Sütün azalması için

Neden zatif diye memeyi birakiyorsunuz. Benim kizimin kilo alisi yavasladi diye doktoru kestirmedi. Ustelik 2 yasini gecti. Konustugumuzda 23 aylikti. Doktoru hem bagisikligini hem kilo alimini destekler dedi.
Boy olarak kizim cok uzun. Kilo olarakta iyi ama son birkac ayda kilo almadi diye boyle onerdi.

Yemek ve emme saatlerini duzenlemek memeyi kesmekten daha mantikli geliyor bana.

Neden zatif diye memeyi birakiyorsunuz. Benim kizimin kilo alisi yavasladi diye doktoru kestirmedi. Ustelik 2 yasini gecti. Konustugumuzda 23 aylikti. Doktoru hem bagisikligini hem kilo alimini destekler dedi.
Boy olarak kizim cok uzun. Kilo olarakta iyi ama son birkac ayda kilo almadi diye boyle onerdi.

Yemek ve emme saatlerini duzenlemek memeyi kesmekten daha mantikli geliyor bana.
Kilosu baya düşük persentil değeriyle ifade edersek %10larda. O yüzden dr mecburi gördü kış sonuna kadar bekle bağışıklığı açısından dedi 22 aylıkken şubat sonu kış bitimiyle kesmiş oldum. Emme yeme saatlerini düzenlemeye çalışsam da aylardir düzenlenmedi çok fazla emiyordu ne yaparsam yapayım ikna olmuyordu. Bir de şöyle birşey var mayısın ilk haftası işe başlayacağım. Dolayısıyla nisan ilk haftasından itibaren bakıcısına alıştırmaya başlayacağım. Doktorumuz her yeni olay arasına 1 ay koy çocuğun psikolojisi etkilenmemesi için dedi. Nisan başına kadar tam 1 ayda memeyi iyice unutur yemesi uykusu zaten anca bir ayda düzene girer. Düzene girip alıştıktan sonra bakıcısıyla tanışacak 1ay evde benle beraber bakıcıya alışacak. 1ay sonra mayisin ilk haftası da işe başlayacağım tam birer ay. Çocuğum için yumuşak bir geçiş olması için böylesi en iyisi. Emerken ise başlamak olmazdı uykusu beslenmesi düzeni açısından

X