Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

anaa iletişim bilgilerim değişmiş yaşadıgım yer fln kıbrıs yapmıstım istanbul görünüo geri değiştirdim bende sevmiiim istanbulu ama kim değiştirdiki acep:63:

tatlı kurbanım benim,akşam fotolıycam..umarım senden daha başarılı olurum yükleme işinde:KK52:

Benden başarılı olacagın kesin ablacım :KK60: :KK60: :KK60:
hatırladıkçaa kızıorum kendime yaa sorma :KK14: :KK36:

:29: canımsın benim,ekşın olmuştu ne güzel.emin ol ben de çok beceriksizim şu teknolojik olaylarda,neyse ki oğluşum acayip anlar bu işlerden:KK55:

Canlarımmmmmmmm vee evime geldim bu sabah...:nazar: :KK55:
İlk iş kargomu açtım...:KK52:
Biricik kankam, hem topraam hem de aynı semtin çocuğu çıktık Barbimle ahahhahaha :KK52: :KK62: :KK52:

Yerim ben onu yaaa, :KK19: çok ama çok güzel hediyeler hazırlamış kuzucum...:KK52:
Mektubuna da farfümünü sıkmış zilli :KK37: :KK53:
Bütün odayı kokuttu yeminle denyolinda seni :KK60: :KK60:
ahahahhahaha :KK60:

İşte hediyelerim...:80:
Şala bittim resmen,:KK69: oje-ruj uyumuna dikkat! :79:
Avonun pek çok amaçlı şeysi, çok doğal rengi...:KK12:
Küpe manyakı olaraktan küpeleri hemen taktım bile! :KK31:
Sabun, bana alınabilecek en süpersonik hediyedir kanımca,:76: bağımlısıyım her türlü sabunun! :82:
Kitap sevdiğimi bilmiş canını yediğim kankam,:KK48: bende olan ve okuduğum bir kitap bu :KK68: ama saklayacağım bir ömür bunu çiçek kafam,:KK19: diğer bendekini ablama veririm ehahhahauuhah :KK60: :KK60:
Cüzdanım süpper di mi, :KK69: bende bunun moru vardı eskiden,:KK9: nasıl bilmiş düdük makarnası zevkimi ya :KK23: görünce çığlık attım resmen :KK60:
taşlı tokamı da pek biğendim...:KK12:

abur cuburlarımı da bayramda yicem ahahahha :KK60:

Kankam benim seni çok kocaman seviyorum Barbitom :KK48: :KK19: kesene bereket ballı lokumum
:KK54: :KK54: :KK54: :KK19:

e559f6d7.jpg

f48602fd.jpg

a8af3225.jpg

025d26dc.jpg

da1b3508.jpg

anaa iletişim bilgilerim değişmiş yaşadıgım yer fln kıbrıs yapmıstım istanbul görünüo geri değiştirdim bende sevmiiim istanbulu ama kim değiştirdiki acep:63:

kaç kere tüm mesajlarından alıntı yapıp yorum yazdım,silindi..
bi şeyler oluyorrr:KK23:
neyse sen anladın,akşam geleceğin yeri...özlendin:KK48:

aprill hediyelerin cidden çok güzel..:KK16:
oje ve rujun rengine öldümm
gülel güle kullan..barbinin de kesesi hep bol para görsün..:KK8:

apriltommmmmmmmmm :KK52: koca bi düldennnn
hoşgeldin balımmmmmmm :KK69:
şalına ve oce-ruj uyumuna bittim güle güle kullan aşk böcüğüm :KK69:
barbitonun kesesine bereket :KK24:

lipgloss canm bluzun çok hoşş :KK69: güle güle kullan bayramda giyersin ne güzel :KK16:
ufukkolik kesene bereket tatlımm :KK19:

yok annem benim şaşkolozluğumdan,renklendirme yapıcem derken enter yapıp durmuşum da :KK17:

bu arada çok heyecan yapıyom,bir an öce eve gidip hedayelerime kavuşasım varrr:KK66:

akşam karargaha gelemezsem die sey ettim sankim yarın adaya gidioz daaa belli deilde sey ederim aksam hediyelerini merak ediyorum:KK12:

X