Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

gacı,o kadar anlatıma yay gibi kaşlarınıda eklemişsin ya helal olsun:roflol: :roflol: :roflol:
kesene bereket canoolumunekankayizsmilebeğenir tabi,neden beğenmesinguclubacismile

bana gelen gden yo k bende bugun kargoya verdım sukur okdr zorlu bır surectıkı anlatamam lanet ettım tum kargoculara...ama neyse hevesımız kaçmasn

saat farkindan dolayi öyle oluyor kizlar , ilk önce saatler ayarsizdi islanda miriananin mesajlari ölümsüzlesecek yarin sabaha kadar

meridyenlerimiz paralellerimiz mi değişti acep?bu saat farkı nerden kine?sempatiksalakcinni

site düzeldikten hemen sonra saatler ayarlanmamisti baktigimda saat gece 4 ü gösteriyordu oysaki saat aksam 8-9 du sanirsam kizlarin yazdigi mesajin saati gelmedi henüz onlar o mesaji simdi degilde aslinda bu gece 2 sularinda yazmis gibi olacaklar
sempatiksalakcinni

Benimki geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :icecream: :dance: :sm_cool:
Site düzeldi mi bu arada?

Picama takımım...:asigim: boshayallersmile hihoyyyt
Nasıl da bilmiş zevkimi...:lepi: Hele sevdalı nişanlım bayılacak buna...:kedi: boshayallersmile
Not ta yazmış Ayburum, her nişanlı kızın çeyizinde olmalı diye...:roflol:
aah ah...boshayallersmile Tam sevdiceğimin beğeneceği tarz bir şey. :asigim:
Rengine de bayıldım...

Ayburumun kendi elleriyle ördüğü:hulya: banyo lifim (ellerine sağlık bitanemin Şeniz), süpersonik güzel renkteki soket çorabım :asigimbu da tam benim tarzımdır, çok giyerim bu tür çorapları:lepi: rengi şeker gibi),

Paketten çıktıkça gözlerimi dolduran minik süprizler...boshayallersmile :gitme:
Üzerlerinde notlar yazılı, Neskafe 3ü 1 arada , Lipton yeşil çay,:içelim: Rocco Şeker, karışık bayram şekerleri (bu şekerler yolculukta çok süper olacak :lepi: ) ve bir restoran daveti:roflol: (Aybuşum inşallah bir gün görüşme şansına erişeceğiz kanka :lepi: )

Ve bu da mektubum...:hooray: :kedi:

Canım ayburum, seni çok ama çok seviyorum...:1hug: olumunekankayizsmile
Bu muhteşem hediyeleri ince detaylarıyla düşünüp hazırlaman beni çok mutlu etti...:asigim: olumunekankayizsmile
Tekrar çok teşekkür ediyorum canım arkadaşım...
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bende dün kargomu verdim ptt aps ile yolladım paketimi açmadı allahtan çünkü kendi ellerimle tasarladım hediye paketini torbasına varana kadar umarım alacak olan arkadaş içindekileri beğenir bugün yarın eline geçer diye umuyorummmm...

merhaba kızlar benimde hediyelerim dün geldi bugün resmini koyup sizlerle paylaşmak nasip oldu...Güzel hediyelerinden dolayı Tatlıgacı arkadaşıma çok teşekkür ederim kesesine bereket....Mor küpesi ve küpelerimi asmak için biblo, 2 adet oje ve birde çikolata göndermiş tekrar teşekkür ederim canım arkadaşım...​
opuyorumnanaktan

ne merakliyim yaa kenardan izleyen kedi gibi gelip bakiyorum heycanla kime kim cikmis kim ne hediye almis :roflol: :roflol:
kizlar hepiniz güzel günlerde kullanin hediyelerinizi zemuszemus

Nikomdan şahane hedayelerim geldi bu sabah:dance:
Hepsine bayıldım bu seneki baryamlığım Nikomdan:icecream:
Çok teşekkür ederim bitanesiŞeniz
Detaylı hisiyatım içün Danrıçamın makkaj töpiğine bakınız
Seni çok seviyorum Nikomm:asigim:

İç dış takım almış canözüm nası da zevkliolumunekankayizsmile
Kolyeye bayıldım çok asilbayanssulusmile
Ahanda badinin ve kolyemin tendeki duruşu:lepi:

[/url][/IMG]

Bunlar da diğer hedayelerim ojeme kadar düşünmüş gülom:kedi:
Dırnağıma sürüştüm hemenkaydirigubbakcemile2
Far fırçası süper ve ihtiyacım vardı (Danrıçamla aynısı galiba hemide)
Beyaz çikelatam bayılırımcokacimcoook Sıcak çikelatamı da koymuş:dance:
Hediye paketini çok beğendim ojelerime yer bulamıyordum böyle bir kutu yapacaktım Nikonum gayet şık yapmış. Kutuya ocelerimi koycam fotolarım onu da sonra
Kırkilidim de bitiyordu onu da düşünüp almış canısım:asigim:

[/url][/IMG]

Bu bayram bana geldi valla:teytey:
Çok çok teşekkürler canım kankamolumunekankayizsmile

bende hediyemi gönderdim çok hızlı bir şekilde ama malesef bayram sonu elinde olabilecek arkadaşımın özür dilerim şimdiden mafoldumben bir de aceleden nickimi yazmayıda unutmuşum yaa :ecrin_bebek: okadar aceleme rağmen bayramda elinde olamayacak neyse sağlık olsun benimde hediyem gelmedi henüz zaten umarım hediyemi beğenirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…