Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

hee tanrıçamı kızdırmayın duymayan-görmeyen kalmasın adresi alamayanlarda 2222 ye yollasın bu arada tanrıçam özleden mesajını aldım emme 600 sn:bbo: geçmesi gerekiyormuş

hee tanrıçamı kızdırmayın duymayan-görmeyen kalmasın adresi alamayanlarda 2222 ye yollasın bu arada tanrıçam özleden mesajını aldım emme 600 sn:bbo: geçmesi gerekiyormuş

babanızın hayrına gitsin diyerekten:roflol: :roflol: :roflol:
tamam panik yok:smiley-cool: ben anladım duygularını..cevaba gerenk yok:roflol:

Ben hedayelerimi paket ettim uçuşa hazır halde bekliom
yuh çüs islo yuh çüs :mymeka: aldın yolla sonra bekliyorum diye zırla :mymeka: dur bismillah daha yeni başladık :mymeka:
napim kanke sonra sen eminönü yeraltı çarşısından alıyorsun diye arkandan konuşurlar, mis gibi cumpa işte nesi var :içelim:
hakkat gelebilsem gelmem mi, seni ist.tekrar aşık etmek isterdim elimde olsa olumunekankayizsmile
neyse cumpadan bana da don al kanka
yalnız şöyle çiçekli böcekli şirin bişi olsun kendine alıcakların gibi zekzi şeyler olmasın :mymeka:
benden çok kimseyi sevemezsin:1closedeyes: şakkıdı
çok konuşmada kendini tanıtalsanaalsanasmile
müneccim moku yemedi dimi sana alıcak kişigamyoncuiremsuaklinialirimsmile
anaam ben zaten yeterince belli değil miyim kanke bayanssulusmile
fazla abartılı şeyleri sevmem, sade şeyler severim ama çok sade değil, mesela şirin güzel bir detayı varsa çok hoşuma gider. mesela bir kurdele, çiçek, inci, kalp, tül gibi boshayallersmile
pastel-pudra renkleri severim bir de renk kombinasyonlarını
(pembe-gri) (siyah-beyaz) (hakiyeşili-sarı-turuncu) (lacivert-kırmızı-beyaz)kombinasyonları gibi... fisfisfis
çok makyaj yapan biri değilim. yasakkelime
ama kişisel bakım ürünlerini severim...kaydirigubbakcemile5
aksesuar bijiteri çok severim, işpirto malı saatlere bile bayılırım kaydirigubbakcemile3
yazı kalemlerini çok severim zemuszemus
otantik şeyler sevmem, zarif şeyleri severim olumunekankayizsmile
sakın ucuz şeylere fazla para vermeyin kötükedihüso pahalı şeyi ucuza alın bayılırım hayran olurum :roflol::roflol:

Son düzenleme:
Ben geldim
Hemen kendimi tanıtayım öncelikle bana alacak kanka kasmasın kendini pahalı bir şey sakın almasınyerimseniben
Her renk severim kokoşun tekiyim allı pullu incik boncuk ne varsa olur:smiley-cool: seksi çamaşırlar favorimdir :jeyyar: kitap okumayı severim o da olur ne görürse alabilir hayır demem:smiley-cool: herşeye açığımaklinialirimsmile makyaj malzemesi de olur pembe favorimdirbayanssulusmile

Nikoncan;15024763]yuh çüs islo yuh çüs :mymeka: aldın yolla sonra bekliyorum diye zırla :mymeka: dur bismillah daha yeni başladık :mymeka:

Baryama ne kaldı la şurda baryamdan önce elinde olsun istiyom

Ayrıcana sen beni bugün çok duygulandırdın şey itiraf ediorum bu gece gizlice günlüğünü okudum ben senineyvahedigeldismile Çok şekersin Allahım nazarlardan korusun yiğidini de yavrularını da

Bide bu ara çok kayıpsın özledim:gitme:

Likit fon da olur slip don da olur diyosun he kankaşakkıdı

işte buna bayıldım nikoo sen biliyin bu işiyerimseniben
hele de bakem tlflarına niye cevap vermiyin
klava:

öhöm öhöm

canımdan çok sevdiğim temiz kalpli edimiz tanrıça hatun

öncelikle bu fakir acizane hayata yeniden dört elle sarılan bendenizi çekilişinize layık gördüğünüz için hürmetlerimi sunuyorum

bu çekilişi hazırlerken gözlerinizin şaşı olup dereceli gözlük takmaya başladığınızı duydum

çok geçmiş olsun a.s.
büyük ödülü siz hakediyosunuz sayın edimiz
amma hemen tüymek yok ona göre

bizlere böylesine güzel bir dostluk kardeşlik birlik ve beraberlik duygusu yaşattığın için çok teşekkürler

SENİ SEVİYOZ PATRON:[/COLOR][/CENTER][/B]//:enbuyukkk:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ula ablanın yanında ne biçim konuşuyorsun sen ha kaydirigubbakcemile ne demek zeksi çamaşır :mymeka: hadi gacının yaşında olsan tamam, duymiim sakın :mymeka::dance:
unan sizin oraya baryam bizden önce mi geliyo nedir anlamadım :sm_confused: :roflol::roflol:
hee ben de çok özledim :gitme: sen bana niye yağ çekiyon:dilcikar: aaa bana göz dikti belki ona hediye alan benimdir diye:dilcikar:
hadi başka kapıya kış kış benim kurbanımı ben çok seviyorum bikerem:dilcikar: kaydirigubbakcemile
demek günlüğümü okudun aklinialirimsmile olsun ben de oğlumunkini okuyorum nolacak :roflol::roflol:
yani şimdi sana bişi desem dinime küfreden...hesabına dönerim :roflol: aferim iyi ettin bravo diyim :mymeka:
sağol benim tatlı kankam Şeniz darısı başına olumunekankayizsmile kız ben ayşo oldum ya şimdi maşallah :sm_cool:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
[/COLOR][/U]

işte buna bayıldım nikoo sen biliyin bu işiyerimseniben
hele de bakem tlflarına niye cevap vermiyinklava:
he ben patronumdan öyle öğrendim :roflol:
kendisi nars orgasmın muadilini bize öğretmiş, ju-de ve collaengillerle markalara taş çıkartacağımızı öğretmiştir :roflol:
anam sen beni ne zaman aradın akannehir baktım şimdi, hakkaten aramışsın akannehir ah hala o şansım var mı acaba :gitme:

ayburum inanmıyorum sana!!!:1shok:
tamda ben sahur edicem iyi geceler yazmak için gelmiştim..anam ne göriyim:1shok:
inan şu an duygu patlaması yaşıyorum:))bi yandan smillerle olan hikayene gülüyorum:)bi yandan salak gibi gözümden yaş akıyo:)))
ben duygu adamıyım yapma bana böyle şeyler:))salya sümük giderim:)senağlama
zırlamayı bırakıp yazdıklarına cevap veriyim öncelikle..
söze 'o nasıl laf,estafurullah gülüm,esas katılmanız bir onurdur,sende katılarak onure ettin'diyerek başlamak isiyorum...
eğer sana bu zevki yaşatabiliyorsak ne mutlu bizlere..ve tabi bana:kedi:inan çokta utandırdın beni:kedi: :kedi:
canımdan çok sevdiğim demiş ya,kurban olurum seni verene güzel yürekli kankam benimŞeniz:asigim:
inan bende seni çok seviyorum..çok kısa bir zaman oldu ama,yüreğini inan görebiliyorum,ve bana olan sevgine yürekten inanıyorum
allah bin kere razı olsunolumunekankayizsmilea.s.
evet gözlerimin şaftı biraz kaydı:)mesuliyetli iş,hata affetmez..o yüzden gözlüğünü seve seve takıcam:lepi:
hadislerimizde bile vardır,hediyeleşmek sevaptır diye..hem dinimizce,hem kültürümüzce hediyeleşmek çok güzelopuyorumnanaktan...değeri hiç önemli değil..maksat sanal ortamdan bile olsa dostluğumuzu pekiştirmek..burası hayatın ta kendisi..kk hayatımda çok önemli bi yer oldu sayenizde..sevdiğimiz doslarımızdan birer hatıraya sahip olmak ise paha biçilemez bir duygu:asigim:
hediyelerin en güzelini yazdıklarınla aldım..çok ama çok teşekkür ederim bitanemolumunekankayizsmile:asigim:

yaa bişidicem tanrıçaa sadece bayramda değil arasıta normal günlerde de yapalım bu organizasyonu yaa.yarınçıkıcam alışverişe ne alsam ne alsam diee düşünüyom öle çok heyecan yaptım ki:)

Bana her yol paris islomaklinialirimsmile
ula ablanın yanında ne biçim konuşuyorsun sen ha kaydirigubbakcemile ne demek zeksi çamaşır :mymeka: hadi gacının yaşında olsan tamam, duymiim sakın :mymeka::dance:

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile kızma abla tamam söylemem bir daha eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
siz yine de alabilirsiniz ben nikonumu kandırırım

Deli gacının tekisin sen yaasırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Olum ben seni baştan eledim çok sefdiğim biri çıktı demişin sen isloyu günahın kadar sevmezsin:dilcikar:
Çok şükür ayşo sana teşrif etmiş

Ayyyyyy ben bile heycan yaptim kime kim ciktiki acep delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…