Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

niko bayram alışverişine çıkmıştır
vakit geç olmasaydı arardım
afiyet olsun sıcak çikolatan
ayşolu günlerde içini yumuşatır:jeyyar:

Bi ara online oldu ama bayram telaşı vardır tabi kuzumun.
Sağolasın ayburum iyi geldi valla ayşoya da 3 gün var gerçi ben çikelata şelalesine girsem işe yaramıyor o dönemde

aybur ve nikoncan seçimleriniz süper kızlar ..kesenize bereket çok güzel şeyler almışşınız umarım benim aldığım bebekte begenir .
bi hayırlısıyla yola çıkaydı sinir oldum kargoya ya ..hala kutum orda yerde duruyodu akşam üzeri cama yapıştım ...
neyse geç olsun temiz olsun..

Girinti mi aklinialirimsmile
Çıkıntı mı aklinialirimsmile
niahahah sempatiksalakcinni sapuk kankalar
:jeyyar: sempatiksalakcinni

desene gözümüz gönlümüz açılıcak :jeyyar:

:kedi: Bakalım, nitelikli çoğunluğu yakalarsak bir ağşam, ekşını basarız kanka sempatiksalakcinni :lepi:

Bi ara online oldu ama bayram telaşı vardır tabi kuzumun.
Sağolasın ayburum iyi geldi valla ayşoya da 3 gün var gerçi ben çikelata şelalesine girsem işe yaramıyor o dönemde

Yavru kuşlarım erzucanım bana mesaj atmış, :hulya:
Kendisi mesaj yazamıyormuş akannehir :çok üzgünüm:
Öyle diyor :1ninca:
Hedayeleri gelmiş kuzumun ama mesaj yazamıyormuş, :gitme: çok üzülmüş, kıyamaz Aprilitosu ona kıyamaaaaaazzzzzzzz :teselli: :1hug: :1hug:
Bizim eklediklerimize bakıyormuş canlarum sempatiksalakcinni
Site normale dönünce eklicikmiş kankalarım
:lepi:

Hee kuzum ya yazamıyomuş arzum kıyamadım ona.
Şimdik işleri varmış sonra gelip benim mesacımın ırzına geçip eklicek:roflol:

canlarım hediyeleriniz gördüm valla ben bilee duygulandımm alan arkadaşlara ben de teşekkür ederim. hepsi de özenlee sevgiyle hazrılanmış güle güle kullanın. benimki gitmedi mi ki daha yaww benimki de gelmedi nasıl merak ediyorum var yaa:)

herkese mutlu bayramlar arkadaşlar ..mübarek olsun hepimize allah tuttugumuz oruçları kabül etsin..sevgiler..

komşuda pişer burayada düşerrr, bizim topiğe ikram ettim baktım sizin topikten elimi öğmeye bayramlaşmya gelen yok aldım tatlımı kolonyamı ben ziyaretinize geldim opuyorumnanaktan baklavayı ellerimle açtım sempatiksalakcinni çikolarda en pahalısından isviçreden geldi sempatiksalakcinni kolonyamda yeni dolaptan çıktııı buz gibi buzzz ferahh ferahhh kaydirigubbakcemile2 heeeeh dizilin şöle öpün bakem elimi vereliniortak ediiiii patronluk taslama olum sende sıraya Çok üzgünüm çoook nikoo çocuklarıda getirmiş bak para verem diye uyanık nikooo naniknanik hadi bakalımmmm herkese hayırlı bayramlarrrrrrrrrrrrrrr alkisalkisalkis alkisalkisalkis

buyrunuzz

bunlarda harçlıklarınızz, hadi bakalımmm dalınnn :roflol: :roflol: berhudar olunnnn denyolindalarrr :roflol:

Anca nete girebiliyorum sevgilimle sonunda aylar sonra bir araya gelebildik gözüm hiç net falan görmedi :) herkese iyi bayramlar arkadaşlar. cumartesi kargomu göndermiştim ama ne zaman kargo yerine ulaştı bilmiyorum umarım beğenmiştir barbiveken.
Ve bende mini arkadaşıma çok teşekkür ederim çok zevkliymiş bugün takıcam gönderdiklerini çok çok teşekkür ederima.s.

Barbim deli kızkaydirigubbakcemile3
Ben harçlığımı aliim teferruata gerek yok şeker çikelata senin olsunbayanssulusmile

Bayramınız kutlu ve mutlu olsun bitanelerim...opuyorumnanaktan

Düşçüm iyi günlerde kullan cicilerini fotolarını bekliyoruz.hihoyyyt

aha bana senmi yolladın kuuuu kaydirigubbakcemile2 kargom henüz gelmedi ama gelsede evde değilim ne yazık ki nasıl yapcam nasıl alcam bir bilgilendirme notu koymuşlardır heralde ayyy çok heyecanlandım şimdi delikafadulden pazartesiye kadar beklemem gerekecek :1no2:

bu arada iyi bayramlar canım :kedi:

parayı aldı kaçtı velettt :umursamaz: gel bakim elimi öppp :mymeka:
açtırdın bak bayramlık ağzımı

Öpeyimm aplaa ben senden çüçükümdür çok zaten
Ama farketmez o paraya kurban baryamına kadar öpebilirimsempatiksalakcinni
Harçlık verennim de kalmadı zati çocukkene herkeş verirdi ula asıl şimdi lazım para:gitme:

nan barbiiii o çikoletalar bayata benziyo bayat şeylerimi kakalamaya çalışıon bize :mymeka: sırnaşık şey

ahh ahh zamane gençliği işte, hep daha fazlasını istiyii..:sinifsinif: tüketici nesill ozonuda deldiniz zati lmaz: hmm alakasız oldu bu biraz, olsun yinede ii soktun lafı barbi -tatlicadiarzu-:dilcikar:

nan barbiiii o çikoletalar bayata benziyo bayat şeylerimi kakalamaya çalışıon bize :mymeka: sırnaşık şey

sen hayatın da böyle çiko gördün mü nan, oraya çiko olduunu yazmasam un helvası sanardın sen cağal :dilcikar: lülülülülülü

helvamsı olmuş zaten görüntü itibariyle naniknanik onu at gel öp elimi bensana çikoleta worddan verem lülülülülülü büyüğünüm zati :icecream:Şeniz

Aprilim güle güle kullan cicilerini opuyorumnanaktan ne kadan yakışacak cücelime opuyorumnanaktan düğmelerini açarak yakasının ümüğünü kaldırırsın kankam sempatiksalakcinni
Ayburumla biz konuştuyduksempatiksalakcinni yakasının ümüğüne tikat et demiştim ama dememe gerek yokmuş zati çok kullanışlı bi pijama seçmiş opuyorumnanaktan
Ayburum, aldığın pijama ve çoraba bayıldım opuyorumnanaktan pijama hastası biri olarak hiç kıskanmadım hiç :dilcikar: restoran buluşmanıza beni de çağırın nan :mymeka:kaydirigubbakcemile3
tutim pime şekerim sen de güle güle kullan opuyorumnanaktan artık senin de bi halimen oldu ne mutlu sana sırnaşık şey halimemin gezdiği yerler meşeeeli civanım :dance:
sen bana niye küstün bakim :1hug: :mymeka: :mymeka:
gacı ne güzel halime almışsın kız :CüvCüv: ojelerle küpenin renkleri de bi harika cokacimcoook
aklımdaki 2 arkadaşımdan biri bana çıksaydı ben de halime almak istiyordum ama hiç gözüme çarpmadı dedim iyi ki bana çıkmamış, yoksa halime aramaktan bi hal olurdum :roflol::roflol:
ah nerde eski baryamlar, biz büyüdük :smiley-cool: biz de çoluk çocuğa baryamlık alıp bayram coşkusunu yaşatıyoruzbayanssulusmile
ne baryamlığı olum islo işe gidecek bunlarla, uğur getirsin diye aldıydım bi zamet iş bulursun artık :icecream: :roflol::roflol:
ben de seni çok seviyorum islom, beğenmene çok sevindim :asigim: aslında sevdalınla gece konserlere, gezmelere gidebileğin bir kombinasyon düşündüm ama çok fazla tarzın olmasa da yine de arada böyle şeyleri sevdiğin için ve işe girmen için uğur getirsin diye hediyemin adını, islo bugün işte romantik tarz takılıyoo, koydum :roflol:
bunları gördüm, dedim tam islomun şahane fücuduna göre cokacimcoook ne kadan yakışacak güzelime diye düşündüm :asigim: ama acaba çok mu kendi zevkime göre kaçıyorum diye tereddüt ettim, gerçekten içine sinmesine çok memnun oldum çünkü çok yakıştı sana çiçeğim :asigim: Şeniz
far fırçası evet patronumunkindenmiş gibi bana bakıyordu :roflol: ben de dedim islom da kaş kemiğine doğru sürsün farlarını :roflol:
hem patronumdan onay çıktıysa inglot ve mac fırçanın muadili bile çıkabilir dedim :roflol:
zaten sende her renk far var diye alamadım içimde uhde kalıyordu ama son dakkada bunu gördüm aldım, iyi ki varsın patron bayanssulusmile :roflol: kaydirigubbakcemile5
kırkkilit otunun sırrını da sen bana söylemedin ama bak gördün mü:dilcikar: :roflol::roflol::roflol:
ula islo evde o kadar kaplanacak kutu var ben bunu yaptığıma inanamadım :roflol: dedim kerata seni ne kadan seviyorum yoksa kk başından kalkıp kutu kaplıyacak adam mıydım ben nan :a015: :roflol:
neydi heyecanım; ben kankamı oldu bitti çok severim :sm_cool: günahım kadar değil sevabım kadar severim Şeniz güle güle kullansın bidenem :asigim:
canlarım hepiniz hediyelerinizi güle güle kullanın opuyorumnanaktanbu çekilişe ben katılamadım çok üzülüyorum:2: :gitme:
ben de duyunca çok üzüldüm minikom :gitme: bari artık eskisi aramıza katılabileceğini söyle :a015: :sinifsinif:

hediyelerim geldi kıslar
çok hoş bi tişört ve bir kitap ..şimd biraz işim var bitsin fotoları eklicem ..
b.enim hediyelerde hala kargoda çıkmamış yola ..sinir oluyorum hala ..
ne sorun yaşadım bu çekilişte ya..

bende beyaz milka isteriiiim nikooooom..cokacimcoook
ben de isterim gacım cokacimcoook onu bulana kadar canım çıktı :uhm: hatta pembeli bir çikolatası var ilk onu aradım onu bile bulamadım benneyaptımki
islo garısı da bizsiz mideye indirdi heral:dilcikar: insan bi yalançıktan ikram eder öyle yemeye başlar hıh :dilcikar:
nise ben alırım gacitoma Şeniz
minim güle güle kullan hediyelerini opuyorumnanaktan tanrıçamın taa bu eteği görür görmez aklından neler geçti tahmin edebiliyorum lililiiiiiiiii delikafadulden
ojeyle ruhun rengi çok tatlıı kaydirigubbakcemile5 patronumla etek kardeşi mi oldunuz siz şimdi delikafaduldenkaydirigubbakcemile2

manyahlar geberdim ya delikafadulden o kadar albümde yattım kalktım ezberlemez olur muyum la sempatiksalakcinni hatta bacağında ne kadar batık var onu bilem söyleyebilirim lülülülülülü :roflol::roflol::roflol::roflol:
Sıcak çikelatamı yaptım içiyom
Nikomun eli değimiş gibisempatiksalakcinni

Niko nerdesin olumCADIARZU
niko eli değmiş gibi diyo ya sırnaşık şeysırnaşık şey :roflol:
nerdeymişim CADIARZU oldu sen çikolatanı içince ben şıp diye gelirim, çikolata cini miyim ben nan :roflol::roflol::roflol::roflol:
niko bayram alışverişine çıkmıştır
vakit geç olmasaydı arardım
afiyet olsun sıcak çikolatan
ayşolu günlerde içini yumuşatır:jeyyar:
hayırlı arkadaşım benim ya aklinialirimsmile bayram günü aradı bayramımı kutladı opuyorumnanaktan yaşlı olduğumu bana hissettirdiğin için teşekür ederim:dilcikar: ben de napsaydım gacıyı mı arasaydım CADIARZU :roflol::roflol::roflol::roflol:
napim kızım ben kuzularımı bu günler için doğurdum büyüttüm :roflol:artık bundan sonra bayramlarda mesaiye çıkıp analarına bara getirecekler :roflol:
şşşşh barbi cimrilik etme nan bi de çalışıyo 5 tl vermiş ellerine kardeş payı yapın diyo vay pinti :roflol::roflol::roflol:
unan müdür kaynım bile senden daha çömert, o hiç değilse 10tl veriyo kardeş payı yapın diyo :roflol::roflol::roflol::roflol:
senin verdiğin çikolata da yenmez şimdi, kimbilün içinde ne var kaldık bi kolonyaya ver nan kolonya bile olsa senin yanından elim boş dönmicem :mymeka:

hediyelerimi pati cik almış sagolsun teşekkür ediyorum çok ..akşam eklicem fotoları ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…