Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

tamam bacım yazıyorum senidekaydirigubbakcemile5hoşgeldin aramıza
ne küsüyon kız:dilcikar:
reklam yapmıyoruzki cano,katılmak isteyen senin gibi bende varım diyo:içelim:

:KK1: :KK1: :KK1:

teşekür ederim

[/QUOTE]zaten abur cubur koyuyoruz biz sevo:içelim:
çaklıt olur,şeker olur,lokum olur,pişmaniye..ay olurda olur yani:sm_cool:
[/QUOTE]
kaydirigubbakcemile3 sevoo delikafadulden :roflol: yarıldım ya bu lafa öff
kızlar deli olucamohaoldumsmile
bazı mesajlarımın yanında edit bıtonu yok!!sizdede öylemi?

bende de yok bilmiyorumkismile

çın çın çın:içelim:
tikkat tikkat!çekilişte listede olan,bir anlık gaz ile adını yazdıran,lakin ne buraya uğrayıp kendini tanıtan,nede topiğe iştirak eden,hiç bir şekilde katılımda bulunmayan arkadaşları,listeden çıkarıcam haberiniz olsun
sonra lütfen bana itiraz etmesin kimse..eğer katılıyorsanız takip ediceksinizvereliniortaksevgiler saygılar hadi ikileyin:smiley-cool:

çok doğru didin :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
biraz önce bi elbise aldım kredi kartıyla :icecream: kociş yarım saat sonra gelcek ve telefonuna bi bakcak aaaa harcama olmuş :1shok: o dkk dan itibaren aranızda olmayabilirim herkesin bayramı kutlu olsun şimdiden :1ninca: :roflol:

tikkat tikkat!çekilişte listede olan,bir anlık gaz ile adını yazdıran,lakin ne buraya uğrayıp kendini tanıtan,nede topiğe iştirak eden,hiç bir şekilde katılımda bulunmayan arkadaşları,listeden çıkarıcam haberiniz olsun
sonra lütfen bana itiraz etmesin kimse..eğer katılıyorsanız takip ediceksinizvereliniortaksevgiler saygılar hadi ikileyin:smiley-cool:

:lepi::lepi::lepi:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
arkandayım edim

:lepi::lepi:
bişeye katıldıysan önemini vermen gerek bayanssulusmile

yoksa adı saygısızlık olur :nazar:

Kanka geberdim gülmekten yerlerdeyim İkile dedin oğlum delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Kankamı hasta etmeyin delikafaduldenPoponuza tekmeyi yersiniz ona göre sırnaşık şeysırnaşık şey Hadi naş naş şimdi :roflol::roflol:
teşekkr vardı gtti yine geldi.çok saçma oldu.ozmn niye kalkmştı???

delikafaduldendelikafaduldenPatim sen teşekkr diyince aklıma hep o şey geliyor :roflol::roflol::roflol::roflol: Anlarsın ya delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
kızlar şimdi çekiliş nezaman kimin çıktığını ne zaman öğrenicez??

delikafaduldendelikafaduldenPatim sen teşekkr diyince aklıma hep o şey geliyor :roflol::roflol::roflol::roflol: Anlarsın ya delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

sempatiksalakcinni yapıştı kaldı üzerime valla livim sositososito
elim kaymştı ama :kedi:

edimizi kızdırmayın fururum allamaaaa:roflol:

kızlar şimdi çekiliş nezaman kimin çıktığını ne zaman öğrenicez??
24 ekim pazar gecesi çekilişi yapıcam
Kanka geberdim gülmekten yerlerdeyim İkile dedin oğlum delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Kankamı hasta etmeyin delikafaduldenPoponuza tekmeyi yersiniz ona göre sırnaşık şeysırnaşık şey Hadi naş naş şimdi :roflol::roflol:
bende sana koptum demin işte:roflol: :roflol:
ikileyin derken yaylanın bağbında:icecream:yani dağılabilirsiniz:roflol:

biraz önce bi elbise aldım kredi kartıyla :icecream: kociş yarım saat sonra gelcek ve telefonuna bi bakcak aaaa harcama olmuş :1shok: o dkk dan itibaren aranızda olmayabilirim herkesin bayramı kutlu olsun şimdiden :1ninca: :roflol:
hehehehe:smiley-cool: :smiley-cool:

heyttt napisiniz uleynnn
bu avşam abimelr bendeydi
kalabalıktık
ondan uğrayamadımmm
bir yığın bulaşık beni bekliyo mutfaktaaa
bi bakem napiysiniz dedim :))))))

selam kızlar.you-know cumun gazına geldim en de katılayım dedim..olumunekankayizsmile
amonram da burdaymış..
e diğer kızlarla da bi yerlerde karşılaşmışızdır mutlaka.
kendimi daha sonra anlatırım,önce kendim hakkında şöle süslü püslü cümleler hazırlıyım..kaydirigubbakcemile3

selam kızlar.you-know cumun gazına geldim en de katılayım dedim..olumunekankayizsmile
amonram da burdaymış..
e diğer kızlarla da bi yerlerde karşılaşmışızdır mutlaka.
kendimi daha sonra anlatırım,önce kendim hakkında şöle süslü püslü cümleler hazırlıyım..kaydirigubbakcemile3

ayyy katılıomsuun tanrıca bacı yaz ablişkomu

yuppiiii çekilişin yapılmasına az kalmış
bende rahat rahat alışveriş yapabilirim
zemuszemus

Şimdiii ben 38 yaşında,62 kilo 1.70 boyunda sarışın bi hatunum(hehee kendime hayran oldum)akannehir
çok yoğun iş hayatım olduğu için spor giyinmeyi unuttum..
kokoş kokoş giyiniyoruz mecburen.:gitme:
topuklu falan..her gün makyaj..her türlüsüne bayılırım makyaj malzemelerinin..hepsi benim olsa,daha da isterim öle yani..
oje falan kuaförde sürdürürüm,sürekli ordayım zaten..takıya bayılırım,incik boncuk.
hediye almayı vermeyi çok severim.maddi değeri önemli değil..
kitap,kırtasiye diğer en sevdiklerim.ilerde belki de bi kırtasiye-kitapevi açmayı bile düşünüyorum o kadar..opuyorumnanaktan
eskiden ev eşyası almaya bayılırdım.mutfak eşyası,mumlar,tütsüler vs.ama evi artık otel gibi kullanıyoruz oğluşla(11 yaşında) o yüzden evle pek ilgim yok..
ay ne zormuş insanın kendisini anlatmak..bu kadar yeter sanırım..az veren candan veririmiş,ben candan verilmiş hediye istiyorum,öle de alırım,özenirim işte..herkese şimdiden hayırlısı olsunkaydirigubbakcemile2

Şimdiii ben 38 yaşında,62 kilo 1.70 boyunda sarışın bi hatunum(hehee kendime hayran oldum)akannehir
çok yoğun iş hayatım olduğu için spor giyinmeyi unuttum..
kokoş kokoş giyiniyoruz mecburen.:gitme:
topuklu falan..her gün makyaj..her türlüsüne bayılırım makyaj malzemelerinin..hepsi benim olsa,daha da isterim öle yani..
oje falan kuaförde sürdürürüm,sürekli ordayım zaten..takıya bayılırım,incik boncuk.
hediye almayı vermeyi çok severim.maddi değeri önemli değil..
kitap,kırtasiye diğer en sevdiklerim.ilerde belki de bi kırtasiye-kitapevi açmayı bile düşünüyorum o kadar..opuyorumnanaktan
eskiden ev eşyası almaya bayılırdım.mutfak eşyası,mumlar,tütsüler vs.ama evi artık otel gibi kullanıyoruz oğluşla(11 yaşında) o yüzden evle pek ilgim yok..
ay ne zormuş insanın kendisini anlatmak..bu kadar yeter sanırım..az veren candan veririmiş,ben candan verilmiş hediye istiyorum,öle de alırım,özenirim işte..herkese şimdiden hayırlısı olsunkaydirigubbakcemile2

abla bedenini yazmamıssın 38 mi 40 mı yoksa daha artimmi kaydirigubbakcemile3

X