Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

"eve erkek attım zaman kalmadı" bunumu dememi istiyorsun

napiim fena dağıtmışım evi bir haftadır bütün dolap koltukların masnın üstündeydi çamaşır katla ütü yap imanım gecredi yalanmı sölicem

bmcim hediyelerin çok güzel
tam senlik mor mor
sevgicim kesene bereket ne güzel uğraşmışsın ellerine sağlık

az önce kargoyla kavga ettim istanbul içine 1 günde teslime tmeleri gereken kargo hala teslim edilmedi
ayın 2. de verdim hala ulaşmamış diye şikayette bulundum
adı batsın sürat kargoymuş ne sürat ne sürat

az önce kargoyla kavga ettim istanbul içine 1 günde teslime tmeleri gereken kargo hala teslim edilmedi
Sürat kargo hep problemli zaten,internet alışverişinde kargomuz 2 günde istanbuldan geldi ama bi hafta şubede bekledi neymiş efendim dağıtım günleri varmış her gün gelemezmiş öyle

iyi yapmışsın canım ya..işlerini adam gibi yapsınlar onlarda.bir günde demesinler o halde,hayret bişey..Ben MNG ile gönderdim.umarım sorun olmaz.

sevgi ilk çekilişe katılmana rağmen çok özenerek
hediye almışsın tebrik ederim
hatta belli bir limit koymuştuk onuda geçmişsin kesene bereket
hediyesini alan arkadaşta iyi günlerde kullansın

ayyy koycam koycam ama temizlikten fırsat kalmadı!
akşama inşallaa

kusura bakmayın ama bu yaptığınız öncelikle size hediye alan arkadaşa yapılan büyük bi haksızlık diye düşünüyorum
kendisi onca işinin arasında vakit ayırıp herşeyi tamamlamasına rağmen siz hala temizlik ve işten bahsediyorsunuz
foto eklemek sizin sadece 15 dakikanızı almakla beraber bu çekilişe gösterdiğiniz önemide belirtirdi
sizi tanımıyorum amacım polemikte değil sadece düşüncemi beyan ettim

Sürat kargo hep problemli zaten,internet alışverişinde kargomuz 2 günde istanbuldan geldi ama bi hafta şubede bekledi neymiş efendim dağıtım günleri varmış her gün gelemezmiş öyle

iyi yapmışsın canım ya..işlerini adam gibi yapsınlar onlarda.bir günde demesinler o halde,hayret bişey..Ben MNG ile gönderdim.umarım sorun olmaz.

ay deliriciiim bi de alıcı adı olarak benim adım görünüyomuş kurbanımın değil de
bi sürü telefon trafiği ve bi sürü şikayet mailnden sonra düzeltme yapıldı bugün ulaşıcakmış
ama ben acayip sinirlendim

benim kargodada galiba bi aksilik var kargo takipten kontrol ediyorum ve haber kağıdı bırakıldı yazıyo adrese ulaşmamış

bence sizin yaptığınız haksızlık.işin espirisine öyle söylediği bellidir diğer mesajlarında.yeni üye ve mesaj sayısı dolmadı,kargosuna da daha dün akşam üstü ulaştı.kendisini ben ısrarla çekilişe katılması için ikna ettim.hediye alcağı kişi içinde özen gösterdi,bizzat şahidim.tadını kaçırmaya gerek yok,neden bu şekilde yazdığınıza anlam veremedim.

Canım Beğendiğine Ne Senin Kadar Sevindim inan bu Aralar Biraz bunalındayım Galiba İçimden hiçbişeygelmiyorken aldım hediyelerini keşke daha iyi olabilseydi :2: oğlanın arabada güzelmiş hee ben alırken bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum bişey dikkatimi çekti yüzüğün bi kenarı soyulmuşmu aklımada geldi koyarken kadının pençeleri takıldı bi tırnak vardı ki sormayın neyse ufak bi sıyrıkla atlatmış hediyelerim inan resimlerini koyunca anladım baya almışım dedim ya parça parça aldığım için bu kadar çok gelmedi gözüme güle güle mutlu günlerde kullan mutlu günlerdee..

ben önce mng kargoya gittim içinde ne var dedi bende hediye oyuncak vs deyince onları yollayamıyoruz dedi neden dedim kırılcak eşyayı almıyoruz dedi has.. dedim ordan gittim yurdumun kargosu yurtiçine sormadı bilemm

şahaneee canım hepsini güzel günlerde güle güle kullan nasılda güzeller sevginin de kesesine bereket harika seçimler yapmış
saol bidenem
Vayyyyyyyyy Betüüüüllllllllll

Bayıldım hediyelere kuzu yaaaaa , güle güle kullan hepsiniiii :13:

Sevgi'cim, özenine hayran kaldım canım benim ya, kesene bereket yavrum

teşekür ederim canom:13:

evet pek sevmiş arabayı anam kuzum tanrıçam asıl senin emkelerin hakkı ödenmez ne iyi ettinde ettin bu çekilişinii sevon kurban olsun sana ulvim beniimm

Bm güle güle kullan hediyelerini canımm çok güzeller
Sevginin de kesesine bereket :)

b&m gule gule kullan, sevginin de kesesine bereket olsun..

bm hediyelerin çok hoş kız iyi günlerde kullan, sevgi kızında kesesine bereket ...
ama uçmayın demiştik yanlış hatırlamıyorsam, sen göklere çıkmışsın sevgicim yaa, pilot sevgiii
he uçuyom uçuyorum ne bileyim benim hediye anlayışım bu bi insan eline aldığında mutluktan gözleri dolmalı bence ben zırlattım biraz b & m mi

B&M, hediyelerin çok güzelmiş, güle güle kullan inş.
Sevgi de çok zevkliymiş gerçekten.
tşk tatlım

herkese yorulmarı içim B & M ciğimede beğenip resimlerini paylaştığı için tişkür ederim

topunuzu öpiyemm :82:

Son düzenleme:

pardon ben iki yada 3 gün önce hediyesini alan arkadaşla karıştırdım
onunda msj saysı çok azdı
bulosunun hediyesini dün akşam aldığını bilmiyodum
fazla geriye gidemeden yazılan son msjlara göre yorum yaptım
arkadaştan özür dilerim
:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…