Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Senin tarifin onlardan biri olmasın🤣
Zinhar değil :KK12:
Vallahi sekme filan açmadım hem ben makarna bekliyordum😟
Ha gözel bir tarif kaptım o ayrı tabi:süslü:
Kendiniz konuştunuz amaaa ben naptimkinee acaydiniz gözlerinizi 👀 basaydiniz parmaklarınızı hızli hizli klavyeye😌
Biri dibi tutsun mu dedi Bre zalımlarrrr bre vicdansizlaaaar bre bre bre neyse😤😒🤨😓
#perinin suçu ne#En Büyük KK

Abla görüyorsun bir oldular bana kumpas kuruyor bunlar 👀kim vurduya gidersem verme bunlara tarifimi🤧
Dibi tutsun katur kutur olsun :KK53:tencereden zor ayrılsın 😬🤣
Aynen en bilindik tariflerden biri Peride👀🤣
yasminsay yasminsay
C A N O C A N O
İtiraf etmişti kendisi Ogün 😏

Şöyle bir yazı buldum.

En meşhur bulgur pilavlarından biri "Meyhane Pilavı" dır. Adının nereden geldiği çeşitli hikayelerle anlatılsa da bir meyhaneci tarafından yapıldığı ve adının da buradan geldiği en bilinenidir. Ayrıca salçayla soğanın kavrulmasıyla yapılan meyaneden dolayı "Meyaneli Pilav" adının zaman içinde "Meyhane Pilavı"na dönüştüğü de söylenir

Şöyle bir yazı buldum.

En meşhur bulgur pilavlarından biri "Meyhane Pilavı" dır. Adının nereden geldiği çeşitli hikayelerle anlatılsa da bir meyhaneci tarafından yapıldığı ve adının da buradan geldiği en bilinenidir. Ayrıca salçayla soğanın kavrulmasıyla yapılan meyaneden dolayı "Meyaneli Pilav" adının zaman içinde "Meyhane Pilavı"na dönüştüğü de söylenir

:ıslık:

Şöyle bir yazı buldum.

Anlaşılmıştır merkez👍🏼

Şöyle bir yazı buldum.

Çok mantıklı 😌

X