Takıntı

Benim bebeğim şu an 13 aylık ve hiç emziremedim, çünkü sütüm yoktu. Bİr süre uğraştım sütüm gelsin diye ama belki de kafama taktığım, üzüldüğüm şeylerden dolayı olmadı. O zamanlar çok kafaya takmıştım, bir bebeği bile emziremiyorum nasıl iyi bir anne olacağım ben bu çocuğa diye, hep ağlıyordum. Annem sarstı kendime getirdi beni. Gelmiyorsa gelmiyordur, emmiyorsa emmiyordur. Bir sürü alternatif var. Bebeğim haftasına göre çok küçük doğmasına rağmen şu an ayının çok ilerisinde ve biz ne yersek onu yiyor. Siz sadece onunla gazel vakit geçirmeye, onu bol bol öpmeye kucaklamaya bakın. Sakın ha sakın kendinizi bu konudan dolayı üzmeyin. Bebek sizin emziremediğinizi hatırlamayacak, umrunda bile olmayacak ama onunla geçirdiğiniz her saniye onun gelişimi için o kadar önemli ki...

Ben kendimi yalniz sanardim, yalniz olmadigimi ogrendim, cok iyi geldi bu okuduklarim cok tesekkur ederim kizlar gercekten hicbirsey benden ve bebisten onemli degil bu dunyada…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…