Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Sizede çok geçmiş olsun abla

Evet. Bizde antibiyotik iğne ventolin kullandık. Ek takviyeler de cabası. Bana mısın demiyor, hâlâ öksürüyor
Benim kızında 2 gündür başladı.Ama allerjik gibi
Dün bir allerji.ilacı içti kesildi
Allerji testi yaptırdınız mı?
Gün boyu maske takıyorlar,sınıflarda kalabalıklar
Geçmiş olsun

Benim kızında 2 gündür başladı.Ama allerjik gibi
Dün bir allerji.ilacı içti kesildi
Allerji testi yaptırdınız mı?
Gün boyu maske takıyorlar,sınıflarda kalabalıklar
Geçmiş olsun
Sağol canım sizede geçmiş olsun. Çocuk doktoru alerjik demişti sonra tekrar gidince bronşit olmuştu. Şuan sadece öksürük var arada da mide bulantısı oluyor Eylül ayından beri devamlı bu şekilde

Sağol canım sizede geçmiş olsun. Çocuk doktoru alerjik demişti sonra tekrar gidince bronşit olmuştu. Şuan sadece öksürük var arada da mide bulantısı oluyor Eylül ayından beri devamlı bu şekilde
Canom okula yeni.başladı.İlk yıl çocukların çoğu böyleAma allerjikte olabilir.Maske beni bile rahatsız ediyor.Gün boyu çok uzun takarsam allerji.ilacı içmeden rahatlamıyorum.Varsa doktorunuzun verdiği ilacı denesen

Evet ilacını akşamları vereyim bakalım, nasıl olacak. Bu ara baya ilaç kullandı
Yemek yemek istemiyor, beslenmesini de yemiyor.
İyi canım sıkıntı yokÇok hafif şiş ve mor
Ağrı eşiğim yüksek ağrı yok gibi
Bununla geçmiş olsun canım. Allah korumuş

Bugün tarifini yapacak olan var mı

Farklı bir tempoya girdi.Buna alışması lazım
Her çocuk bir olmuyor.Bazıdı hiç etkilenmiyor
Evde sağlıklı,düzenli beslenmesine dikkat edersin
Sağ ol
Haber veren olmadı,Sürprizlere açığız

Farklı bir tempoya girdi.Buna alışması lazım
Her çocuk bir olmuyor.Bazıdı hiç etkilenmiyor
Evde sağlıklı,düzenli beslenmesine dikkat edersin
Sağ ol
Haber veren olmadı,Sürprizlere açığız
Benim oğlan bebekliğinden beri çok hassas. Geçende ağlıyor elim kirli elim kirli, gidiyor yıkıyor yine ağlıyor
Dedim elinde bişey yok. Elinin içindeki çizgileri kalem çiziyor zannediyormuş meğerse. Hâlâ da kitapta el ele falan okurken aklına geliyor, elinin içine bakıyor

KıyamamSen onu hep destekle ,olumlu şeyler söyleBenim kızlardan biri öyleydiKına yakalım isterdi ama eline sürünce hemen gidip yıkardı.Hala titiz,temiz ama verdiğim gazlarla şimdi çok özgüvenli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…