Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

Fıstıklarım güzel günlerde kullanın cicişlerinizia.s. Hepsi çok güzellllllllllll opuyorumnanaktan

güle güle kullan barbimfisfisfis
düş hediyelerini eklemedi bu arada halaboshayallersmilesanırım eklemiyecekboshayallersmile
nikoncanda eklemedi...zaten kk ya gelmiyo..çekilişimiz burda sona erdi sayın seyirciler..yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürleropuyorumnanaktan
ben inanılmaz keyif aldım..bidahaki çekilişte görüşmek üzereolumunekankayizsmile

ona kim alacaktıki hala ses yok bilmiyorumkismile nikodamı vardı çekilişte bilmiyorumkismile neyse herşey için herkese en başta sana teşekkürler edim.. başka bir çekilişte buluşalımmmm sengözlerimebaksanab

başka bi çekilişi beklemeye gerenk yokşakkıdı
en kısa zamanda görüşücez cicim
ben teşekkür ederim asıl bitanemŞeniz
nikoncana miriana,düş'e mini yolladı kankakaydirigubbakcemile2

barbiecim güle güle kullan şalını. oyyy bitti mi hedayeler ogg merakla bakıodum en yakın zamanda bi daha yapalım edüüüü duy sesimi ben de çok keyif aldım kaydirigubbakcemile

bayram çekilişiydi ama bayaaaa uzadı çekiliş barbim geç de olsa kavuştun hediyene :1hug:
güle güle kullan :))

bazı arkidişler kurban bayramı sanmışlar heralde hahaha :roflol: şaka bi yana aksilik akslik üstüne oldu o yüzden geç geldi. saolun kızlar

Barbitom güle güle kullan balım...boshayallersmile Şeniz

Tanrıçam kokoşların en güceli kankammm
olumunekankayizsmile

tanrıçamın kokoş kankaları kankalarım :sm_cool:herkes cicilerini güle güle kullansın :dance:
benim de hediyem 2 hafta önce geldi, sağlık durumlarımdan ve net durumlarımdan yükleyemedim kendisinden özür diliyorum opuyorumnanaktan
çok teşekkür ederim mirinim Şeniz yazdıklarını asla kabul etmiyorum :mymeka: inan sana içtenlikle söylüyorum hediyelerimi çok beğendim, benim tabirimle kesinlikle içime sindi, ikisini de severek kullanmaya başladım opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile
mirin kankamın sözünden dışarı çıkmayıp hedayemi evimde giyeceğim kaydirigubbakcemile3 sositososito ama kolye için söz veremem delikafadulden
burdan yine patronum tanrıçama bu hediyeleşme için katkı ve emeklerinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim :asigim: a.s.

nikonum cicişlerin çok güzel..güle güle kullan..
miriana zevkli kız,pisili takım çook tatlıymııış..
miriana bende pisili takımdan istiyooooomdelikafadulden

kankamolumunekankayizsmile
güle güle kullan:içelim:mirişin kesesine bereketopuyorumnanaktançok şeker takımınhihoyyytayrıca nota koptum:roflol: :roflol: göz yapmış,gözüm üstünde yazmış kamilovskim:roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…