Jinekoloji Tampon kullanan arkadaşlar

Bence deneyin, zaten doğru taktığınızda hissetmiyorsunuz ama yanlış takarsanız hissediyorsunuz. İlk bir kaç denemede doğru katlama şeklini bulabilirsiniz bence güzel olur. Put A Cup In It diye bir kanal var, o da yardımcı olabilir size. Bir de testler var doğru ölçüyü bulabilmeniz için ona da bakabilirsiniz

Kızlık zarı zaten en baba kezban turnusolu :) 20 yas altini tabiki tenzih ediyorum.

Regl doneminde ne kurulugu. Cup i da iyi dezenfekte etmezsen rahme kadar giden bakteri yollar durursun. Her yontemin bi dezavantaji var. Ama totonu bezlemek belli bi yaştan sonra cok abes kaçıyor.

Tv'de reklamda görmeyi bekleyen kadin da kezban degil midir ayrica. Dunyanin bir ucundaki olaya bile vakif olabildiğimiz cagdayiz lutfen.

Kadınları cahil, sağlıksız ve sistem dışı tutmak için her yöntemin denendiği bir toplumda bence kadınlara yüklenmemeliyiz ya. Hymen sorana anlatalım, ped sorana aslında şu şu da var diyelim. Böyle böyle bir sonraki nesil rahat yüzü görür belki

Sızıntı olmuyor düzenli aralıklarla değiştirirseniz. Sakın gece uyurken takmayın ve denizden havuzdan çıkınca da değiştirmeniz gerekiyor. Güvenle kullanılabilir bayağı rahat ama içinde bir şey girdiğini hissediyorsun o biraz tuhaf sanki vaj.na nefes alamıyor gibi bir his kdcmmdcm

ben hiç rahat edemiyorum tamponla. ki normal doğum yapmış bir insanım orda bir şey sanki seni rahatsız ediyor sürekli ama tatil günüm öleceğine takıyorum tabii ki. yalnız ben hiç en yoğun günlerimde takmadım. ya başlangıç ya bitişinde denk geldim. spiralden dolayı da çok kanamam oluyor hiç rahat edemezdim sanırım. gene de aşırı adet kanamanız olmuyorsa bence takın. sadece denize girerken takıp çıkınca hemen tamponu çıkarıp ped takıyordum ben. uzun süre takmayın, zaten tavsiye edilmiyor.

Yeni tatilden geldim ve kotexin tamponunu kullandım. En büyük olanı çok rahatsız etti iyiki boy boy almışım dedim, benim son günlere denk geldiği için en küçül boyu taktım. İleri itip hissetmeyecek seviyeye gelmesi gerekiyor, eğer rahatsızlık hissedersen önde demektir parmağınla iyice ileri it. Gerçekten inanılmaz rahat 4 saat süreyi aşmazsanız toksik bi etkisi olmaz buda gündüz max 2 kez taksanız yeter.

Herkse çok teşekkür ederim dün akşam evde tamponu denedim ilkte beceremedim tabiki ama ikincide hemen taktım ve hiç yokmuş gibiydi aplikatörlü onlardan denedim ben zaten ilk deneme için bir çoğunuz onu önemişti diğerlerini de ilerleyen zamanlarda denerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…