Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

fotolar telefonunda hatta,mesaj sayısı dolsa ekleyecek.hatta sorun olmasa benim hesabımdan bile eklemeyi düşündük.
Gerçekten sabahtan beri bu mevzuyu konuşurken,çekilişe önem vermediniz gibi bir yorum olunca arkadaşım adına ben kırıldım..
Neyse kapatalım bence ve eğlencemize bakalım,di mi ama

QUOTE=aybur34;16053274]pardon ben iki yada 3 gün önce hediyesini alan arkadaşla karıştırdım
onunda msj saysı çok azdı
bulosunun hediyesini dün akşam aldığını bilmiyodum
fazla geriye gidemeden yazılan son msjlara göre yorum yaptım
arkadaştan özür dilerim
:13:[/QUOTE]

önemli diil
fotolarını çektim onda bir sorun yok ama işyerinde internete yükleyemiyorum usb girişlerimiz problemli aynı zamanda msj sayımın dolması gerekiyormuş akşam müsait olsaydım da koymam pek mümkün olmayacaktı

tüh kaçırdık ya bende yeni gördüm bu topiği aslında hep takip ediyorduk çeyiz köşesini falan giriyorum sürekli ama kaçırdık bunu :))) hem tanışmış kaynaşmış oludm sizlerle de

Aaaa sevgicim aşk olsun daha ne alıcaktın ya :86: (ay yeni similler gelmişşş)

valla zırladım :84: beni doğru dürüst tanımadığın halde okadar içime işleyen hediyeler almışsın ki :93:
çok sevindim ,çok hediye alman değil özenerek alman duygulandırdı beni :78:

valla ysuuf halen arabasıyla oynuyo :86:

bu arada yüzük şahane o nokta kadar soyukta nazar boncuğu olsun
ben siyah ojeyle kapatırım onu :))))

Son düzenleme:
bilseydim seveceğini kumandalısını alırdım yusufçuğa artık yılbaşı çekilişinde çıkarsan o zaman kumandalısını alırım oturdu yerden oynasın kuzucukk

MNG kargoyu aradım şimdi..kargom şubeye gitmiş..gün içinde de dağıtım yapılacakmış.bi sorun yokmuş..kurbeneeee kurbanee,duy sesimi

önemli diil
fotolarını çektim onda bir sorun yok ama işyerinde internete yükleyemiyorum usb girişlerimiz problemli aynı zamanda msj sayımın dolması gerekiyormuş akşam müsait olsaydım da koymam pek mümkün olmayacaktı[/QUOTE]
kusura bakmayın benim hatam
yanlış anlamışım dediğim gibi karıştırdım
anlaştık o zaman

kızsr bu cumartesi darulaceze etkinliğe gelmek isteyen var mı
istanbulda olan arkadaşları muhakkak bekliyoruz
ben ve bi çok arkadaş orda olucaz tabi kazen de

ben gelmeyi çok istiyorumm ya ama hastayım onun için bile izin vermediler o gün 2 ye kadar çalışıyorum off:2:

selam kokoşlarımmm
ben de kurbanıma hediyelerimi tamamladımm bugün nöbetçi olduğum için yarın verebilicem kargoya umarım en kısa zamanda eline geçer :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…