar :

Fındık yağı

Kayısı çekirdeği yağı

Buğday yağı

Susam yağı

Çörekotu yağı

Jojoba yağı

Isırgan otu yağı

umarım fikir vermiş olurum tatlım..hiç uğraşmana gerek yok..böyle bir ürün alırsan rahar edersin..fiyatı 15 tl..aktardan bulabilirsin
fıstıkkkopuyorumnanaktan aktarlardan aldığın yeni ürünleri eklicektindi bu gece,bekliom hadii gelllsengözlerimebaksanab
ekliycem mego kurban,önce yanıt veriyim mesaclarazemuszemus
şuan portakallı ve limonlu buzları aynı ayna sürdüm yanıyorummmmm
kaydirigubbakcemile3deli yaa:))bebem sivilcemi vardı bu kadar yandın?ayrıca yansın boşver..yananı görür allahkaydirigubbakcemile2güzellik uğruna herşey mübahaklinialirimsmile
bende neddım bılıyonmu kızıma ıhlamur tarcın karanfıl uclusu kaynatmıstım hasta dıye hem ıctım hem tonık olarak pamuga dokup yuzumu sıldım antıseptrık tabıkıne
süpersin canım...evet karanfil antiseptiktir..içilen ve yenilen herşeyi sürebilirizbayanssulusmile

kızım nankörlük etme..fıstık gibi cildin..bakımla pürüzsüz olucaktır emin ol..boyacı küpü değilki bu sokup çıkar değişsin..biraz sabır ve emekle istediğin cilde kavuşucaksınŞeniz

Canım bende tam ne işe yarıyor bilmiyorum ama cildim çok güzel görünüyo bunu yaptığım zaman yani çok farketti kaydirigubbakcemile3
Afrodit huuuu huuuuu nerdesin meleeğem sempatiksalakcinni

peküüü datlım bişey daha sorsam :kedi: bu sodalar meyveli mi sade mi bilmiyorumkismile bende deneyim diyorum da bide cilt tipin nee bilmiyorumkismile

Afroditim bal peteğim ben hergün bu hazırladığım sodalı buzları yüzüme sürüyorum ama aklıma bişi takıldı göz kapaklarımıza da sürelim mi?
ben sürüyorumki zatenhihoyyyt
Güzeller, yağlı ve gözenekli ciltler için hangi buz kalıpları uygun?
salatalık suyu ve limon..ama sen limon yaramıyo diyosun..sırf salatalık yap o zaman tatlışım..birde biberiye bitkisini suda kaynat onu kalıba dök ve buz olarak sür islandımŞeniz
[/url][/IMG] çok net değil ama bugün aldıklarım acayip indirim vardıkaydirigubbakcemile2
minikim güle güle kullan..ayrıca makyaj masasımı banyomu anlamadım ama dekoruna bayıldımyakından çeksene orayıkaydirigubbakcemile2
pztsii akşam son cnm ya ben bişeyler daha alıcam ama loreal ve neutrogena arasında kaldım hangi markayı tavsiye edersiniz??
neutrogena al derim minikim..ama vucut ürünü alıcaksın fark etmez..niveada olabilir
tanrıcamı özledim:gitme:

tanrıça niye gelmedi acaba bende özledim

ama gelmedin bu gece fıstıkkkfisfisfis

Sevgi pıtırcığım yok bugün

teşekkür ederim livimmm opuyorumnanaktan

herkesleree merhabaa :kedi: yaff tanrıcam bizi bıraktı mıı neden yoookk mafoldumben
sitem etmekte haklısın ama inanın canlarım bende sizi çok özledim cierlerim olumunekankayizsmileŞeniz
Geziyodur o yavru kuşlar, haftasonu ya
yok kız gezmekten değilde gelemedim iştebilmiyorumkismile[/B]
oyyy kurban olsunlar katılabilirsin tabi:1hug:sormayın direk dalın kızlarsüprizzzzzburası herkeze açıkopuyorumnanaktan
canım portakal kayısı yasemin sandal ve susam yağını karıştırıp sürebilirsin meselaaklinialirimsmile
yaaa tanrıcacıgımın örnek verdiği nemlendirici markası neydi?
%50 indirime girmişken bi krem alalım stok
boshayallersmile
spf li akitram

şu krem bebem
Hoşgeldin bebişimmmŞeniz
sende hoşgeldin balımŞeniz

yok aprilim sordum benyerimsenibeniçin rahat edebilir..bende hassasımdır sordum o yüzden
çok sevindim memnun kalmasına canımın içi..yılan şampuanım bitsin onuda deniycem kısmetse..

Teşekkür ederim sabırlı fıstık..boshayallersmile
kusura bakma anca 102. i sayfaya gelebildim:ecrin_bebek:
daha önce görmedim hiç bu bakım yağlarını
bi bakınayım bakalım bulursam alırım
valla yağları ayrı ayrı sürmek işkence hakkaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…