Tahlilime bakar mısınız. Çok moralim bozuk😭😭😭😭😭

Şuan tıp çok ilerledi Allah nasip.ederse her şey mümkün. Hayıt tohumu falan bunları içebilirsin çok faydasını görenler var. Ama çocuk düşünüyorsan çok vakit kaybetmeden hayırlı kısmetini bul derim çünkü amh değeri yaş ilerledikçe düşen bir şey. Ama bunların da hep çaresi var çok şükür bence çok kasmadan iyi bi doktorla görüş

Şuan tıp çok ilerledi Allah nasip.ederse her şey mümkün. Hayıt tohumu falan bunları içebilirsin çok faydasını görenler var. Ama çocuk düşünüyorsan çok vakit kaybetmeden hayırlı kısmetini bul derim çünkü amh değeri yaş ilerledikçe düşen bir şey. Ama bunların da hep çaresi var çok şükür bence çok kasmadan iyi bi doktorla görüş
Doğru diyorsun da kimi nasıl bulayım. Öğretmenim okuldakiler ya evli ya da yaşlı bende de öyle arkadaş sevgili tarzı şeyler yoktur. Ha çirkin miyim değilim fiziğim çok güzel ne giysem ne yapsam çok yakışır çık bakımlıyımdır. Ama doğru insan çıkmıyor ki ya da nasıl bulayım inan dünden beri düşünüyorum nasıl bulunur evlenecek kişi. Erkek olsam anneme derdim gider kız bakardı şimdi kendim nasıl bulayım ki

Doğru diyorsun da kimi nasıl bulayım. Öğretmenim okuldakiler ya evli ya da yaşlı bende de öyle arkadaş sevgili tarzı şeyler yoktur. Ha çirkin miyim değilim fiziğim çok güzel ne giysem ne yapsam çok yakışır çık bakımlıyımdır. Ama doğru insan çıkmıyor ki ya da nasıl bulayım inan dünden beri düşünüyorum nasıl bulunur evlenecek kişi. Erkek olsam anneme derdim gider kız bakardı şimdi kendim nasıl bulayım ki
Canım annene seni soran eden yok mu illaki çevrede oğlu moğlu olan vardır bence. sen bi evlenmeye niyet et allah karşına çıkarır merak etme

Rica etsem bilenler benimde tahlillerimi değerlendirebilir mi fikir olması açısından henüz doktora gidemedim
Yasım 30 adetimin üçüncü günü yaptırdım testlerimi

Eklentiler

• Screenshot_20200921_163434_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200921_163434_com.android.chrome.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20200921_163918_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200921_163918_com.android.chrome.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_20200922_141650_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200922_141650_com.android.chrome.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 47
25 yaşındayım bekarım erken adet görüyorum diye doktora gittim sonuçlar dün çıktı doktorum bir hafta şehir dışında döndüğü zaman görüşeceğiz, ama anladığım kadarıyla çok kötü özellikle amh😭😭😭 daha yaşım bu değer için çok genç ne yapacağım ben henüz evli bile değilim. Dr saraçoğluna yazdım üç tane kür önerdi

Bunları alayım mı size sormak istedim.

Acil evlenmem mi lazım dünden beri kafayı yiyecegim düşün düşün evli olsam bir an önce çocuk yapmak için yollara başvurdum tüp bebek vs. Ne zaman evleneceğim de belli değil ne yapsam çok moralim bozuk sağda solda kimsede yok kimle evleneyim 😭😭😭Çocuklarda o kadar çok seviyorum ki ya hiç anne olamazsam😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Bu arada sizede geçmiş olsun, kendi derdime düşmüş gibi oldu
Bende yeni yaptırdımda çok bi fikrim yok
Yorum yapmısken arkadaslar bende sorayım dedim
Ama bildiğim kadarıyla amh ilaçla vs yükselen düşen bi değer değil
Yapcağınız hersey kaliteli yumurtalar olusması için
Rabbim ol derse hersey olur
Şimdiden bunları stres yapmayın, karsınıza hayırlı vakitte hayırlı bi insan çıkar umarım ve güzel güzel bebişleriniz olur🙏😘

Canım annene seni soran eden yok mu illaki çevrede oğlu moğlu olan vardır bence. sen bi evlenmeye niyet et allah karşına çıkarır merak etme
Niyet varda kimse yok pek kimseyi tanımayız biz bende yeni atandım afyona hiç çevrem yok. İnternetten de bulmak istemiyorum Bakalım hayırlısı olsun

Cok da mütevazıymissin 😅

canım devlette hepsini ücretsiz yaptırabilirdin
Canım şimdi korona var ya bir de ben küçük bir şehirde yaşıyorum devlet hastanesinde doktor kalmamış izin almışlar istifa etmişler hep bir de âdetin üçüncü günü test yapılacağı için randevu vermiyorlar hemen

X