Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

sorma ya :roflol:benim pcde bi sorun var yolladım yolladım gitmedi
meğerse gitmiş
tanrıçamsiler misin şu fazla msjlarımıolumunekankayizsmile

öhümmm öhööömmmm:sm_cool:
çok heyecanlandım ş an hemen kendimi özetlyim ben de.
aslında gerek yok nelerden hoşlanırız hoşlanmayızz anlatmaya
hediye hediyedir her şekilde kabulümdür ama format gereği
anlatmak durumundayım:roflol:

24 yaşında körpecik bir öğretmenim
boyum 1.60 (sadece 1.60 :)) kilom 50.
genelde m bedenler giyerim ama armut tipinde olduğumdan altım üstümden geniştir:roflol:
ayakkabı numerom 36 . klasik de giyerim spor da her bişey olur ama ayakkabı işine girmeyin limit yüksek olurr kıyamama.s.
bir kadını kadın yapan her şeyi çok severim.makyaj malzemesinde renk ayırt etmem, ürün ossun çamurdan ossun:roflol: makyaj yapmaya bayılırım.oje kullanırım her gün değişik renk:roflol:
takılara bayılırım hepsini de takarım.
mumları çok severim tabi pasta mumları değil,süslü cıvıl cıvıl olan mumları
kıyafete gelince hem klasik giyerim işin gereği,diğer günlerde oldukça spor da giyinirim. turuncu hariç her rengi giyerim.süslü püslü taşlı tuşlu her şeye bayılırım:lepi:fular,şal kullanırım
çantalara bayılırım.leopar deseni olan her şeyi çok severim,aklına ne gelirse kıyafet çarşaf yastık yorgan, yastık kılıfı...:roflol:
parfümleri çok severim ama parfüm de düşünmee keseye zarar:sm_cool:cilt maskelerine bayılırım
kitap okumayı severin aşk romanları favorimmdir .
yaza düğünüm olcek büyük ihtimalle, onun için çeyizlik her şeye ayrıca bayılırım,ufak tefek süs püss biblo otantik şeler vs...
tam bir iç çamaşırı ve gecelik manyağıyım tabi seksi olmalı-tatlicadiarzu-
peluş oyuncaklarıd da severim. en sevdiğim hayvan maymundur(bunun nie söledim bilmiom) tabi içinden almak gelirse 600 dolarlık bi cep maymununa hayır demem:roflol:

benden bu kadar fazla bile yazdım cancağızım.amaannn ıncık cıncık her şeyleri severim ben kafana göre takıl.gönlünden kopan ufak tefek bile olsa her şeyi özenle saklarım.mutluluktan havalara uçarım.kendini zorlama,sadece sevgiyle paketle ve her şey içinden gelerek olsun o yeter bana.:içelim:

:smiley-cool:çok çok önemli not: kesinlikle pakette küçük bir not veya sayfalar dolusu mektup istiyoreee:teytey:

Son düzenleme:
delikafaduldenKuşum bir kadını kadın yapan her şeyde ne demek oğlum delikafaduldendelikafadulden

Bende küçük not istiyorum =)

Son düzenleme:
biz geçen yıl yılbaşı çekilişinde yılbaşını temsilen çikilata koymuştuk 8 mart kadınlar günü çekilişnde kadınları temsilen pembe don koymuştuk bu seferde kurban bayramını temsilen bişi koysakmı acep (espri yapmayın kurbanlık koyamayız tabi):icecream: ama ne bileyim ufak bi paket baryam şekeri koyabilirz aklıma o geldi ne dersiniz başka bi fikri olan varmıı

:sm_cool:
süper olur bence çikolata delisi olaraktan ben bayılrıımmmm:roflol:

bi geliyo bi gidiyo
birde teşekküreettiğinizde pasif rep gibi kullanıcı panelinde görünüyo :))

kaynatmışsınız gene :mymeka:

ben nasıl okuycam onca sayfa yaa boshayallersmile

yalnz bi yerde brokoliyi okudum.bende brokoliciyimdir :lepi:

çekiliş ne zamana!!!?!?

bana civep veren yokmu kizlar?:2:
oldurcem leyn kendimi aklinialirimsmile
yurtdisi katilim oluyormu?

Son düzenleme:
bana civep veren yokmu kizlar?:2:
oldurcem leyn kendimi aklinialirimsmile
yurtdisi katilim oluyormu?

prensesim yanlış hatırlamıyosam gecen çekilişimize pinax katılamamştı bu yüzden :gitme:
gönderim zorlugundan sanırsam ama koley bi yol varsa gönderim için olur diye düşünüyorum opuyorumnanaktan yine de tanrıça gelince söler net bişe yerimseniben
inşallah katılırsın git gide sayımız artıyoooo :sm_cool:

koley yol derken posta yoluyla yollayabilirim ancak, ama buda zor gibi he neyse bakalim tanricami bekliyek

teşkür butonumu gelmiş heyooo:sm_cool:
ilk denememide gece kuşuna yaptım...ne yazdığını bile okumadım
işallah bana küfür neyin etmemiştin kız:)))bide teşkür ettik karıya:)))
kızlar birazdan gelicem bekleyin beni bacılarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…