Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

zemuszemus:lepi:sositosositoŞenizalkisalkisalkishihoyyyt:1hug:a.s.:dance::sm_cool:
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 ya ben dün gece seni düşündüm iyimi
dedimki bizim A.D.B.G çıkarsa ben ne alabilirim kafamda tilkiler dolaştı
:bbo:
i

yuppiii:sm_cool: :sm_cool:
yaşasın ikna kabiliyeti:lepi: :lepi: yaşasın virüs kankalarsempatiksalakcinni

tey tey teyyyy:teytey: :teytey:
diyarbekir yolune heyy diyarbekir yolunaa:teytey: :teytey: bu sevdalar boşuna heyy bu sevdalar boşunaa:teytey: :teytey: :teytey:
ahey ahey aheyy:teytey: :teytey:

ahhh senin o tatlı dilin içten sevinişin yokmu nasıl kandırmasın beniiiopuyorumnanaktan

aybuşum da katılmış yaşasıın olumunekankayizsmile
dinlene dinlene yap alışverişi çok ayakta kalma hee:eek:klava: :KK1:

[a
kambersiz olmaz dedim canom:teytey:
delikafaduldendelikafaduldenopuyorumnanaktan

bana sen çıkarsan bizzat kendi elimlen veririm hedayeniiii
6 kasımda
yerimseniben

hayirli olsun yeni cekilis gacilar lakin bir sual arz edecegim sizlerden bu cekilise yurtdisindakilerde katilabulurmu?international biraz zor ama yinede sormak istedim katilacagim tuttuda ,

neysem ben simdik okula dogru yol alicigim gelinece okuyacagim cevaplari

kızlar ne zaman hediyeleri göndereceğiz ben haftaya istanbula gidiyorum ameliyat olma durumum var çok istiyorum çekilişe katılmayı umarım çıkmak zorunda kalmam

MADE İN AYBUR 34bayanssulusmile
26 yaşında accık kilolu hatta bu kilo giderek artmaya başlayan içinde minik bi kalp taşıyan
yıllar sonra mucizesine kavuşan anne adayıyım :ecrin_bebek::Saruboceq:
tesettürlüyüm ama makyaj yapmayı seven bazen kokoş bi hatunumdurbayanssulusmile
ayak numaram 38 ama bu konuda özürlüyüm nasırla mücadelem olduğu için her akkabıyı giyemiyorum :kedi:
kitap okumayı çok severim klasik aşk romanları harici:eek:lmaz:
sevdiğim renklerin başında siyah mor pembe ve turkuaz gelir yerimseniben
şal kullanmayıda çok severim
parfümle aram çok iyi olmasına rağmen son 1 aydır kokusuna bile tahammül edemiyor hale geldim:gitme:
göz kalemi maskara ve naturel tonlardaki farlar vazgçilmezimdir vereliniortak
cicili bicili mutfak eşyalarına bayılırım:teytey:

25 yaşında sadelikten hoşlanan bir hatunum süsü püsü pek sevmem :1no2:.38 ,M beden giyiniyorum .Mor ,turuncu ,sarı rengiyle aram pek iyi değildir .Boğazlı, yakası kapalı ,vucuda çok fazla yapışan kıyfetleri asla giyinmem .Şal ve fulardan da hoşlanmam .Far göz kalemi gibi şeyler almayın çünkü kullanmıyorum .Ten ürünlerinde hiç yanaşmayın ve parfümlerede=)
Küpe ve kolye severim ama çok çok sade olanları renkli takılarlada aram pek iyi değildir .Bileklik türü şeyleride pek sevmem .
Ev dekorkasyonunda beyaz ve altın rengi tercihimdir .Melekli şeylere bayılırım :asigim:

Gönülden alınmış her hediye kabulumdür .

yaa az önce eşcağzımdan bi haber aldım...
üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :bbo:
bi planımız vardı,o bayram üzerine kaymış,aslında çok mıtlı oldum,sonra birden çekiliş geldi aklıma...
strese girmemek adına
sanırım çekilmek zorunda kalcam :a015:

bi planımız vardı,o bayram üzerine kaymış,aslında çok mıtlı oldum,sonra birden çekiliş geldi aklıma...
strese girmemek adına

25 yaşında sadelikten hoşlanan bir hatunum süsü püsü pek sevmem :1no2:.38 ,M beden giyiniyorum .Mor ,turuncu ,sarı rengiyle aram pek iyi değildir .Boğazlı, yakası kapalı ,vucuda çok fazla yapışan kıyfetleri asla giyinmem .Şal ve fulardan da hoşlanmam .Far göz kalemi gibi şeyler almayın onuda kullanamam .Ten ürünlerinde hiç yanaşmayın ve parfümlerede=)
Küpe ve kolye severim ama çok çok sade olanları renkli takılarla aram pek iyi değildir bileklik türü şeyleride pek sevmem .
Ev dekorkasyonunda beyaz ve altın rengi tercihimdir .Melekli şeylere bayılırım :asigim:

canım birazda hoslandıgın seyleri yaz bence cunku kararsız kalınabilir hep sevmediklerini yazmısın opuyorumnanaktan

strese girmemek adına

tanrıçam Şeniz
ne güzel bi çekiliş bu olumunekankayizsmile
kıskanmadım desem yalan söylemiş olurum:dilcikar::roflol:
işlerim kesinleşseydi bende katılırdım:hulya:
çok özendim size ya:kedi:boshayallersmile
yeni yıla artık:KK3: yeni yılda bende varım :icecream:

tanrıçam Şeniz

25 yaşında sadelikten hoşlanan bir hatunum süsü püsü pek sevmem :1no2:.38 ,M beden giyiniyorum .Mor ,turuncu ,sarı rengiyle aram pek iyi değildir .Boğazlı, yakası kapalı ,vucuda çok fazla yapışan kıyfetleri asla giyinmem .Şal ve fulardan da hoşlanmam .Far göz kalemi gibi şeyler almayın onuda kullanamam .Ten ürünlerinde hiç yanaşmayın ve parfümlerede=)
Küpe ve kolye severim ama çok çok sade olanları renkli takılarla aram pek iyi değildir bileklik türü şeyleride pek sevmem .

canım bence sevdigin seyleride yaz fikir olsun hep sevmediklerini yazmıssınopuyorumnanaktan

tanrıçam Şeniz

X