Takıntılı eski sevgilim

Hayattankopan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
118
255
26
Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireceğim benim 4 ay önce ayrıldığım bir sevgilim var ama aşırı derecede takıntı yaptı. Kendisini engelledim yine de başkasından yazıyor evimin önüne gelmiş evime çiçek yolluyor vs. Ben artık çok sıkıldım ve korkmaya başladım. Numaramı dağıttığı için suç duyurusunda bulunabilir miyim en azından gözü korksun istiyorum kendisi devlette öğretmen suç duyurusunda bulunsam okuluna yazı gitse diyorum bu mümkün müdür acaba
Yoksa bana daha mı çok takar acil cevaplarınızı bekliyorum..

Beklemeniz hata. Tabiki şikayetçi olun.

şimdiye kadar beklemiş olmanız hata.
başınıza daha farklı bir şey gelmesini mi bekliyorsunuz.
takıntılı diyerek zaten işin ciddiyetini belirtmişsiniz.
ayrıca yaptıgınız şikayet ; devlet memuru olması sebebiyle çalıştığı kuruma /okula bilgi mahiyetinde gideceğinden ötürü idare ve arkadaşları tarafından da itibari düşecektir.

Aklı varsa yaklaşmaz suç duyurusunda bulunursanız ya da evinize gelince polisi arayınca.

İstediğim bu aslında belki o şekilde gözü korkar

Teşekkür ederim hepinize şikayetçi olsam da bir şey çıkmaz diye bekledim açıkcası sonradan bana daha çok takmasından korktum
Uzaklaştırma kararı çıkarmak 1 günlük iş. Ve ona rağmen takarsa zaten hapsi boylar. Bu tür memur adamlar tırsar bundan yapamazlar. Siz uzaklaştırma alın kendisini ifadeye polis merkezine çağıracaklar uzaklaştırma aldırdıgınıza dair bilgi verirler arayamaz yazamaz gelemez yaklaşamaz başka numaradan dahi ararsa yazarsa anında ilk ceza 3 günlük hapis cezası

Böyle detaylı bi bilgiye ihtiyacım vardı çok teşekkür ediyorum

Böyle detaylı bi bilgiye ihtiyacım vardı çok teşekkür ediyorum
Bacim sen yine de önden bir uyar bak sikayet edecegim diye. Israrla devam ederse git uzaklastirma aldir. Benm de basima gelmisti. Hayattan biktirmisti. O da devlet memuruydu. Allah in belasi daha da hirslanmisti. Bir ifadesini okumustum ben şok. Bilmeyen biri o ifadeyi okusaydi sanki ben onu rahatsiz ediyormusum zannederdi. İs yerinde itibarini zedelemisimde miş miş. Beni cok yipratmisti ama. Insallah tez vakitte kurturlursun ama baktin vazgegcmiyor,bicak kemige dayandi git ilgili yerlere sikayetini yap,onun da cani yansin.

Taciz derecesi ne olursa olsun korkmayın. Şikayet edin.

Su kadar issiz insan varken memurlarin bu salakca hareketlerine hic anlam veremiyorum. Hic korkmuyorlar mi memuriyetlerinin yanmasindan?

Tabiki sikayet edin, israrli takip suctur.

Uyardım bugün yazdım çünkü artık çok sıkıldım tanımadığım adamlar yazıyor. Size de geçmiş olsun bi kadının onları istemediğini anlayamıyolar hırs yapıyorlar işte

Evet şikayetçi olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…