Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

allah cezanı vermesin kız:roflol: :roflol:
yani 42 de olur,54 te diyosun:roflol: :roflol:

hee canım her tür oluyo bana sempatiksalakcinni yok tanrıçam giyimde standart giyinirim genelde ondan öle demiştim deeeeeeeyvahedigeldismile

Kızlar bu konuda ki tek bekar benmiyim yaw hepinizde evli yazıyomafoldumben
ben varım
marifet gibi el sallıyorum-tatlicadiarzu-
bekarım:dilcikar:

xzgi de katılmak istemişti sankim o yokmu
barbim konuşucaktı canım
kesin konuşmadan yazmak istemedim...:hulya:

Al kız bayılırımm sürer sürer böyle yaparımaklinialirimsmileaklinialirimsmile

Şenizhediyeleşmek dinimizde bile çok öenmli yere sahip allah hepinizin gönlüne göre versinalkisalkisalkisopuyorumnanaktan
ne verirsen elinle,o gelir seninle:roflol:
allah tuttuğunu altın etsin

boyuma göre minnacık ayakalrım var ama baktığın zaman öyle abes durmuyo yawsempatiksalakcinni
ay geçmiş ola:teselli:

saol biemŞeniz:smiley-cool:
boyun kaç kızaklinialirimsmile

kızlar salaş şeyler mi seevrsiniz , derli toplumu , spormu , klasikmi onuda belirtin
ben her tarz severim
20 lik dişim senelerdir çıkmak için bekliyorda kendileri eyvahedigeldismile 2 gundurde acısını cekiyorum şimdi kulagımda basladı agrımaya of ck kötu mirmirmirmir:sinifsinif::sinifsinif:
geçmiş olsun hayatım:teselli:
ilaç neyin içsenbilmiyorumkismile

neysem bende anlatiiiim bakın iyi okuyun he :tomato:

herkesler bilir tam bir mor hastasıyım MOR ve GRİ en sevdigim renkler fazla makyaj yapmam allık rimel açık renk göz altı kapatıcısı kullanıyorum o kadar bayanssulusmileoje delisiyim 150 ojem var belki yani butun renkler mevcut ama yinede oje alırsanız yok istemem demem yan cebime koy derim hatta çok sevinirim Şeniz tırnak stıcerlerine bayılırım desenler çiçekler böcekler fln -tatlicadiarzu- bedenim üst small yada medium ama genellikle medium alırım altta 38 beden ayak numaram 37 topuklu ayakkabı giyemiyorum genellikle spor giyinirim ama sade elbiselerdende hoşlanırım şort bayılırım kıyafette renk olarak koyu mor,somon rengi,pudra rengi,beyaz,siyah,gri severim ama sade giyinirim desenli seyler pek giymem az taslı değişik seyler olabilir şal kullanırım aslında salaş şeyleride severim geniş pantolonlar fln mesela ama hıphopcu sanmayın beni haa sölim gecelik flnda çok severim aklinialirimsmileaklinialirimsmilehihoyyyt sempatiksalakcinnitakı olarak birtek yuzuk kullanırım birde kelepçe seklindeki bilekliklerden kolye küpe takamıyorum ama saat severim bayılırım aklinialirimsmileohaoldumsmile ev aksesuarı olaraktan kahve-krem severim mum çok severim evimde aşırı mum var delikafadulden yine ahşap eşyaları çok severim

ay yeter bu kadar gönlünüzden ne koparsa dicim arkadaslarım maddiyatın önemi yok ama özen gösterin yeter bayanssulusmileŞeniz

Son düzenleme:
ben yarın tanıtıyım kendiimi
yazıyordum kendi içimde çelişkilere düştüm mor mu sveerim en çok yeşil mi kırmızı mı sarı mı lila mı ne ne ne diee:roflol::roflol:
ben kimin ne severim ki ben
şu an sadece boyumu kilomu bedenimi yazacak kdar tanıyom kendimi:roflol:
yarın yazıyım ben en iyisi,yarın...sempatiksalakcinni
evet evet yarın-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Hahahhahahha çılgın hatunlar ya kopardınız beni yeminle...delikafadulden

Kendimi anlatçam şimdi ben : şakkıdı sempatiksalakcinni

Efem, benim anne tarafı Romanya, buba tarafı Bulgaristan göçmeni ama ben aslen İskandinav genine sahip,-tatlicadiarzu- Asyalı yüz tipinde sempatiksalakcinni ama fücut olarak bildiğin Rustik aklinialirimsmile sempatiksalakcinni hatlı bir Aprilim laelaelaelaelae

Yıhahhahah...:roflol:
Neysi.

Bedenim 36, minik ayaklarım 39 -tatlicadiarzu- fekat ayakkabı almayın yav, pahalı kaçar olum...lmaz:
Sade tarzı benimsemiş, yer yer ince detaylarda kokoşuk barındıran, zaman içerisinde klasik akıma doğru yönelen biriyim...kaydirigubbakcemile2
En sevdiğim renkler, siyah, beyaz, toz pembe, açık yeşil, lacivert, sütlü kahve, turuncu, somon tonları (yuh) -tatlicadiarzu-
yani koyu renklerden sadece siyah seviyorum, diğer koyu tonlar beni boğuyor sanırsam...kafamçokkarıştı

Takıya bayılıyorum, en çok küpe severim. küpenin her türlüsünün hastasıyım...
Giyimde, boğazlı yaka veya bisiklet yaka giyemiyorum akannehir, ümüklü şeyleri hayatta giyemiyorum canlarım...-tatlicadiarzu-

Fular, şal gibi şeylere bayılırım...boshayallersmile

Kozmetik manyağı bir dişi olduğum için fondoten-pudra gibi ten rengi bilinmesi gereken ürünler dışında her türlü hediyeye ölürüm.zemuszemus..(aman sakın pahalı almayınız, çok pis kızarım benneyaptımki )

Kitap ta çok severim, siyasi veya tarihi romanlar en güzel bir hatıra olabilir. (korsan alın ama he mi):lepi: şutarafagitti

İşte böyle,sempatiksalakcinni içinizden ne gelirse, mutlaka ve mutlaka aşırıya kaçmadan şutarafagitti, küççük, sizleri hatırlayabileceğim bir ufak hatıra, tarafımdan özenle saklanacak, her gördüğümde sizleri hatırlatacak ve ne olursa olsun, çok çok kıymetli olacaktır...:asigim: olumunekankayizsmile

Saygılar, sevgiler efenim...
buyrunnnnnnnnn

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Sen de tam denyolinda çıktın be kuş kafam :roflol: :roflol: :roflol:

Ben de amma yazmışım la kafamçokkarıştı sempatiksalakcinni

buarada unutmuşum hemencecik ekliyimm siyah, kahverengi, kırmızı, gri, fuşya, pembe renklerini severimmmsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2

ay bak ben fondöten kullanmam
april deyince aklıma geldi
olurda alacağı tutar bana alanın
amann nolcek onun hatrına özel günelrde kullanırım kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Sen de tam denyolinda çıktın be kuş kafam :roflol: :roflol: :roflol:

Ben de amma yazmışım la kafamçokkarıştı sempatiksalakcinni

oku oku bitmedi valla heee:roflol::roflol::roflol:
off çok heyecanlıım ben yaa diğerine katıldığımda kimseyi tanımıyodum ama
bu sefe coşucam maaşım da var hem daha rahat rahat alırım :roflol::roflol::roflol:
la danrıça torpil yapsa da sen bana çıksan:roflol::roflol::roflol:
napıyım olum tanıyamıyom şu an kendimi çok değişkenim bugün:roflol::roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…