Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

Seviş kokuş bilmem ben kanka aklım ermez siz hep kötü ürneksiniz bana:dilcikar:
Dünayı geçtiğine sevinirim belkim o tarafta olur he kanka söz orda varsa alıcam ben sana:roflol:

Hı hı sositososito
Bilmiyon sen bilmiyon a.s
Bilip te bilmezlikten mi geliyon, yoğsa bilerek bilmemiş gibi mi yapıyon kanka şakkıdı fisfisfis
cevap ver kaydirigubbakcemile

cevap veeeeeer diyorum :mymeka:

sus! yasakkelime cevap verme bana :mymeka:
sempatiksalakcinni
kafana da Helmes düşsün e mi kanka :tomato: , ne pintiymişin breh
benneyaptımki

Son düzenleme:
selam kızlar sizi uzun zamandır takip ediyorum
çok sevecen sıcak vs vs vs kızlarsınız
beni de aranıza alın ,
özellikle april beni tekrar ev arkadaşı olarak alırmısınnnnnnnnnnn eveeeeeee kapıdayım açççççççç evimizi seni özledimmmm delikafadulden
şifrem iseeeeee
lilililililililililililililililililililililiililililililililililililiiliilililillllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden
bir şifre bu kadar teşhir edilebilir delikafadulden

lililililililiidelikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden :teytey::teytey::teytey: :teytey: :hooray: :dance: :sm_cool:
helen bacım hoşgeldin aramızasırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
biz çok iyi kızlarız sev bizi helosırnaşık şey:sm_cool::roflol:
Şeniz Şeniz Şeniz

Son düzenleme:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden
delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Ev arkadaşııııııııııımmmmmmmmmmm delikafadulden
Kankaaaaaaaaaaaa sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey olumunekankayizsmile

Lan çok duygulandım şuanda pislük yaaaaaaaaaa mafoldumben :gitme: :a015:

Hoşgeri geldin aşkoooooooommmmmmmmmmmmm
:lepi: delikafadulden Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

Aaaaaaaaaaaa helenn sana kanım çok ısındı canım sanki daha önceden tanıyormuş gibi gel gel aramıza lilililililililililililidelikafadulden delikafadulden

bak april hemen kanka bile oldu senle:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
aramıza hoşgeldin helooo :sm_cool: :hooray: :hooray: :hooray:

hello kızlar ŞenizŞenizŞenizhemen yalapşalap öperim Şeniz
biberim benimde sana çok kanım ısındı fokurduyor , sarılmak istiyorum , Allahım bu ne sönceden tanıyormuşluk hissi bayılazzaaammmolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
aprilimmmm çok özlediiimmmmmm sizi hepinizi , evimizi yaaaa Allahım gurbetlik çok zormuşşşşşş vaylar banaaa vay banaaaaaa lilililililillllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelikafadulden
ayol burayı meşkul etmeyeyim öbürüne gideyim bir revize çalışması sunayım size Şeniz

Lilllli lllllllllli yeni bir arkideş mi aramıza katıldı hihoyyythihoyyythihoyyyt
Hoşgeldin tatlım:lepi: Geçen gün tanrıçanın topiğindeki sensual da çok sevmiştim cokacimcoook o da çok şeker hatundu olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
canlarımopuyorumnanaktanallah nasip ederse bu 3.çekiliş olucakhihoyyyt
yarım elma gönül alma maksat.olumunekankayizsmile.Hatırlanmak,hatıra dostluğu pekiştirmekolumunekankayizsmile.bir nebze olsun sanal hayatı gerçeğe taşımakolumunekankayizsmilegönüllerin birleşmesi,güzel enerjimizin buluşması için,hadi kızlar kurban bayramı çekilişimize:lepi:​
NOT:çok güzel tepkiler geldi,ve katılmak isteyen çok sayıda insan var.topiğimiz onlarada açık..tanıdık olması şart değil
yalnız bu arkadaşlar şunu unutmasınki,bizler uzun süredir birbirimizi çok iyi tanıyan dostlarız,ve maksat aramızda hediyeleşmek..o yüzden eşleşmeyi yaparken bunlar göz önünde olucaktır olucaktır..kaydirigubbakcemile5
neden bana şu çıkmadı,neden o çıkmadı gibi tepkiler gelmesin lütfenolumunekankayizsmile

KURALLAR:çekiliş olduktan sonra,ben kimin,kime çıktığını özel mesaj ile söyliyeceğim
kimse ser verip,sır vermiycek bu konuda:mymeka:2 kişinin bildiği sırdır diyicek,kızılcık içtim diyicek:smiley-cool:
burada kendinizi detaylı tanıtın lütfen..neleri seversiniz,nelerden hoşlanırsınız,endamınız,ölçüleriniz vs..hepsi burada yazılacak
adres,telefon numarası,isim soyad,hatta ev tel..bunların verilmesi şarttır bilginize
bunları iyice okuyun,sonra benim ömrümü yemeyin:hulya:

http://www.kadinlarkulubu.com/kh-arsiv/388071-tanricanin-kokos-kankalarinin-bayram-cekilisi.html
bir önceki çekilişimizi incelermisiniz kızlar.fikir olurkaydirigubbakcemile5
birbirimizi daha iyi tanımak için,sevip sevmediklerimiz neler,burçlarımız neler,özelliklerimiz neler
hepsini öğrenmek için,sayfa 59'a bakabilirsiniz kokoşlar bilginize:hulya:
LİSTEMİZ CANLAR
Patikaydirigubbakcemile5
Aprilkaydirigubbakcemile5
Livkaydirigubbakcemile5
Minik06kaydirigubbakcemile5
Tanrıçakaydirigubbakcemile5
ilarzukaydirigubbakcemile5
lipglosskaydirigubbakcemile5
fulya1234kaydirigubbakcemile5
Gece_kuşukaydirigubbakcemile5
Amonrakaydirigubbakcemile5
you_knowkaydirigubbakcemile5
senemciqkaydirigubbakcemile5
beautiful-girlkaydirigubbakcemile5
Paradokskaydirigubbakcemile5
evaaakaydirigubbakcemile5
jennifer1905kaydirigubbakcemile5
B&Mkaydirigubbakcemile5
hanturkskaydirigubbakcemile5
xzgikaydirigubbakcemile5
bulosukaydirigubbakcemile5
Mirianakaydirigubbakcemile5
sevgikaydirigubbakcemile5
Aybur34kaydirigubbakcemile5
lacrimakaydirigubbakcemile5
DERİNNN
kkarabiberrkaydirigubbakcemile5
BarbieveKenkaydirigubbakcemile5
islandkaydirigubbakcemile5
28 kişiyiz bu arada hihoyt:)
RİCA:lütfen kullanılmış eşyalar hediye diye gönderilmesin...
ayrıca hediye sahipleri rica ediyorum resimleri özenlice çekip burada bizlerle paylaşsın
gayet açık ve net yazdım.umarım arıza çıkmaz

bu listede hiç bir şekilde değişiklik olmayacaktır
hepinize hayırlı olsun...lütfen yazılanları güzelce okuyalımŞeniz
hediye alıcağımız kişinin bilgilerini kağıda yazıp alışveriş yaparsak daha mantıklı olucaktırkaydirigubbakcemile5
umarım herkes çok keyif alır...ve mutlaka hediyelerini resimleyip burada bizlerle paylaşır

Son düzenleme:
kızlar DERİNNN e msj atıcam ama bulamıyorum hatunu
nasıl bulabilirim ya??
öff valla bayılazam hee-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

Seviyorum ya bu kızı :sm_cool: Arıza çıkmaz kankam çıkarsada birlikte yollarız delikafadulden

herkeze seLamm.. tanrıcam eşleştirmeler yarın mı belli oluyor ?
selam
eğer derin ibilgilerini verseydi az sonra yapıcaktım.o gelmeden yapamam
belki girmicek ve çıkarıcam onu.baştan düzenleme yapamamboshayallersmile

hay allah razı olsun kankam yaŞeniz
nasıl buldun harikasın:lepi:2 saat aradım bulamadım:ecrin_bebek:saol meleğimolumunekankayizsmile

Anlamadım kanka kız online mi değil onu mu diyon aşkum ?
yok bebem profilini bulamamıştım ama saolsun aprilim yardımcı olduolumunekankayizsmile
Seviyorum ya bu kızı :sm_cool: Arıza çıkmaz kankam çıkarsada birlikte yollarız delikafadulden
ilk sayfadan kopyaladım kanka:smiley-cool:bende seni seviyorum melem:icecream:
selam güzel kankalarr nasılsınızz
anca geldim yaaa
tanrıcaamm kızma emi bilgileri yolliiicam şimdi kuzum

selam cano
yok hayatım kızmadım.sen takipteydin sürekliyerimseniben

kızlar bana müsade
ben sizleri eşleştirmeye gidiyorum ufaktan

derin kime çıktıysa adres veremiceyeceğim malesef...eğer derin gelmezse,o kişi ile mecbur ben hediyeleşicem:bbo:
hediye alırken arkadaşımızın sevip sevmediklerini göz önünde bulundurup ona göre alalım hediyemizi
hatta mümkünse özelliklerini kağıda yazalım..sayfa 59 da tanıtımlar mevcutbayanssulusmile
sonradan ekleme yapanlarıda bir şekilde bulun artıkakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…