Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

haha mini ne alem hatunsun he koptummmm bursunu al hedayeyi 2222 ye gönder
:roflol: :roflol: :roflol:

şimdi şöle söylim ben 29 yaşında ama yaşını hiç göstermeyen iki çocuk annesi bir bayanımm..zemuszemuszemuszemus
mardinde şirin bir köyde köy ebesiyim..:hulya:
hedaye konusuna gelince herşeyi çok kolay begenen biriyim çıkacağım kişi çok rahat olabilir canlarım....vereliniortakvereliniortak
tek ricam tesettürlü oldugum için önüne gelen eşarp alıyo bıktım ulannn:)))))))))))))))))))))))
:nazar::nazar:

seni doğuran ebeyi öpiyim ben:lepi: Şeniz nasılda şirin anlatmış:1hug: ayrıca son cümlelerinde harika:roflol: :roflol: eşarp almayın bıktım ulann:roflol: :roflol: :roflol:

yeminle yorumlarına çok gülüyorum mini =)))

nalansu =))))) önüne gelen eşarp alıyor dedin ya birde orda koptum
dur bakalı daha neye kopcazzz

şimdi şöle söylim ben 29 yaşında ama yaşını hiç göstermeyen iki çocuk annesi bir bayanımm..zemuszemuszemuszemus
mardinde şirin bir köyde köy ebesiyim..:hulya:
hedaye konusuna gelince herşeyi çok kolay begenen biriyim çıkacağım kişi çok rahat olabilir canlarım....vereliniortakvereliniortak
tek ricam tesettürlü oldugum için önüne gelen eşarp alıyo bıktım ulannn:)))))))))))))))))))))))
:nazar::nazar:

bana çıkarsan mayokini alırımzemuszemuszemuszemus, enişteye evde sunum yaparsın..aklinialirimsmilezemuszemuszemuszemus

canlar yarışmaya süpriz bir isim katılıcak,eğer katılırsa..ondan cevap bekliyorum..katılmazsada 20 kişiyiz öyle bilin..ben şimdi kaçıyorum..lütfen adres yazmayanlar bir an önce ad soyad adres bilgilerini özelime yollasınŞeniz

haha mini ne alem hatunsun he koptummmm bursunu al hedayeyi 2222 ye gönder
:lepi::roflol::roflol:
canlar yarışmaya süpriz bir isim katılıcak,eğer katılırsa..ondan cevap bekliyorum..katılmazsada 20 kişiyiz öyle bilin..ben şimdi kaçıyorum..lütfen adres yazmayanlar bir an önce ad soyad adres bilgilerini özelime yollasınŞeniz

süprüz isim de kim kıııı?fisfisfis..kazen mi katılcak?ünlü biri mi?benneyaptımkikim be kim süülemeden gitme..:kızgın::kızgın::mymeka:

kim kim kim kim banane banane kim kim hihoyyythihoyyythihoyyyt
ya kazen ya mune delikafadulden
içime doğdu bence mune, kazen bi de hediyemizlemi uğraşcak adam delikafadulden
bende yaıtorum bayılacağım
benim gibi bir tavuğa hiç yakışmadı bu saate kadar oturmak :1hug:, tüm tavuklardan özür dilerim :smiley-cool:
işte uyumayınca böle oluor bana laelaelaelaelae

Yaa isimler hayla belli değil miii:umursamaz:

Beni bilen biliyo:nazar:
Kokoşun süslünün tekiyim.bayanssulusmile Makkaj yapmayı gozlerimi boyamayı çok severim. sempatiksalakcinni
Takı ve giyim konusunda sadelikten yanayım.
Ne alınırsa hoşuma gider maneviyat boyutu ağır bastığı içün:asigim:
Yalnız şunu sölemeden geçemiciim sarıdan nefret ederim :kahve:

Yaruşmaya İzmirden katılıyorum 23 yaşındayım pekarım öğrenci bilem değilim artık bi bursum kredim bilem yok:gitme:
Tek taşım da yok:sinifsinif:
Tamturum vardı kaybettim:1ninca:

Yiterince açık oldum mu:icecream:

gelelim bana avatarımdanda anlaşılacağı üzere tesettürlü 84 model hatunum
accık kilolu olduğumdan beden ölçümü deşifre etmiyom :jeyyar:
zira her model bana gitmiyo
renk takıntım yok her rengi severim
akkabı konusundada hassasım ayağımda nasır var spor harici giyemiyom tercih ettiğim markalar tuzlu olduğundan heç yanaşmayın dermişimkaydirigubbakcemile3
makkaj yapmayı severim ruj pastel tonlar yada parlatıcı tercih ederim
şimcik bu kadar
arada güncelleme yaparımaklinialirimsmile

benim yurt dışında bir "kalp" şubem var, kalbimin bir kısmıda orada atıyor selayım kabul mü :kedi:
kalbini temsil ediyor olmak cok ama cok güzel kanka ŞenizŞenizŞeniz

oy kurban olsunlarbilmiyorumkismileselayım sende katıl diyicem ama,yurt dışına kargo işleri nasıl oluyor hiç bilgim yokki:sm_confused:
senin varsa anlat heleCADIARZU

:

danricam uzaktan bakmakla yetinecegim canim beni ceken kisiye haksizlik olmasin diye hem hediye icin ugrasacak hem okadar kargo parasi o yüzden böyle takip edeyim
agzimin suyu aka aka :icecream: :icecream: :icecream:

mirhabaa:kedi:
ben 24 yaşındayım emekli hostesım,makyözlük ek mesleğim boshayallersmile
şuan özel bi şirkette çalışıom .)
kıyafette sade ama şık şeyler tarzımdır ana renklerım siyah,beyaz,kırmızı,bordo,gri,haki yeşil
makyaj malzemesi almak ısteyen alabılır..mavi,yeşil tonları sevmem pek..kahve bakır altınsarısı tonlar farda rujdada kırmızı pembe şeftalı bordo gbıı
ust bedenım s ve m arası
alt bedenım 38 :jeyyar: ıcımden bı ses boşuna zırvalıon dıo ama olsun fakırın ekmegı umuttur hihoyyyt

şaka bı yana kızlar hedıye severım ama onemlı olan içinizden ne gectıgı :CüvCüv:

çok cıncık boncuk sevmem ama ıddıa severım :mymeka:

hayırlısı olsun cekılıs ne oldu bu aradaaalkisalkisalkis

alt bedenım 38 :jeyyar: ıcımden bı ses boşuna zırvalıon dıo ama olsun fakırın ekmegı umuttur hihoyyyt

puhahahahahahsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey ezik kanka nanikkklülülülülülü :roflol: :roflol: geberdim ya denyocan:roflol: :roflol: :roflol:

bugünmü çekiliş kıslar hadi yatcem bkliym danrıcça:)))

çekilişi yaptımkafamçokkarıştıanam ne zormuş be:smiley-cool:
yarın açıklıcam kim kime çıktı diye:nazar: çatlayın az dahabayanssulusmile
dersen inanmayın:)çünkü henüz adres vermeyen kankalar var..ama girer girmez vericekler eminim..ben size kime hediye alıcağınızı yazıcam..siz hediyenizi alın,adres kolay işyerimsenibenönemli olan zor olan çıksın aradan..bana sorun ben size tüyo veririm alıcağınız kişi ile ilgili:nazar:

Son düzenleme:
çekilişi yaptımkafamçokkarıştıanam ne zormuş be:smiley-cool:
yarın açıklıcam kim kime çıktı diye:nazar: çatlayın az dahabayanssulusmile
dersen inanmayın:)çünkü henüz adres vermeyen kankalar var..ama girer girmez vericekler eminim..ben size kime hediye alıcağınızı yazıcam..siz hediyenizi alın,adres kolay işyerimsenibenönemli olan zor olan çıksın aradan..bana sorun bn size tüyo veririm:nazar:

yupppi
mesajını sabırsızlıkla bekliyom malum bayram yoğunluğu başlamadan
halletmem gerek

kız açıkla hadii bekliyoz sabah beri.sahur yapcez daha..acı bize editör hanımm bayanssulusmile

X