Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

aman deyim aman yasakmışşşşşşşşşşşşş koymak koymayınn :eek:klava:

zaten ben koyarsam kim olduğunu anlarsınız :smiley-cool:

Bence resimleri koymayin kizlar .paketi hediyeyi alan kisi paketi gordugunde kimin yolladigini hemen anliycak.o yuzdenki hediyyi alan kisinin heycanlanmasi meraklanmasi acisindan paket resimleriniZi koymayin.sahsen ben bana gelicek olan hediyenin paketini gormek istemem . Merak ederek acmak isterim

nerden anliciz ki renkten miiiaklinialirimsmile

yok tatlım hediyelerin tiplerindenn kaydirigubbakcemile3
Bence resimleri koymayin kizlar .paketi hediyeyi alan kisi paketi gordugunde kimin yolladigini hemen anliycak.o yuzdenki hediyyi alan kisinin heycanlanmasi meraklanmasi acisindan paket resimleriniZi koymayin.sahsen ben bana gelicek olan hediyenin paketini gormek istemem . Merak ederek acmak isterim

:jeyyar: kızz adrenalinmi yaşamak istiyonnaklinialirimsmile

adres gelsede hemen yollasam hedayemi yaa :lepi: yoksa gün geçtikçe aldıkça alıyorumm sempatiksalakcinni

kurbanıma ilk hediyelerini aldım hemde çok severek benimde çokk hoşuma gitti ama daha devamı var aldıkça alasım geliyor....:)

bende almış bulunuyorum hediyelerimi paketlemesinide hallettim herşey tastamam=)

adresler geldi ama zaten kim çıktıgı söylendiginde adreslerde yazıyordu

tanrıçanın çıkması gerekiyodu kk dan..beni arayıp söyledi kimin çıktığını canım yerimseniben
adresi de mesaj atcaktı ama yoğun bu ara :gitme: olumunekankayizsmile

ayy ben yine aldım hediyelerimi iyi ki o kurban çıkmış bana zevklerimiz aynı çok severek
alışverişlerimi yapıyorum...kaydirigubbakcemile2

X