Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hadi yav gerçekten çok garip insanlar var burda bu bi gerçek ama onları ciddiye alıp bizleri bırakmasın .sevindirmeesin onları her kimse:umursamaz:

şekle sokar tatlım kilo verdirmez ama şekle girince zayıflamış gibi durursun..bu bence daha iyisüprizzzzz
evet aslında zayıflayınca güzel olucam diye birşey yok ama şekle girersem güzel olur sanırım :))zemuszemus 5 kilo fazlam var ,sanırım hepisi de basen bölgesinde mafoldumben

yetişşş bacımmmmmmmm:eek: uyku sorunu içinde bi tarif var mı tanrıçamaklinialirimsmile ben ölü gibi uyuyorum bi yatıyrm bi daha zor kalkıyorumkaydirigubbakcemile3

yetişşş bacımmmmmmmm:eek: uyku sorunu içinde bi tarif var mı tanrıçamaklinialirimsmile ben ölü gibi uyuyorum bi yatıyrm bi daha zor
kalkıyorumkaydirigubbakcemile3

ona bi çözüm yokkaydirigubbakcemile3ben mesela saatlerce uyuyım sabah erken kalkıyosam(özellikle üniverste)kalkamam:))uykuyu sevmekle alakalı bişey bu..tabi geç yatma ilede irintili:))

ama uyku için kediotu die bişey var.ayrıca yasemin çayıda rahatlatır..uyumadan önce bunları içersen gevşersin sakinleşirsin sabah daha zinde kalkarsın tatlım
liv neden gidiyomuş yabilmiyorumkismile

Liv'im bırakmam seniii :umursamaz:

Ayy nolduki üzüldüm bak şimdi yaaa :çok üzgünüm:

kızlar bizi bırakıp gidiyo:gitme:

Son düzenleme:
zaten bu aralar cilt çok kuru bide soyup mafetmiim dimi canım.benim gözenenklerim çok açık hayatım ya delik gibi duruyo aşkımmmeyvahedigeldismile

bebeğim ben hemen yarın alırım o buğday özünden yapalım,alınca bana anlat opuyorumnanaktan
diğer göz kremimide yapim bura koycemaklinialirimsmile

Tanrıçam, ben senin topiği geç keşfettim tatlım ya sonradan çaktım sen olduğunu. Zaten böylesine harika bilgiler senden çıkabilirdi.Şeniz

Üzüldüm bizi bırakıp gidince msne de takılmıyon hiç, ama dönmene çok sevindim.olumunekankayizsmile

Bitanesi ponzodan tut da scotch brite'a kadar her şeyi denedim. Evet gülme bulaşık süngeriyle süngerledim kendimi ama geçmiyo geçmiyo deli oluyorum yaiz dolu bacaklarım sıkmaktan sıkmayınca da öyleece duruyor içinde iltihap yapıyor:gitme: Lazerde işe yaramaz bende artık tüylerim çok xayıfladı çünkü çok canımı sıkıyo bunlar.:sinifsinif:

Limon pek işe yaramıyor benim cildimde maalesef buz kalıpları yapıyorum çeşit çeşit.
Bir de buğday ruşeyminden bahsetmişsin. Nasıl kullanıyorsun sen onu tam olarak canım? Ben 2 günde bir 1 tatlı kaşığı ruşeymi sütle karıştırıp yiyorum, çok faydalıymış.:eek:

zaten bu aralar cilt çok kuru bide soyup mafetmiim dimi canım.benim gözenenklerim çok açık hayatım ya delik gibi duruyo aşkımmmeyvahedigeldismile
sevgilim zaten güneş koruyuculu nemlendirici kullanıcaksın,eper lekelerin varsa kullan nemsiz bırakmazsın cildini..pul pul olması nemsizlikten canişkom
liv gitmemafoldumben
gelmedi hala:gitme:
bebeğim ben hemen yarın alırım o buğday özünden yapalım,alınca bana anlat opuyorumnanaktan
diğer göz kremimide yapim bura koycemaklinialirimsmile
tamam minim ekliycem az sonra tekrardan..bulamam alıntıyı şimdi:))
Tanrıçam, ben senin topiği geç keşfettim tatlım ya sonradan çaktım sen olduğunu. Zaten böylesine harika bilgiler senden çıkabilirdi.Şeniz

Üzüldüm bizi bırakıp gidince msne de takılmıyon hiç, ama dönmene çok sevindim.olumunekankayizsmile

Bitanesi ponzodan tut da scotch brite'a kadar her şeyi denedim. Evet gülme bulaşık süngeriyle süngerledim kendimi ama geçmiyo geçmiyo deli oluyorum yaiz dolu bacaklarım sıkmaktan sıkmayınca da öyleece duruyor içinde iltihap yapıyor:gitme: Lazerde işe yaramaz bende artık tüylerim çok xayıfladı çünkü çok canımı sıkıyo bunlar.:sinifsinif:

Limon pek işe yaramıyor benim cildimde maalesef buz kalıpları yapıyorum çeşit çeşit.
Bir de buğday ruşeyminden bahsetmişsin. Nasıl kullanıyorsun sen onu tam olarak canım? Ben 2 günde bir 1 tatlı kaşığı ruşeymi sütle karıştırıp yiyorum, çok faydalıymış.:eek:

islandım canım benim ben uzuuuuun zamandır msn kullanmıyorum bitanem,en son senle konuştuğumuz zamanlardan beri düşün:))bahsetmiştim hatta benimki kıskanç die biliyosun o yüzden yasahhbilmiyorumkismilemsn de olsam islandımla konuşmazmıyım:1hug:
ruşeyminin maskesini ekliycem tatlım az sonra..ben su ile içiyorum normalde bu tarz şeyleri..mesela devedikeni tohumu aldım onuda su işe içiyorum yoğurda falan katmıyorum..yemeye devam et canımyerimseniben
limonu sadece burun üstüne sür o zaman canım sıkılşmasını istiyosan..artı çilek maskeside çok severim ben..yazın çokta yaparım..kışında çilekli sauna maskesi yaparım tavsiye ederimzemuszemus
oyyy teşekkür ederim balım saolasın:kedi:msnde konuşuyoduk hatta bakım olaylarını falan dimi kız:))bacaklarını sıkma bak iltihap oluyo,off cidden çok can sıkıcı:KK43:(
[QUOTE[/B]=Pati;11886443]liv nire tatlım yaaa mafoldumben[/QUOTE]
gidiyooo:gitme:kanka gitmesin liv yaa:gitme:
tanrıçammm napıoduk bu akşam spor mu bakı mmı?

hepsiiii:lepi:

tatlım ozaman nemlendiricide öner bana body sopu kullanma dedin bu aralar,ne kullancam_?

sositososito sositososito sositososito sportif hatunlar hazırmıyız..hadi ısınma turları başlasınkaydirigubbakcemile2zemuszemus
programı söylüyorum..önce idman yapıcaz,sonra maske sonrada bucu bıcı yapıcaz:lepi:hadi hazırlanın..son 10 dakika...
livimde bizle olucaktı bu akşam program yapmıştıkmafoldumbenofff çok üzülüyorum kızlar yamafoldumben

X