Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

Biraz daha ekleme yaptım =)

25 yaşında sadelikten hoşlanan bir hatunum süsü püsü pek sevmem .38 ,M beden giyiniyorum .Mor ,turuncu ,sarı rengiyle aram pek iyi değildir .Boğazlı, yakası kapalı ,vucuda çok fazla yapışan kıyfetleri asla giyinmem .Şal ,atkı bere ve fulardan da hoşlanmam .Far göz kalemi gibi şeyleride mümkünse almayın çünkü pek kullanmıyorum .Ten ürünlerinde hiç yanaşmayın ve parfümlerede=)
Küpe ve kolye severim ama çok çok sade olanları renkli takılarla aram pek iyi değildir bileklik türü şeyleride pek sevmem .
Ev dekorkasyonunda beyaz ve altın rengi tercihimdir .Melekli şeylere bayılırım :asigim:

Beyaz peluş hayvanları severim .

Ya arkadaşlar fazla kokoş olmayan herseyi beğenirim .Ne alacağım diye fazla kendinizi kasmayın .Hiçbirşey almasanız sadece ufak bir not yazsanız bile ben inanılmaz mutlu olurum .

Son düzenleme:
teşkür butonumu gelmiş heyooo:sm_cool:
ilk denememide gece kuşuna yaptım...ne yazdığını bile okumadım
işallah bana küfür neyin etmemiştin kız:)))bide teşkür ettik karıya:)))
kızlar birazdan gelicem bekleyin beni bacılarım

botonu ilk defa gördüm çok heyecanlıyım bn de sana bastım kankeeee:roflol:
nie kızıyım teşekküre hey allammbak ben annattım kendimi. kızma sonra baaaa:roflol:

botonu ilk defa gördüm çok heyecanlıyım bn de sana bastım kankeeee:roflol:
nie kızıyım teşekküre hey allammbak ben annattım kendimi. kızma sonra baaaa:roflol:

lan kuş kafa:mymeka:
bak şimdi:)ben alıntılarda teşkür butonu geri geldi diye görünce,direk yan tarafa baktım ve buton tüm haşmeti ile-tatlicadiarzu-ordaydı:smiley-cool:
önüme sen çıkdın o sırada ve senin yazını okumadan teşkür ettim:)
umarım bana küfür neyin yazmadın bide teşkür ettim sana dedim:smiley-cool:
espiri yaptım ama içine ettin:mymeka::roflol: :roflol: :roflol:
misal;
sen yazmışın: ay bu tanrıça ne biçim editör.hakkıyla yapmıyo,çok gıcık biri felan-tatlicadiarzu-
bende sana teşkür ediyorum:smiley-cool:gibi:nazar:anladın:teselli:

Son düzenleme:
delikafaduldenKuşum bir kadını kadın yapan her şeyde ne demek oğlum delikafaduldendelikafadulden

puhahahahahah geberdimmmmmm:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kanka ben buna cevap veririm ama,sonrasında beni gri görürsünüz sınırsız bi şekildedelikafadulden:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
allah napmasın seni geberdim :roflol: :roflol: :roflol:

puhahahahahah geberdimmmmmm:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kanka ben buna cevap veririm ama,sonrasında beni gri görürsünüz sınırsız bi şekildedelikafadulden:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
allah napmasın seni geberdim :roflol: :roflol: :roflol:

ben de ayrıntılı cevap verücüdüümm emmee tısrtım:roflol:
tanrıçam yorgunum anam zalaklık etmişim annadım teşekkür olayını:roflol:

gece yatmaz sebah kalkmazısınız.:mymeka:
kalkın ulee
birde dedikodumu yapmış danrıça:eek:klava:
gidemiyom olim okuun üfledinmi bm yapışsın buraya diyesempatiksalakcinni
üryamda hediyeler alıyodum:roflol::roflol:ama sahibesi yok ortada sempatiksalakcinni

kızaam,ben hiç uyumadan kalktım,kahvaltımı yaptım,kendime göre işlerimi yaptımzemuszemus
öğlende uyudum:KK1:android değilim neticede:KK1:
çok pis üfürürüm:nazar: :jeyyar:

ya çekiliş yapılmadıysa benide yazın bayılıyorum kk çekilişlerinee :1ninca:
:dilcikar:
ayrıca küstüm neden dağıtılmadı bu çekiliş msj ile yani katılabilirmiyim
tamam bacım yazıyorum senidekaydirigubbakcemile5hoşgeldin aramıza
ne küsüyon kız:dilcikar:
reklam yapmıyoruzki cano,katılmak isteyen senin gibi bende varım diyo:içelim:

tanrıça ilgileniyo listeyle canım ben fahri sekreteriyim şimdilik
notunuzu ileticem gelince ilgilenir:roflol:
:KK1: :KK1: :KK1:
you_know 20-30 geçmesin sınırlaması konacak ya:)) bidenem herkes fişlerini de koysun içine:)))))
kuzim,sınırlama yok..olumunekankayizsmileopuyorumnanaktan
herkes kesesine göre..içinden ne geliyosa
bu ister 10 tl lik olur,ister 50 tl likkaydirigubbakcemile5
ama yarım elma gönül alma dediğim gibi..fazlasını almak isteyen olursa allah razı olsun:roflol:

ahhh senin o tatlı dilin içten sevinişin yokmu nasıl kandırmasın beniiiopuyorumnanaktan

kambersiz olmaz dedim canom:teytey:

kamberim benim:1hug:eek:lurmuydu sensiz hiç:1hug:
hayirli olsun yeni cekilis gacilar lakin bir sual arz edecegim sizlerden bu cekilise yurtdisindakilerde katilabulurmu?international biraz zor ama yinede sormak istedim katilacagim tuttuda ,

neysem ben simdik okula dogru yol alicigim gelinece okuyacagim cevaplari
pirensesim ne yazıkki:a015:
yurt dışı yapamıyoruz hayatım kusura bakma emi:a015: :a015:

kızlar ne zaman hediyeleri göndereceğiz ben haftaya istanbula gidiyorum ameliyat olma durumum var çok istiyorum çekilişe katılmayı umarım çıkmak zorunda kalmam
kız banlanmışın zaten allah napmasın seni:roflol: :roflol:
yaa az önce eşcağzımdan bi haber aldım...
üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :bbo:
bi planımız vardı,o bayram üzerine kaymış,aslında çok mıtlı oldum,sonra birden çekiliş geldi aklıma...
strese girmemek adına
sanırım çekilmek zorunda kalcam :a015:

tamam canım sorun değil..silerim seni şimdi listedenkaydirigubbakcemile5
tanrıçam Şeniz
ne güzel bi çekiliş bu olumunekankayizsmile
kıskanmadım desem yalan söylemiş olurum:dilcikar::roflol:
işlerim kesinleşseydi bende katılırdım:hulya:
çok özendim size ya:kedi:boshayallersmile
yeni yıla artık:KK3: yeni yılda bende varım :icecream:
:dance: :dance: :dance:
teşekkür ederim hayatımopuyorumnanaktan
işallah yılbaşı çekilişine o zamanvereliniortak

biz geçen yıl yılbaşı çekilişinde yılbaşını temsilen çikilata koymuştuk 8 mart kadınlar günü çekilişnde kadınları temsilen pembe don koymuştuk bu seferde kurban bayramını temsilen bişi koysakmı acep (espri yapmayın kurbanlık koyamayız tabi):icecream: ama ne bileyim ufak bi paket baryam şekeri koyabilirz aklıma o geldi ne dersiniz başka bi fikri olan varmıı
zaten abur cubur koyuyoruz biz sevo:içelim:
çaklıt olur,şeker olur,lokum olur,pişmaniye..ay olurda olur yani:sm_cool:

neyapak tanricam olmaycagini bile bile gole yogurdumu mayalayayim dedim.
neyse be saglik olsn siz hedayeleri ekleyin ben bakiveririm camdan:2:

tamam canım sorun değil..silerim seni şimdi listedenkaydirigubbakcemile5

saol canım,bidahakilere artık inşallah...
ama arada uğrarım buraya kabul ederseniz :1rolleyes:

bu arada yazılarım büssürü çıkmış kaydirigubbakcemile3
ilk teşekkür butonumuda tanrıca da kullanmış oldum...
vatana millete hayırlı olsunn :dance:

düzenleme yapıcam yapamıyorumkötükedihüsobazı mesajların yanında edit yok yakötükedihüso
öfffff:dilcikar:
gloxinacım,tabiki canım ne demekkaydirigubbakcemile5bakarsın kim kime ne almış diyehihoyyyt
piranses:a015: sende bakarsın ancak tatlım napalım:a015:

düzenleme yapıcam yapamıyorumkötükedihüsobazı mesajların yanında edit yok yakötükedihüso
öfffff:dilcikar:
gloxinacım,tabiki canım ne demekkaydirigubbakcemile5bakarsın kim kime ne almış diyehihoyyyt
piranses:a015: sende bakarsın ancak tatlım napalım:a015:

bacı 30 dk gecince siliniii ya silinmiştir

çın çın çın:içelim:
tikkat tikkat!çekilişte listede olan,bir anlık gaz ile adını yazdıran,lakin ne buraya uğrayıp kendini tanıtan,nede topiğe iştirak eden,hiç bir şekilde katılımda bulunmayan arkadaşları,listeden çıkarıcam haberiniz olsun
sonra lütfen bana itiraz etmesin kimse..eğer katılıyorsanız takip ediceksinizvereliniortaksevgiler saygılar hadi ikileyin:smiley-cool:

X