Tam 1 ay oldu (resimli)

hukuksevers

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
95
11
25
Ameliyat olalı bugün tam 1 ay oldu. Bana bir ömür gibi geldi :) Sağ ve sol profilimi seviyorum. Her ne kadar hafif kemik varmış gibi dursa da bunu ödeme bağlıyorum. Ancak önden beni çok rahatsız eden kanatlarında asimetrik bir durum var, kanatlardan biri daha yukarıda daha yuvarlar düzelir mi bilmiyorum 🤦‍♀️ Sağ kanadımda da çukur var bu mandal burun deformitesi de olabilir çökme de olabilir sadece çukur da olabilir bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Zamanla anlayacağız. Umarım 2. ameliyata gerek kalmaz. Kalkık bir burun istememiştim şu an keşke isteseydim diyorum 😞 Sizce nasıl burnum ?? Kanatlar düzelir mi ?? Ve o çukur çökme mi ??

Estetikle burundan pek anlamam da kalkık olmadığı iyi olmuş böyle daha güzel. Doğal duruyor. Kalkıklar genelde yapay oluyorlar estetik olduğu belli oluyor

asimetri var evet doktorunuzla gorusun. belkı amelıyat olmadan duzeltebılır.

kötü mü gözüküyor
moral bozmak istemem ama asimetrik gorunum burun ustundeki hafif kemik cikintisi ameliyatinizn istenilen basarida yapilamamis gibi görünmesine sebep olmus.Cok kotu bir burun degil ama estetik icin cekilen maddi manevi onca cileye degmeli bence sonuc.

Arkadaşlar çok moralim bozuldu. Ben kanatlardaki asimetriyi de kemerli görünümü de ödem kaynaklı sanıyordum. Kötü bir burun mu olmuş???

moral bozmak istemem ama asimetrik gorunum burun ustundeki hafif kemik cikintisi ameliyatinizn istenilen basarida yapilamamis gibi görünmesine sebep olmus.Cok kotu bir burun degil ama estetik icin cekilen maddi manevi onca cileye degmeli bence sonuc.
Kemerli görünmesinin sebebi ödem kaynaklı olamaz mı yani ben ödem diye düşünüyorum çok moralim bozuldu şu an ? Asimetri beni de çok rahatsız ediyor nasıl düzeltilir ?

Kemerli görünmesinin sebebi ödem kaynaklı olamaz mı yani ben ödem diye düşünüyorum çok moralim bozuldu şu an ? Asimetri beni de çok rahatsız ediyor nasıl düzeltilir ?
Tabi odemlide olabilir zaman icinde de oturabilir,asimetri icin en iyi bilgiyi doktorunuz verecektir bir danisin kendisine.

X