Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

bende kurbanınım hediyelerini bu akşam ve yarın tamamlar paketlerim inşlh :)

ne zaman göndericez şekerler ben salı kargoya vericem çarşamba elinde olcekk

KızLar Selam benimde hediyelerim tamam paketlemesi kaldı sadece salı günü vericem kargoya çarsamba elinde olucak inş.

Ben gireceğimiz hafta salı ya da çarşamba kargoya verebileceğim çünkü hediyelerin hepsi tamam değil :smiley-cool:

Son düzenleme:
napıyosunuz kızlar
herkes tamamlamış hediyeleri
yarın şu sınavım geçsin pazartesi ve salı bütün gün kurbanım için dolaşıcam tükan tükan
kafamda tasarladım zaten ne alacağımı

bu arada hangi kargoyla yollıcaksınız hediyeleri

ptt güvenilir oluyo mu livcim kaybolmaz dimi
faturalar konusunda pek güvenmiyorum da kendisine kargo da başka yerlere gitmesin
gerçi siz şimdiye kadar çok yaptınız çekiliş bi sorun olmamıştır

Son düzenleme:
Canım ben ptt ile yollayacağım .:hulya:

canım hediyelerin süsliceksen veya paket yapıcaksan ptt hediyelik eşya kabul etmiyor yani paketleri kurdeleleri söküyor yaşadık daha önce açıp kontrol ettikleri için tüm hazırlık boşa gidiyorohaoldumsmile

Biliyorum tatlım kontrol amaçlı ne yazık ki içine bakıyorlar olumunekankayizsmile Paketleri fln yanıma alacağım boshayallersmile
ptt güvenilir oluyo mu livcim kaybolmaz dimi
faturalar konusunda pek güvenmiyorum da kendisine kargo da başka yerlere gitmesin
gerçi siz şimdiye kadar çok yaptınız çekiliş bi sorun olmamıştır

Valla o konuda birşey diyemeceğim canım .

Tanrıçam gelince kargo konusunda gerekli bilgiyi verir canlar .

ben bikere yollamıştım pttden ama içini kontrol etmemişlerdi sadece kırılcak bişey varmı diye sormuşlardı

ben şu bilindik kargo şirketlerinden birisiyle yollamayı düşünüyorum.
iş yerine her gün geliyorlar zaten..
salı günü vereceğim kargoya..
sevgili kurbanım gözünü dört aç olur mu?

Bugün deli gibi koşundum ve hedayelerimi tamamladım. Paketleri de hazır kutumu da yaptım.:smiley-cool: Benim çok içime sindi kurbanım da beğenir umarım.kaydirigubbakcemile2
Benim vaktim olmadığı için annem pzt ya da en geç salı günü kargoya verecek.
Bu arada geçen ptt ile yolladım içinde ne olduğunu sordu kıyafet dedim sadeceaklinialirimsmile içini açıp bakmadılar ellettirmeyin ayol gelinimize gönderiyoz özel olsun bozmayın falan deyin.sempatiksalakcinni

Ahahaha çok çakalsın islom bakarlarsa ben bunu diyeceğim:roflol: tamam islom ben evde hediyelerimi bekliyor olacağım hiç merak etme:smiley-cool:

bende özel kargoyla yollamaya karar verdim her ihtmale karşı paketlerim mahvolmasın dimi ama=) kızlar bende yarın kargoya vericem kurbanım hazır olopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…