tanıdık bi soru ama zor durumdayım.Hiç istemiyorum.hamilemiyim acaba

elifdem

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
1.628
8
kızlar 4 aylık bi bebeğim var
kondomla korunmamza rağmen hamile kalmıştım ama ilk bebekti olsun dedik
2.ciye hep asla dedim
lohusalığımın 40. gününde hamile kalmaktan çok korktuğum için gidip vakit kaybetmeden spiral taktırdım. emzirdiğim için iğne hap falan alamıyorum
aradan 2 ay geçti.
spirali yerleştimi diye kotrol ettirmeye gittim ve kaymış olduğunu öğrendim
vajinal ultrasonla anlaşıldı ve eğer çok erken bi gebelik yoksa hiç bişe gözükmüyor dedi. doktor
daha hiç adet olmadım. ayrıca adetin de yakın dedi.(sadece bu cümle bile gebe olmadığımı acıklamaz mı?)
dün idrar testi yaptım ve tek çizgi yani negatifçıktı.

büütn bu bilgilere göre düşünürsek
hala gebelik şansım var mı
sizce hamile olabilirmiyim?

Rabbim olmayanlara nasip etsin anneliği. anlatılamayack kadar güzel bir duygu. ama inanın bu kadar erken asla istemiyorum. önlemleri aldık ama genede oluyor nasl oluyor anlayamıyorum.a rtık hiç bi krunma yöntemine güvenim kalmadı. eğer hamileysem asla aldırmam ve mecbur doğururum ve olan bana olur. çalışıyorum 2 de cocuk. hayat biter heralde benim için.

düşündükçe deli olyorum. ne olur bi bildiğiniz varsa esirgemeyin.
şimdiden teşekkürler..:1no2::1no2:

hemen endişelenme inşallah yeni kaymıştır spiralin ve gebelik söz konusu değildir tahminle biryere varamayız beklemekten başka çare yok ama emziren kadınlarda adet düzensizliği yaşanıyor bildiğim kadarıyla herşeyin hayırlısı bence ihtimak düşük sen yinede kan testi yaptır istersen

hemen endişelenme inşallah yeni kaymıştır spiralin ve gebelik söz konusu değildir tahminle biryere varamayız beklemekten başka çare yok ama emziren kadınlarda adet düzensizliği yaşanıyor bildiğim kadarıyla herşeyin hayırlısı bence ihtimak düşük sen yinede kan testi yaptır istersen
aynısı banada olmuştu kızım 3 aylıkken spiral taktırdım ve o ay adetim nerdeyse 15 gün gecikti 3 kere test yaptım bişey çıkmadı ama yinede kafayı yiyecektim nerdeyse .spiral takıldıktan sonra böyle düzensizlikler olabiliyo hemen bünye kabul etmiyo sonuçta yabancı bi cisim takılıyo içine.bence testde yaptıysan çok kafana takma çünkü kendini sıkıntıya soktukça dahada gecike bilira.s.

saolun kızlar cevaplarınız için
bu sabah kan verdim
öğleden sonra sonucu öğrenicem inşallah
umarım hamile değilimdir
benim 1 tane var
Allah olmayanlara versin

cnm benim inş negatfi sonucnu alırsın da için rahatlar
ilk bebeğini güle güle büyütmek nasip olur umarım

evet
dün hcg sıfır olduğunu öğrendim
cooook rahatladım
2. cocuğa kadar kocişi yanıma yaklaştırmicam (nası olcaksa)
kaymış spiralimi cıkarıp yeniden taktılar
bi de önlem olsun diye simir testi yaptılar

ALLAH olmayan ve isteyen herkese bi an önce evlat versin inşallah...

canım umarım hamle değilsindir bebeğinde çok küçük çünkü hakkında hayırlısı olsun canım ama vücuduna yabancı olduğu için düzensizlik olması normal sanırım

hadi geçmiş olsun nm
ucuz atlattın valla
bu kocişlerle başımız dertte değil mi?kaydirigubbakcemile3

yaw uğraşmayın azıcıkda onları uğraştırın bidaha karar verene kadar onu korundur bence.hep biz hep biz nereye kadar ama.Allahtan evliyim yoksa buraları okuya okuya iyice feminist olu çıkıcam:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

kızlar
ben bebek düşünmüyodum ama
kızım eşim korunurken oldu
korunduğumuzu zannederken
pat diye hamile olduğumu öğrendim
yani onun korunması sonucu
40 hafta sonra bi kızım oldu
iiyiki de oldu

ama işte güvenemiyorum artık
kondom korumuyor beni
hoş spiral de kayıyor
nolcak halim bilemiyorum