Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ya çekiliş yapılmadıysa benide yazın bayılıyorum kk çekilişlerinee :1ninca:
:dilcikar:
ayrıca küstüm neden dağıtılmadı bu çekiliş msj ile yani katılabilirmiyim

ya çekiliş yapılmadıysa benide yazın bayılıyorum kk çekilişlerinee :1ninca:
:dilcikar:
ayrıca küstüm neden dağıtılmadı bu çekiliş msj ile yani katılabilirmiyim

tanrıça ilgileniyo listeyle canım ben fahri sekreteriyim şimdilik
notunuzu ileticem gelince ilgilenir:roflol:

oh amma kaynatmışsınız
kız bm gece yatmak bilmemişin hediye heyecanı çeneye vurmuş :KK1:
sabah iyi kalkmışsın erkenden

KATILIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMkaydirigubbakcemile5
sevdiğim dostlar varken uzaktan takip etmek olmaz dimi
Rabbim bana güç kuvvet versin gönlümce hediye alıvereyim
aybuşum da katılmış yaşasıın olumunekankayizsmile
dinlene dinlene yap alışverişi çok ayakta kalma hee:eek:klava: :KK1:

bu arada okudum herkesin yazısını amma kuccük hatunlarmışınız hee(hem yaş olarak hem beden olarak kaydirigubbakcemile3) kendimi yaşlı hissettim bi an

ayyy bana inşallah takı seven biri çıkar el emeği göz nuru bir projem var hatta iki projem hihoyyyt
neyse çok konışmıyım ben de tanıtayım kendimi accık düşüneyim ama

Son düzenleme:
ben de anlatıyorum kendimi
27 yaşındayım, eskiden spor giyinirdim de yaş ilerledikçe spor+klasik oldu tarzım, sade kıyafetlere detaylar katmayı severim
salaş şeyler pek giymem zarif derli toplu kıyafetler tercihimdir, her renk giyerim genelde çok uçuk olmadıkça, toprak tonları, krem,pembe, kırmızı çok severim
ölçülerim accık dengesizdir belden yukarısı 36 beden belden aşağısı 38 hatta bazen ama çok az kalıplar darsa 40 bile olabiliyo :kedi: :KK1: ayak numaram 36
cilde sürülenler hariç her tür makyaj malzemesi kabulumdür
takıya bayılırım kendim de yaparım satın da alırım hediye de kabul ederim :KK1:
ev aksesuarlarını da çok severim biblolar mumlar kutular
kitap severim biyografilere tarihi siyasi kitaplara bayılırım film severim
yani bana herşey uyar kısaca, yeter ki severek özenilerek alınsın opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
bende anlatayım kendimi daha çekilişe katıldığım bile belli değil ama 21 yaşındayım zemuszemus 65 kiloyum 40 beden giyinirim tarzım klasik spor çok giyinmem işimden dolayı hep klasik :eek: renk siyah kullanırım genelde ama kırmızıyıda severim ayak numarası 38 makyaj pek yapmıyorum ev dekerasyon ürünlerine bayılırım yani hediyelik eşya denen şeyleri hediye seçimim yoktur her hediye kabul yeterki düşünmek önemli özenmek opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
valla hantürksüm :) oğlum uyanmasa bende uyanmam ama sabahın köründe dikiyo ayağa :))

yok yaw ben kendimi alamıyorum düşünmekten
çok pis heveslendim hediye almaya :))))))))))))

ben ufak tefek şeylere başladım bile gördüğümde beğendiğim bi iki küçük şey aldım
çok heveslendim bu işe

akannehirne çabıkk:1shok:
gerçi ben daha çıkmadımki dışarı sempatiksalakcinni

dün kendime bişiler alırken denk geldim
aldım eğer tarzı olmayan bi kişi çıkarsa aldığım şeyler
ben zevkle imha da ederim yanisempatiksalakcinni

İLARZU TANITMASI​
27 yaşındayım efidirsiniz. Goç burcu ela gözlü nişanlı bir bayanım üzerinize afiyet. Yarışmacı arkadaşlara ayy.... pardonuni...

bedenim üst 38, alt 40. etine dolgunum yane. makyuju severim biliyorsunuz zati çoğunuz. küpe takamıorum yara yapıyor kulağıma (altın alırsanız olur tabi:)))))

doğal şeyleri severim ben doğal kırem, doğal kil dir yağdır sabundur ne varsa seviyom. kolyedir bileziktir takmayı severim otantik şeler böle.

ayakkabı nomerom 38.

üff ne diyim ya utanıyorum da böle yazmaya bana not yazıp yollasa bile çok sevinirim:)))

you_know 20-30 geçmesin sınırlaması konacak ya:)) bidenem herkes fişlerini de koysun içine:)))))

İLARZU TANITMASI​
27 yaşındayım efidirsiniz. Goç burcu ela gözlü nişanlı bir bayanım üzerinize afiyet. Yarışmacı arkadaşlara ayy.... pardonuni...

bedenim üst 38, alt 40. etine dolgunum yane. makyuju severim biliyorsunuz zati çoğunuz. küpe takamıorum yara yapıyor kulağıma (altın alırsanız olur tabi:)))))

doğal şeyleri severim ben doğal kırem, doğal kil dir yağdır sabundur ne varsa seviyom. kolyedir bileziktir takmayı severim otantik şeler böle.

ayakkabı nomerom 38.

üff ne diyim ya utanıyorum da böle yazmaya bana not yazıp yollasa bile çok sevinirim:)))

ii bana çıkarsan bi göz resmi çizip yollarım sempatiksalakcinni

X