Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

Akitroşum hediyelerin çok cici..tutuinin kesesine bereket..
hele o ayakkabı anahtarlık çok şekermiş..
Tutiii..o anahtarlıktan bende istiyooom..delikafadulden

amanınnnn hediyeler gelmiş
gecekuşuuu bayıldım hediyelerine en çokta kestane şekerineeee ilarzum çok zevkli seçimler yapmışsın
kesene bereket
patiii hediyen çok yakışmış üstüne tam olmuş göksu minnağımızın zevkide pek güzelmiş hayırlı olsun cicin
göksumunda kesesine bereket
twetyyy aprilim ne kadr güzel ciciler almış
tam senlik hediyeler miss gibi kokular geliyo senden
aprilim kankam kesene bereket
tatlı gacım çantanın rengi çok güzel çorabınlada takım olmuş kullanışlı bi çanta tivitim kesene bereket
akitraaaa ne kadar tatlı hediyelerin var şeker tadında canım kankam ne kadr güzel paket yapmış
tasarımını konuşturmuş
kendi kokoşluğunuda sana yansıtmış
özene bözene paket yapmışsın emeğine sağlık kesene bereket tutim

hediyeler çok süpermiş güle güle kullansın herkes..bayanssulusmile
ben de çekilişe katılmak istiyorum ben de hediyeleşmek istiyorum yaa mafoldumben

ohhh be çok şükürrrrrrr ulaşmış kargosu akitracığımın...dün akşam tanrıçamın başının etini yedim ya gitmediyse ya bişey olduysa ya rezil olursam gitmezse diye =))))
bugün az kalsın ptt ye gidiyordum benim paket sahibine ulaştımı diye öğrenmek için...
neyseki almışsın hediyelerimi canım beğenmene sevindim daha güzelleri senin olsun sizlerin olsun inşallah....

anahatarlıkları beğenenler olmuş elimde 1 adet daha var =))) en yakın doğum günü kiminse ona yollarım =)))))))))))

yarın bakayım şu anahtarlıklara ben stokta kaç adet var =) bir kaç tane daha alayım yollayayım ...

Sağol tuticiiim..ben ve tanrıça beğenmiştik almış kadar oldumŞeniz..benim doğumgünüm geçti zaten..mafoldumben

akitoooooşş ne güzelmiş hedayelerinnn
tutiye bah seeennn neler neler yapmış ekşıncı kızımızzz

ellerine emeğine sağlık meleem tutim

akit güle güle kullan kuzuş

ayburo çok teşekkür ederim ayatımın anlamı bidenesim

canlarım benim hepinizin hediyeleri çok hoş herkes güle güle kullansın
bende hediyelerimi alalı bir hafta oluyor ama tatilde oldugum için yazamadım
şimdi ekliyorum hediylerimi ve mesleğimden mütevellit hediye alırken gerilmiş olan caaanım saray lokumum gece kuşuna çok teşekkür ediyorum
Şeniz

oooo nazoooo çok şık kız hedayeleriinnn
güle güle kullan bebemmm

emeğine sağlık gecem guşumm

Nazo gelin, hedayelerin çok şık,güle güle kullan gecekuşusunun kesesine bereket..
Bilerzink ne kadan güzelmiş..
gecekuşusu bende o bilerzinkten istiyoooomdelikafaduldenyüzsüzlüğündoruklarınaçıkmıştatlıgacısmili..

oooo nazoooo çok şık kız hedayeleriinnn
güle güle kullan bebemmm

emeğine sağlık gecem guşumm

sağol gülsuyum benim
Şeniz

sağol afetim benim:asigim:
gece kuşu duy hatunun sesini
:roflol:

teşekkür ederim canım benim :kedi:
tweety pati tatlıgacı çok güzel hediyelerinz çok güzel iyi günlerde kullanın.alan arkadaşların da kesesine bereket.

teşekkür ederim gecekuşusu opuyorumnanaktan
nazalp ve akitra hediyeleriniz çok güzeller güzel günlerde kullanınbayanssulusmile
tanrıça kırmızı halımı ser topiğin önüne geliyorum lülülülülülü hep çağırıyosun uğrayamıyorum haklısın yaa zaman bulamıyorum bu ara allama başka sebep yok boshayallersmile

bebeğimmmmmmmm sonunda geldi deeemeekk ben acemiydim az oldu hediye hayatım nolur kusura bakmaa bi dahaki sefere tecrübeli olurum artık sempatiksalakcinni

beğendiysen ne mutlu yavru kuşum gerçekten cukk oturmuşş hee Şeniz
güle güle giyyy bebektoşşş :kedi:

Hepinizin hediyeleri ayrı ayrı güzel güle güle kullanın. Daha önceki çekilişte nalansu canımın bana aldığı vitrin takımı vardı vitrinime koydum bir güzel her salona girdiğimde nalan geliyor aklıma. canım ya tekrar teşekkür ederim kendisine.

teşekkürler derincimopuyorumnanaktannalancım demek daha önce sana hediye yolladıhihoyyytgüle güle kullan sende canım
hediyeler çok süpermiş güle güle kullansın herkes..bayanssulusmile
ben de çekilişe katılmak istiyorum ben de hediyeleşmek istiyorum yaa mafoldumben
saol lacrimacımopuyorumnanaktan
bidahakine sende katılırsın kuzum üzülme:lepi:

benim haftaya doğum günüm tutisempatiksalakcinnibağa yollaaklinialirimsmile
:)))komiserim güle güle kullan bebemŞenizkuşovski kesene bereket kuzumhihoyyyt
gecekuşusunun kesesine bereket..
Bilerzink ne kadan güzelmiş..
gecekuşusu bende o bilerzinkten istiyoooomdelikafaduldenyüzsüzlüğündoruklarınaçıkmıştatlıgacısmili..
sırnaşık şey sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey
aga nikini değiştir sen..sinyal gacı yap:lepi:

ne anlatıyo bu dedim:roflol: :roflol: :roflol:
nası takip ettin öyle kııız:hulya:stres sıkıntı yokopuyorumnanaktan geç olsun,güç olmasınopuyorumnanaktan..senin fendin kocanı yendi ona bak sen nalanım

Akitroşum hediyelerin çok cici..tutuinin kesesine bereket..
hele o ayakkabı anahtarlık çok şekermiş..
Tutiii..o anahtarlıktan bende istiyooom..delikafadulden
saol gacitoş bende cok bigendim anahtarlıklarımı cok kokoş yav
her kapıyı açısımda tuticigimi anımsıcam :jeyyar:

saol canikom valla seker tadında boshayallersmile
cok begendim tatlım emegine yüreğine saglık opuyorumnanaktan kesene bereket aklinialirimsmile
anahtarlıkları gören bunu nerden aldın bana ver bana ver aklinialirimsmile diyorlar
elleşmeyin hediyeee o tutikten banaaa alsanaalsanasmile diyorum olumunekankayizsmile delikafadulden

tsk ederm esmer bombam aklinialirimsmile
daha güzelleri sizin olsun insllh yavrular aklinialirimsmile

güle güle kullan akitracığım daha güzelleri senin olsun inşallah beni hatırlarsın her bakışında =) iyi günlerde mutlu günlerde kullan canım...

azı çogu mu var delüüü sempatiksalakcinni yerim senin hediyelerini de seni de Şeniz olumunekankayizsmile
cuk oturdu üstüme :lepi: teşekkr ediyorum tekrardan kusum opuyorumnanaktan

patiii hediyen çok yakışmış üstüne tam olmuş göksu minnağımızın zevkide pek güzelmiş hayırlı olsun cicin
göksumunda kesesine bereket[/B]

ayburcum teşekkür ediyorummm opuyorumnanaktan:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…