Yöresel Tarif Süzme Kırmızı Mercimek Çorbası,Kürdan Kebabı,Kalbura Bastı Tatlısı-Pınar Tereyağı Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Ellerine sağlık canım başarılar dilerim kurdan kebabina bayılırım :kk77:

Ellerine sağlık..

kürdan kebabı ile ilgili bi anım var. . Daha yeni evliylen bebeğim daha 2 aylıkken heveslendim yapim diye..bi yandan bebekle uğraş bi yandan patlıcanları kızart falan tam 18 tane yapmışım iki kişiye.. komşuya falan verdik ona rağmen 3 gün yedik :))

Ellerine sağlık..

kürdan kebabı ile ilgili bi anım var. . Daha yeni evliylen bebeğim daha 2 aylıkken heveslendim yapim diye..bi yandan bebekle uğraş bi yandan patlıcanları kızart falan tam 18 tane yapmışım iki kişiye.. komşuya falan verdik ona rağmen 3 gün yedik :))
:KK70:Olabiliyor insanlık hali ben o konuda boyumun ölçüsünü aldım kişi başı 2 tane olacak şekilde ayarlıyorum valla napıyım

Oyyyy Oyyyy Oyyyy neler görüyorum neler belim balım yemekmi yapmış hemde misafir çağırmış yemekte yaparım kariyerde diyorsun yani eline sağlık kuzum yada nefis görünüyor kurdan kebabiyla pilavdan bir tabak rica.edeyim :-)

Oyyyy Oyyyy Oyyyy neler görüyorum neler belim balım yemekmi yapmış hemde misafir çağırmış yemekte yaparım kariyerde diyorsun yani eline sağlık kuzum yada nefis görünüyor kurdan kebabiyla pilavdan bir tabak rica.edeyim :-)
Tşk ederimmmm kuzummmm lafımı olur bir tabağın sen iste ben sana tencere tencere yapıp göndereyim

Tşk ederimmmm kuzummmm lafımı olur bir tabağın sen iste ben sana tencere tencere yapıp göndereyim
Yemek delisi olarak hayır demem imkansız bende katılayım diyordum ama yine misafir geliyor yarın yokum evde pazartesi misafir geliyor bilmem carsambami persembemi gidecekler zaten kaç gün kalıyor sonra geriye bu ramazan kafamı kaldiramadim yaaa

X