Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ben de öğrendimolumunekankayizsmile çok da mutlu oldum..ben kime çıktım acaba.şimdi de bunun merakı başladıakannehir

Ben 20 yaşına ilk adımını atmış 1.70 boyunda 49 kilo uzun ince bir kızcağızım bedenim 36 ayakkabı numaram 38 makyaj malzmelerine tüm kadınlar gibi bende bayılıyorum Giyimde genelde toz pembe açık mavi beyaz gri tarzı renkleri seviyorumm.Takılarla pek aram yoktur aklinialirimsmile değişik patikleri çok severim ayakları çok üşürde :sinifsinif: Mor ve siyah rengi çok severim burcum terazi Aman kızlar gönlünüzden ne koparsa bnm gözüme çok güzel gözükür hediyeleşmek dinimizde bile çok öenmli yere sahip allah hepinizin gönlüne göre versin demiştim :ecrin_bebek:

Nebilim ben pek kendimi tanımıyom galiba hediye hediyedir ne olursa olsun sevindirir beni:hulya::1hug:

Buarada göz kalemi kullanmıyorum diğer makyaj malzemelrini kullanıyorum ve değişik parfüm ve deo kokularını çok severimbayanssulusmile

Son düzenleme:
benimde hediye alacagım sahısa neler alcem biliom bugun cıkarım hatta cok gizli hediyelerim var sürpriz :icecream:

sevgili kurbanım seni çok çok öpüyorum sevgilerimi yolluyorum ilk hediyelerini almaya gidicem hatta şimdiii aklinialirimsmile

kurbanıma alıcağım hediyeleri buldummm:))gamyoncuiremsu

bende kurbanıma hediyelerin bi kısmını aldım ay kızlar çok heyecanlı yaa ben kme çıktım çooooooook merak ediyorumm

benmde kurbanım belli olduu kendisinide çok iyi tanıyorum:asigim: :roflol: herkese iyi eğlenceleropuyorumnanaktan

tamamdırkaydirigubbakcemile5
benmde kurbanım belli olduu kendisinide çok iyi tanıyorum:asigim: :roflol: herkese iyi eğlenceleropuyorumnanaktan

msj yazdım ama okumadın belki miniko
ad soy ad-tel yaz acilinden pilissboshayallersmile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…