Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ben en son tanıtcam delikafadulden deli bir diş ve kulak agrısına maruz kaldım son yarım saattir kafamı toplayayım geliyorum kuzu

olmazzz alsanaalsanasmile annat annat mor delüsü sempatiksalakcinni

noldu anacım daha ben vurmadan dişine ağrımı girdi sempatiksalakcinni

Al kız bayılırımm sürer sürer böyle yaparımaklinialirimsmileaklinialirimsmile

Ben 20 yaşına ilk adımını atmış 1.70 boyunda 49 kilo uzun ince bir kızcağızım:sinifsinif: bedenim 36 ayakkabı numaram 38kaydirigubbakcemile2 makyaj malzmelerine tüm kadınlar gibi bende bayılıyorumsositososito Giyimde genelde toz pembe açık mavi beyaz gri tarzı renkleri seviyorumm.Aman kızlar gönlünüzden ne koparsa bnm gözüme çok güzel gözükür Şenizhediyeleşmek dinimizde bile çok öenmli yere sahip allah hepinizin gönlüne göre versinalkisalkisalkisopuyorumnanaktan

Son düzenleme:

boyuma göre minnacık ayakalrım var ama baktığın zaman öyle abes durmuyo yawsempatiksalakcinni
ay geçmiş ola:teselli:

kızlar salaş şeyler mi seevrsiniz , derli toplumu , spormu , klasikmi onuda belirtin

olmazzz alsanaalsanasmile annat annat mor delüsü sempatiksalakcinni

noldu anacım daha ben vurmadan dişine ağrımı girdi sempatiksalakcinni

20 lik dişim senelerdir çıkmak için bekliyorda kendileri eyvahedigeldismile 2 gundurde acısını cekiyorum şimdi kulagımda basladı agrımaya of ck kötu mirmirmirmir:sinifsinif::sinifsinif:

20 lik dişim senelerdir çıkmak için bekliyorda kendileri eyvahedigeldismile 2 gundurde acısını cekiyorum şimdi kulagımda basladı agrımaya of ck kötu mirmirmirmir:sinifsinif::sinifsinif:

oyy Allah sabır versin
ağrı kesici al boshayallersmile

Tanrıça sendemi bekarsın kaç yaşındasın merak ettim gözümde büyük canlandırdımda:kedihaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…