sütyen takıyormusunuz

erdemix

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
277
126
arkadaşlar kızım 1 aylık emziriyorum sütyen takamıyorum 3-4 tane emzirme sütyeni aldım dışarı çıkarken zor dayanıyorum gelir gelmez çıkarıyorum hem doğrumu bilmiyorum takma sütünü etkiler dediler ama malum yerçekimi sarktı sanki siz ne yapıyorsunuz

kendini sütyen giymeye alıştır bence.Emzirme sütyeni kullanıyorum,hem pratik,hemde derli-toplu oluyorsun.İrileşen meme ucu belli olmuyor en azından arkadaşım.Sütümü falanda etkilemiyor.

walla ben takıyorum emzirme sütyeni. takmazsam zaten iri olan göğüslerim stle dolunca daha da irileşiyor ve acıyor..sütyenle rahatım. sütümü de azaltmadı, alakası yok. eğer rahatsız oluyorsan acı sızı yapmıyorsa takma istersen, ama sarkma ve sırt ağrısı olmasın diye takman daha iyi bence

ben hic cikartmiyorum. cunku gogsumden sut akiveriyor geceleri de takmazsam eger..2 aylik oldu oglum sutum hic etkilenmedi Allaha sukur..sutum akip islaninca yapis yapis oluyorum..Gogus pedi var surekli sutyenimin icinde..

ben dışarı çıkarken takıyorm sadece eve geliyorum hemen çıkarıp atıyorm çok sıkıntı veriyo bana .sarkmasını kafama takkmıyorum ama emzirmem bittiginde gögsüm nasıl olur bilmiyorm ama takamıyorum

valla banada eziyet geliyo o sütyenler.dışarı çıkınca takıyorum.hoş çoktaq çıkmıyorum.varsın sarksın manken olacak değiliz ya.rahatlığıma bakıyorum.ben günde en az 6-7 kere kıyafet değiştiriyorum.aşırı terliyorum bide onun sıkıntısına katlanamıyorum

ben hic cikartmiyorum. cunku gogsumden sut akiveriyor geceleri de takmazsam eger..2 aylik oldu oglum sutum hic etkilenmedi Allaha sukur..sutum akip islaninca yapis yapis oluyorum..Gogus pedi var surekli sutyenimin icinde..

aynen bende canım senin gibi hiç çıkartmam çıkartırsam süt akıyor.sürekli ped var zaten gögüsümde.ewet oo sıcaklarda takması insanı sıkıyordu ama artık havalarda serinledi beni sıkmıyor sütyen...

benide kasındırıo bıde sarkık gosterıo onlar ya,body fln yakısmıo ustune yanı.evdede takmıom bse ac kapa ac kapa fenalık gelıo insana

ben ilk gunlerde kullanmiyordum icinden yarim atletli(sutyen gibi) olan badiler atletler kullandim daha sonrada ama simdi kullaniyorum sutyen rahatsiz olmuyorum acikcasi....:KK66:

X