Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

anaa iletişim bilgilerim değişmiş yaşadıgım yer fln kıbrıs yapmıstım istanbul görünüo geri değiştirdim bende sevmiiim istanbulu ama kim değiştirdiki acep

tatlı kurbanım benim,akşam fotolıycam..umarım senden daha başarılı olurum yükleme işinde

Benden başarılı olacagın kesin ablacım
hatırladıkçaa kızıorum kendime yaa sorma

:29: canımsın benim,ekşın olmuştu ne güzel.emin ol ben de çok beceriksizim şu teknolojik olaylarda,neyse ki oğluşum acayip anlar bu işlerden

Canlarımmmmmmmm vee evime geldim bu sabah...
İlk iş kargomu açtım...
Biricik kankam, hem topraam hem de aynı semtin çocuğu çıktık Barbimle ahahhahaha

Yerim ben onu yaaa, çok ama çok güzel hediyeler hazırlamış kuzucum...
Mektubuna da farfümünü sıkmış zilli
Bütün odayı kokuttu yeminle denyolinda seni
ahahahhahaha

İşte hediyelerim...:80:
Şala bittim resmen, oje-ruj uyumuna dikkat! :79:
Avonun pek çok amaçlı şeysi, çok doğal rengi...
Küpe manyakı olaraktan küpeleri hemen taktım bile!
Sabun, bana alınabilecek en süpersonik hediyedir kanımca,:76: bağımlısıyım her türlü sabunun! :82:
Kitap sevdiğimi bilmiş canını yediğim kankam, bende olan ve okuduğum bir kitap bu ama saklayacağım bir ömür bunu çiçek kafam, diğer bendekini ablama veririm ehahhahauuhah
Cüzdanım süpper di mi, bende bunun moru vardı eskiden, nasıl bilmiş düdük makarnası zevkimi ya görünce çığlık attım resmen
taşlı tokamı da pek biğendim...

abur cuburlarımı da bayramda yicem ahahahha

Kankam benim seni çok kocaman seviyorum Barbitom kesene bereket ballı lokumum

anaa iletişim bilgilerim değişmiş yaşadıgım yer fln kıbrıs yapmıstım istanbul görünüo geri değiştirdim bende sevmiiim istanbulu ama kim değiştirdiki acep

kaç kere tüm mesajlarından alıntı yapıp yorum yazdım,silindi..
bi şeyler oluyorrr
neyse sen anladın,akşam geleceğin yeri...özlendin

aprill hediyelerin cidden çok güzel..
oje ve rujun rengine öldümm
gülel güle kullan..barbinin de kesesi hep bol para görsün..

apriltommmmmmmmmm koca bi düldennnn
hoşgeldin balımmmmmmm
şalına ve oce-ruj uyumuna bittim güle güle kullan aşk böcüğüm
barbitonun kesesine bereket

lipgloss canm bluzun çok hoşş güle güle kullan bayramda giyersin ne güzel
ufukkolik kesene bereket tatlımm

yok annem benim şaşkolozluğumdan,renklendirme yapıcem derken enter yapıp durmuşum da

bu arada çok heyecan yapıyom,bir an öce eve gidip hedayelerime kavuşasım varrr

akşam karargaha gelemezsem die sey ettim sankim yarın adaya gidioz daaa belli deilde sey ederim aksam hediyelerini merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…