Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

gaza gelip söylermişim :roflol:
bi kaç parca daha alıp dogru kargoya yol alırım
ayyy bana km aldı acep çok heycanlanıyrm ilk kez gibi hihoyyyt
lan bana bakkaydirigubbakcemile
özelle felan yollıyım deme he:roflol:
geçenki maceramızı biliyosun:smiley-cool::roflol:

hoşgeldin kız:))
iyidir bebem sendenaklinialirimsmilebugün almışsın bişeyler,okudumaklinialirimsmile
meraktan çatlıyorum:))
eee çocukla uğraşmak kolay değilboshayallersmileöp onu,mıncır yanaklarını,hatta ısır benim için:smiley-cool:genelde parçalıyarak severimde çocukları:icecream:
kız bende ona aldıklarımın aynısı kendimede aldım biliyomusunsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
fırsat buldukça kaçarsın senkaydirigubbakcemile5

ya Tanricam, yılbasi cekiliside yapcan mi? Noluuuurr beni de alin listeye o zaman e mi? cok ozledim sizleri, muhabbetleri. ikinci hayirlisiyla dogana kadar aranizda olayim, sonra 2 cocukla girebilir miyim bilmiyorum

ya bişi dicemmm:sinifsinif: benim haberim yoktu şimdi gördüm katılabiliyormuyum bendeevereliniortak yoksa geçtimi artıkeyvahedigeldismile

herkeşlere günaydın bugün geç kalktım ve gidicem birazdan bugün buluşma var evde yemek yok onları ayarliiim öyle gidicem herkeşleri öpüyorum gelince foto yüklerim:icecream:

sevgili kurbanım,,,,a.s.
çuvalı doldurmama ramak kaldı noel annen gelio bekle,,,,gamyoncuiremsu

hediyelerimin bir çoğunu aldım az kaldı paketlemesini bugün yapıcam diğer hediyelerimi de bu hafta sonu alıcammsempatiksalakcinni

hava muhalefeti dışarı çıkmama izin vermiyo:2:
kurbanıma çok güzel şeyler tasarladımaklinialirimsmile
bide reele dökebilsem süper olucak
gerçi bikaç tanesi hazır ama esas alınması gerekenler için haftasonunu beklemem gerek

sevgili kurbanım bugün burda hava rezaletti.. o yüzden listemi tamamlayamadım..
ama bekle beni geliyorumm :lepi:

Benim de hayla bitmedi alacaklarım
Off hiçbişi tam olarak içime sinmiyoo:umursamaz:

Bu arada hava afattı resmen bugün İzmir'de. İşe geç kaldım arabanın camlarına kadar ulaştı suakannehir şube yoğun olmaz dedim ama nerdee mllet yağmur çamur afet demiyo parasının peşinden koşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…