Rüya Yorumları tabir-i beyyine

herşeygüzelolacak edtrafındaki dedikodulardan kurtulucaksın hayatın daha bir düzenli olucak
hayata etrafında düşmanların var herkesin lafına kanma

kedijik etrafındaki insanları fazla koruma altına almaya çalışma niyetin iyi olsa bila bazen fayda vermeyebilir

derimmerim bak bu rüyan da biraz sıkılacağını gösteriyor galiba güzlim biraz pozitif düşün dua oku

Ben de 2 gün önce rüyamda küçük beyaz bi kedi yavrusu gördüm.Eşim normalde kedileri pek sevmez, hatta onun kucağındaydı kedi,sevgiyle tutuyordu kediyi.
Daha sonra kucağında kedi,evimize doğru gittik merdivenlerden çıkıyoruz,merdivenler tahtadan yapılmış. Çıkıyoruz, çıkıyoruz bi de bakıyorum birkaç merdiven basamağı eksik. Üst kata çıkmak çok zor olacak,eve nasıl gideceğiz diye düşünüyorum. Ama bi bakıyorum üst kata çıkmaya gerek kalmamış,zaten evimizin bulunduğu kattaymışız.
Bir de merdivenlerden çıkarken kesilmiş tekir kedi kuyrukları görüyorum birkaç tane. Eşime gösterip, Şu insanlar ne kadar acımasız,hayvanlara işkence yapıyorlar. Baksana kuyruklarını kesmişler vs vs diyorum....
Garip bi rüyaydııı, saçma sapan belki de ama paylaşmak istedim.Yorumlarsan sevinirim.

merhaba arkadaşlar bu başlığı açan arkadaşımız beyyineydi sanırım. benim de yorumunu istediğim bi rüyam var yardımcı olursan çok sevinirim.
rüyamda iş arıyordum kadının biri bi mağzada hemne gel çalış diyor ben de çalışmaya başlıyorum. elbise mağazasında ama orda çalışmaya başlayınca kadın bana piercing yapmak istiyo hemde göğüsüme ben de izin veriyorum göğümü eline alıyor normal iğne ve iplikle tam göğsümün ucuna düğüm atıyor acıyor mu diyor ben de hayır diyorum bu sefer göğsümün üst tarafına iğneyi sokuyor bu sefer acıdı diyorum bi bakıyorum iğne göğsümde kalmış elimle çıkarıyorum.
yorumlayabilirsen çok sevinirim

Merhaba. :) Ben rüyamda çok sevdiğim ama benden uzakta olan birini gördüm.Erkek bu kişi.Ona aşık olduğumu söyleyebilirim. Artık iletişim içinde değiliz kendisiyle ne yazık ki. Çok da nadir girdiği için rüyalarıma, yorumu merak ediyorum.
Ben bir sınıftayım. Bu sınıf üniversitedeki sınıflar gibi değil. Lisedekiler gibi, yani daha küçük sıraları var vs. Üzgünüm, etrafıma bakınıyorum herkes kendi halinde takılıyor. Yalnız olduğumu hissediyorum kimsem yok gibi. Sonra o özlediğim arkadaşımı görüyorum saçlarını kısacık kestirmiş ama o benim orada olduğumu bilmiyor beni görmüyor sadece ben onu gözlemliyorum. O da çok üzgün görünüyor. Yanında da bir kız var sözde bu kızla çıkıyormuş ama mutsuz ve dalgın. Sınıfa bir giriyor bir çıkıyorlar o kızla beraber. ıkisi de birbiriyle alakasız gibi olduğu için bu durumu görüp biraz olsun rahatlıyorum. Neden bu kadar mutsuz göründüğünü merak ediyorum sadece ama yanına gitmiyorum uzaktan bakıyorum öylece. Sonra okulun tuvaletine giriyorum çok kalabalık. Kızlar doluşmuş, herkes saçıyla başıyla uğraşıyor. Aynaya bakıyorum aynalar biraz yamuk yumuk. Yine üzgünüm ve yalnız olduğumu düşünüyorum ama eski aşkımı gördüğüm için mutluyum biraz da olsa. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. :-) Ancak bir ricam var eğer ki çok korkunç bir manaya geliyorsa bu gördüklerim yorumlamamanızı tercih ederim. :-) Şimdiden teşekkür ederim.

Bir de yine bu rüyamla beraber şunları gördüm:
Bir restorana gitmişim kardeşimle. Kardeşim erkek. Oturuyoruz karşılıklı siparişleri veriyoruz sonra bir ara garson gelip beni yanağımdan öpüyor. Uzun süredir aşk anlamında yalnız olduğum için bu öpücüğe seviniyorum. Garson tipim olmasa bile sevimli bir insan. Kardeşimse bu duruma çok sinirleniyor ama bir şey yapmıyor. Bunu da merak ettim. :-)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulgurlu köfte yiyordum marula sararak.Lezzetliydi acı değildi.Daha başka sebzelerde vardı.Tanımadığım bir adamın önündeydi tüm bu yemekler bende oturmuş yiyordum onla beraber.Birde büyük abimi gördüm (aslında şu an seyahatte )evde saate benzer camlı bir şey var ben elime alıp ışığa doğru tuttuğumda içinde pusula görüyorum.Sanki camın arkasına gizlenmiş gibi.Aynısını abime gösteriyorum o da görüyor pusulayı.Saat 10 u gösteriyor tam 10.Birde eski oturduğumuz evi gördüm ne alakaysa yüksek balkondan korkuyordum....

Tryamor yok korkunç manaya gelmiyor sadece senin iç dünyanı ve özlemini gösteriyor
2-güzel neşeli vakitler geçiriceksin

rüyamda kendimi gelinlikler içinde gördüm boynuma bir kolye taktım ve küpe taktım
fotoğraf çektirdik ailemle gelinlik çook güzeldi aynaya bakıp durdum
bide denizde yüzerken gördüm kendimi nerdeyse boğuluyordum ama kurtardılar bilmiyorumkismile sonra kıyıya geçtim bişeyler yedim böyle bişeydi bi anlam veremedim yorumlar mısın ??

sycoras çocuğun gözlerinin yeşil olması muratlarına ereceğine etrafındaki çukurlar ise biraz canının sıkılacağına yorumlanır

renan20 sıkıntılı bir anında güzel bir evlilik yapıcaksın ve bu evliliğin sana faydası olucak

beyyine benim rüyamıda yorumlar mısın?

rüyamda bir okul tuvalaeyti gibi sıra sıra tuvaletler görüyorum. ve bir tanesinde babam var.hani alaturka çöelmeli tuvaletler. ve babam sanki secdeye oturmuş gibi tuvaletin içinde! :1shok:

dahası tuvaletten kahverengi sular çıkıyor(lağım patlaması gibi), babamın dizlerinin etrafını kaplamış.. babama bağırıyorum ya baba ne yapıyorsun çık oradan diyorum duymuyor. sonra yan tarafında gençten bir çocuk yine öyle oturmuş. hafif uzun saçları var.gerçek hayatta tanıdığım birisi değil ama ismini biliyormuşum, murat sen ne yapıyorsun? ya tuvalette secde edilir mi kalkın buradan diye bağırıyorum deli gibi. sonra kapıya kızlar geliyor 3 tane. sesime geldiler zannediyorum. ya yardım edin çıkartalım diyorum. ortadakinin yüzü bir anda çirkinleşmeye başlıyo. ben o an bu kız normal değil, ya 3 harfli ya zebani diyorum. imdat diye bağırmaya başlıyorum...

gerçek hayatta babam dinden uzaktır. çok korktum :çok üzgünüm:
neye alamet bu? :uhm:

şimdiden çok teşekkür ederim sana a.s.

Rüyamda bir falcı bana fal bakıyordu. Bunun için bir cafenin en üst katına çıkıyorduk. Bana seni gözetleyen 5 kişi var diyordu ve ben bu 5 kişiyi net olamasa da görüyordum ama tanımıyordum hiçbirini. Ve bana 2 yıl sonra bi kişiyle yeniden beraber olacağımı ama bunun sonunun olmadığını söylüyordu. Özellikle üstüne basa basa 2 yıl sonra diyordu. Bunun anlamı nedir? bilmiyorumkismile

X