Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

tanrıça bana çıkçak dermişimmm sempatiksalakcinni

şaka şaka

bakalım kim çıkıcak
çıkıcak kişi umarım kendini iyi tanıtmış olur :jeyyar:

oku oku bitmedi valla heee:roflol::roflol::roflol:
off çok heyecanlıım ben yaa diğerine katıldığımda kimseyi tanımıyodum ama
bu sefe coşucam maaşım da var hem daha rahat rahat alırım :roflol::roflol::roflol:
la danrıça torpil yapsa da sen bana çıksan:roflol::roflol::roflol:
napıyım olum tanıyamıyom şu an kendimi çok değişkenim bugün:roflol::roflol:

Ben öle uzun bir insanım işte anladın mı kuş kafalı yavrucan :nazar: -tatlicadiarzu-
şşt torpil morpil yok olum denyo denyo olma yaaaaaa :1ninca: sempatiksalakcinni

Hahahhahahha çılgın hatunlar ya kopardınız beni yeminle...delikafadulden

Kendimi anlatçam şimdi ben
Efem, benim anne tarafı Romanya, buba tarafı Bulgaristan göçmeni ama ben aslen İskandinav genine sahip,-tatlicadiarzu- Asyalı yüz tipinde sempatiksalakcinni ama fücut olarak bildiğin Rustik aklinialirimsmile sempatiksalakcinni hatlı bir Aprilim laelaelaelaelae

Yıhahhahah...:roflol:
Neysi.:nazar:

Bedenim 36, minik ayaklarım 39 -tatlicadiarzu- fekat ayakkabı almayın yav, pahalı kaçar olum...:eek:lmaz:
Sade tarzı benimsemiş, yer yer ince detaylarda kokoşuk barındıran, zaman içerisinde klasik akıma doğru yönelen biriyim...kaydirigubbakcemile2
En sevdiğim renkler, siyah, beyaz, toz pembe, açık yeşil, lacivert, sütlü kahve, turuncu, somon tonları (yuh) -tatlicadiarzu-
yani koyu renklerden sadece siyah seviyorum, diğer koyu tonlar beni boğuyor sanırsam...kafamçokkarıştı

Takıya bayılıyorum, en çok küpe severim. küpenin her türlüsünün hastasıyım...:KK1:
Giyimde, boğazlı yaka veya bisiklet yaka giyemiyorum akannehir, ümüklü şeyleri hayatta giyemiyorum canlarım...-tatlicadiarzu-

Fular, şal gibi şeylere bayılırım...boshayallersmile

Kozmetik manyağı bir dişi olduğum için fondoten-pudra gibi ten rengi bilinmesi gereken ürünler dışında her türlü hediyeye ölürüm.zemuszemus..(aman sakın pahalı almayınız, çok pis kızarım benneyaptımki )

Kitap ta çok severim, :kahve: siyasi veya tarihi romanlar en güzel bir hatıra olabilir. (korsan alın ama he mi):lepi: şutarafagitti

İşte böyle,sempatiksalakcinni içinizden ne gelirse, mutlaka ve mutlaka aşırıya kaçmadan şutarafagitti, küççük, sizleri hatırlayabileceğim bir ufak hatıra, tarafımdan özenle saklanacak, her gördüğümde sizleri hatırlatacak ve ne olursa olsun, çok çok kıymetli olacaktır...:asigim: olumunekankayizsmile

Saygılar, sevgiler efenim...
buyrunnnnnnnnn

buarada unutmuşum hemencecik ekliyimm siyah, kahverengi, kırmızı, gri, fuşya, pembe renklerini severimmmsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2

ay bak ben fondöten kullanmam
april deyince aklıma geldi:KK1:
olurda alacağı tutar bana alanın
amann nolcek onun hatrına özel günelrde kullanırım kaydirigubbakcemile3

neysem bende anlatiiiim bakın iyi okuyun he :tomato:

herkesler bilir tam bir mor hastasıyım MOR ve GRİ en sevdigim renkler fazla makyaj yapmam allık rimel açık renk göz altı kapatıcısı kullanıyorum o kadar bayanssulusmileoje delisiyim 150 ojem var belki yani butun renkler mevcut ama yinede oje alırsanız yok istemem demem yan cebime koy derim :KK1: hatta çok sevinirim Şeniz tırnak stıcerlerine bayılırım desenler çiçekler böcekler fln -tatlicadiarzu- bedenim üst small yada medium ama genellikle medium alırım altta 38 beden ayak numaram 37 topuklu ayakkabı giyemiyorum genellikle spor giyinirim ama sade elbiselerdende hoşlanırım şort bayılırım kıyafette renk olarak koyu mor,somon rengi,pudra rengi,beyaz,siyah,gri severim ama sade giyinirim desenli seyler pek giymem az taslı değişik seyler olabilir şal kullanırım aslında salaş şeyleride severim geniş pantolonlar fln mesela ama hıphopcu sanmayın beni haa sölim gecelik flnda çok severim aklinialirimsmileaklinialirimsmilehihoyyyt sempatiksalakcinnitakı olarak birtek yuzuk kullanırım birde kelepçe seklindeki bilekliklerden kolye küpe takamıyorum ama saat severim bayılırım aklinialirimsmileohaoldumsmile ev aksesuarı olaraktan kahve-krem severim mum çok severim evimde aşırı mum var delikafadulden yine ahşap eşyaları çok severim

ay yeter bu kadar gönlünüzden ne koparsa dicim arkadaslarım maddiyatın önemi yok ama özen gösterin yeter bayanssulusmileŞeniz

Ben 20 yaşına ilk adımını atmış 1.70 boyunda 49 kilo uzun ince bir kızcağızım:sinifsinif: bedenim 36 ayakkabı numaram 38kaydirigubbakcemile2 makyaj malzmelerine tüm kadınlar gibi bende bayılıyorumsositososito Giyimde genelde toz pembe açık mavi beyaz gri tarzı renkleri seviyorumm.Aman kızlar gönlünüzden ne koparsa bnm gözüme çok güzel gözükür Şenizhediyeleşmek dinimizde bile çok öenmli yere sahip allah hepinizin gönlüne göre versinalkisalkisalkisopuyorumnanaktan

öhömm öhömm ...mirmirmirmir

B&M (tanrıçanın izinden gidek sempatiksalakcinni)

beni çoğu kişi bilir kapalıyım :1ninca: :KK1: 23 yaşındayım,
38 bedenim sempatiksalakcinni 36 numera ayak numaram :kedi: (bebik ayağı :roflol:)
mor ,pembe favori rengimdir , ama her renk olabilir göynünüzden ne koparsa :lepi:
Oje ve cilt temizliği ürünleri dışında parfüm ve her türlü kozmetiğe bayılırım seve seve kullanırım opuyorumnanaktan
Büyük eşyaların ufak minyatürlerine bayılırım mesela (yiyesim gelir cokacimcoook :roflol:)
Yüzük severim , tanrıça misali kokoşumdur biraz sempatiksalakcinni
Öyle işte ya

İçinizden göynünüzden ne gelirise işte boshayallersmile
Özenerek değer vererek almanız yeterlidir buyrunnnnnnnnn
Çok kıymetlim olacağı kesin bayanssulusmile sizden bir anı olarak opuyorumnanaktan

Merabayınn :KK3::KK3:
Tanıtayım hemen kendimi bende:smiley-cool: 21 yaşındayım,iyi bir kokoş sayılabilirmaklinialirimsmile
özellikle göz ve dudak makyajı yapmayı çok seviyorum,tırnaklarımı boyamayı da çok severimaklinialirimsmile
kozmetik konusunda cilt ürünü pudra fondö ya da yüz kremi vs gibi ürünler dışında hepsi olur ama bunlar olmazsa iyi olur çünkülüm kullanamam üzülürüm:KK43:
takılarla aram çok iyidir özellikle küpe koleksiyonum var diyebilirima.s
ayakkabı numerom 38,bedenim 36
her kadın gibi şıkır şıkır süs eşylarına bende bayılırım:kedi:
kızıl kafama her renk gitmediği için öyle iddialı renkler giyemiyorum kıyafet konusunda gri,beyaz,koyu maviler, tercihimdirsempatiksalakcinni
bana alacak sevgili arkadaşım gönlünden ne koparsa artık:1hug:
tanrıçamın da dediği gibi yarım elma gönül elmaa.s.

kızlar bende kendimi tanıtıyım=)bedenim standart 36-38 kalıbına göre değişiyor, ayak numaram 37=)kozmetik manyağıyım hertürlü kozmetik eşyasına bayılırım oje ruj parfüm vs herşey=)peluş eşyalara karşı özel bi ilgim var peluş ne olursa olsun severim şimdilik aklıma gelenler bunlar canlar=))

TANRIÇA​
CanlarımŞenizbeni iyi kötü bilirsiniz...kokoş bi hatunumbayanssulusmilemakyaj yapmayı çok severim.doğal olarak makyaj malzemeleri ilgi alanımdıraklinialirimsmileojelere,kozmetiklere ilgiliyimdiraklinialirimsmilekozmetik olsun çamurdan olsun:smiley-cool:
pembe ve mor renk favorimdir:lepi:eek:da dekorasyonunda bu tondaki eşyalar çok hoşuma gider,süslü püslü,taşlı tuşlu ev eşyalarına bayılırım :kedi:kıyafette ise daha sade renkler tercihimdir.pudra rengi,pembe,tatlı mor(koyu),kahverengi,koyu yeşil,dore,gümüş(allahtan sade tercihim dedim) rengidelikafaduldenay her rengi giyerim:roflol:standartım yoktur.her tarz giyerim çünkü.bukalemun gibiyimbayanssulusmile
küpe sevmem:a015:bileklik ve uzun kolyeler favorimdir:lepi: bedenim 36:eek:
ayak numaram 38aklinialirimsmile ımm başka:1rolleyes: hayal gücünüzde bana almak istediğiniz ne varsa favorim olur,öpüp başıma koyarım,değerlim olurŞenizben kısaca zevklerimi yazdım,gönlünüzden bana layık ne görürseniz onu alınolumunekankayizsmile
fazla uçmayın:mymeka:pazardan olsun mümkünse:lepi:1 milyonculardaki değişik şeylerde çok hoşuma gider:lepi:kesenizi zorlamayınolumunekankayizsmile

özet geçiyim dedimzemuszemus zemuszemus

dizi izliyorum şimdi
sizle sonra ilgilenicem:hulya:aklinialirimsmile
yazın siz..bol bol tanıtın kendiniziolumunekankayizsmile

Kanka Tanrıçam bak, özelliklerimi detaylı virdim,sempatiksalakcinni

Sana talibim :asigim: , özelliklerimi beğendiysen, kabul ediyosan bir gün çaycıda buluşalım, tanışalım...
:kedi: sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

Kanka Tanrıçam bak, özelliklerimi detaylı virdim,sempatiksalakcinni

Sana talibim :asigim: , özelliklerimi beğendiysen, kabul ediyosan bir gün çaycıda buluşalım, tanışalım...
:kedi: sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni :roflol:
çaycıda değilde bizde buluşsak ceyarım:jeyyar:
özelliklerini okurken koptum zaten deli ahaha:KK1: :KK1: :KK1:

benimde bey geldi :)))
mama yicez
sonra geleremm

afiyet olsun:KK3:
el sallamayada taktım he:KK3:

Son düzenleme:
o zaman sıra bende :)26 yaşındayım 170 boyum var bekarım açığım. takı istemiyorum kendim yapıyorum çünkü çeyizlik bişey olabilir mor ve kırmızı siyah renklerine bayılırım makyaj ve parfüm hastasıyım süs eşyalarını severim özellikle mutfak için olanları kokoşumdur oje kullanmam kıyafette tunik tarzı şeyleri severim elbiseyede hayır demem pembe rengi ve peluşları falan hiç sevmem.38 bedenim 37 numara ayaklarım m beden giyiyorum makyaj çantalarına ayrı bir takıntım var ruj kullanmıyorum rimel far allık kapatıcı parfüm çok severim hiç kendini kasma arkadaşım gönlünden ne koparsa benim için hediyeleşmek arkadaşlık önemli

gel sende gir bebişş
herçese açık sempatiksalakcinni

heee
Aslında ben heycanımı yılbaşına saklıyım diyordum
Bayramda inşallah burada olmiciiiimmm
zor olur bana bu kez
ama yıllbaşında listenin başına yaz beni tanrıçaaaammmm

X