Takıntılı sevgilimi kendimden nasıl soğutabilirim?

Takintili derken ? Ya benimsin yada benim(!) tarzi tehditkar bir takintimi yoksa vicdan yapip aglamalar ben sensiz yasayamamlar(!) tarzi bir takintimi canim ona gore cevaplayacagim da

Arkadaşlar sevgilim aslan burcu ve bana saplantılı bir şekilde aşık kendimden soğutmak için ne yapmalıyım?
Şımarık davran normalde nasılsan tam zıttı ol açık açık konuşunca anlamıyorsa da biraz iğrençles bakımsız ol vs onu etkileyen neyin varsa tam zitti ol

Sen beni sevmiyormusun diye sor surekli.benden sıkıldinmi de ustune cok dusuyormus gibi yap.sıkbogaz et kisacasi bende aslan burcuyum bana yapisandan kacardim eskiden

Bunalt cok karıs aslanlar duskundur ozgurluge ve bakıma da onem verirler bakımsız ol ona karsı ilgisiz oldugunu hissettir bi zaman sonra ayrlrsnız

Bir aslan burcu olarak cevap vereyim :)
Ona net bir şekilde istemediğini söyle sevmiyorsan seviyor gibi yapma sevgilinse seni deliler gibi sever normaldir hayatından çıkar ama sebeplerini sun mesela seninle güzel zamanlar geçirdik ama ben artık bu ilişkiyi sürdürmek istemiyorum sen beni seviyorsun saygı duyarım bu çok güzel ama ben sevmiyorum gibi net ifadeler kullan sürüncemede bırakma
yorumları okumadım yazdın mı bilmiyorum senin burcun ne?

Ne zaman evleniyoruz aşkım diye sor hemen topuklar merak etme. Çok gördük sensiz yaşayamam, ölürüm diyen takıntılı erkekleri.İş ciddiye binince hepsi kaçtı.

Bir aslan burcu olarak cevap vereyim :)
Ona net bir şekilde istemediğini söyle sevmiyorsan seviyor gibi yapma sevgilinse seni deliler gibi sever normaldir hayatından çıkar ama sebeplerini sun mesela seninle güzel zamanlar geçirdik ama ben artık bu ilişkiyi sürdürmek istemiyorum sen beni seviyorsun saygı duyarım bu çok güzel ama ben sevmiyorum gibi net ifadeler kullan sürüncemede bırakma
yorumları okumadım yazdın mı bilmiyorum senin burcun ne?
Terazi burcuyum. Çok üzülecek ama sürekli ayrılırsak kaldıramam diye psikolojik baskı yapıyor

X