Kekler - Pastalar Tahin - Pekmezli Kek(resimli)

ben bu leziz tarifi dün akşam yaptım
ama cevabına bakamamıştım dün.. oyüzden tahin ve pekmezi birer su bardağı koydum .. birde cevizim yoktu onun yerine fındık koydum
yinede çoooook güzel oldu. işyerinede getirdim az önce yedik :)
yuvarlak borcamda yaptım dediğin gibi
resim çekemedim yoksa sizinle paylaşırdım ama deneyin yiyin derim

beğenmene çok sevindim tatlım.. arkadaşlarında beğendi değil mi?
afiyet olsun....cokacimcoook

beğenmezmi ..yapar yapmaz komşuma verdim önce kakaolu kek sanmış ve kakaosunu az koymuş galiba demiş :) tabi yiyip tahin tadına varınca anlamış kakaonun kekte işi olmadığını
iş yerimdeki arkadaşımda çok beğendi. çocuğuma bakan teyzemizede gönderdim çocuklara yedirsin diye
içinde en faydalı şeyler var sonuçta.. artık sık sık yapacağım tarifler arasında
tekrardan paylaşımın için çooook teşekkürler

ooo vallahi çok sevindim beğenmelerine....
damak zevki apayrı bişi çünkü....benim beğendiğimi belki beğenmezler.. değilmi ya....
çok şükürki böle bişi olmadı....ewet ya dediğin gibi...içinde hep faydalı şeyler.. bide doping gibi dimi... hihihihihikaydirigubbakcemile3

hürremim oyyy canim cekti simdi bak cayla nede güzel gider simdii kaydirigubbakcemile3

hadi kap gel bende cayi demliyim

afiyetle yiyelim sırnaşık şey

hürremim oyyy canim cekti simdi bak cayla nede güzel gider simdii kaydirigubbakcemile3

hadi kap gel bende cayi demliyim

afiyetle yiyelim sırnaşık şey

hihihihihikaydirigubbakcemile3....canımsın...opuyorumnanaktan
ne güzel olurdu ya...... hadi..... hemen şimdi..a.s...yerimseniben.

ayyy pekmezim var ama tahinim yok
olsa hemencik yapıcaktım şimdi
çok canım çektii cokacimcoook
çok hoş gözüküyo ellerine sağlık tatlımm a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…