Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Ben su içemeyeceğime seviniyorum.Çünkü hiç sevmiyorum içmeyi.Ama mecbur içeceğim iftardan sonra da.Bir de sabah ne yiyeceğim derdi yok.O da güzel.Öğlen son kez ne yesem acaba.

günümüz yemek düşünmekle geçiyor ben de ramazanı o yonden sevıyrm kahvaltıyı topla öğle yemeği- meyve-çerez mutfaktan cıkılmıyor..
ne zamandır yapamadığım işlerimi yaptım bugün iftar menüm de belli bugün rahatım
ahahah gelınce o zaman

iftarda ne yiyosun bebişim buarada sorularını bana da sorabilürsün

Dimi can çıkmadan umut kesilmez.
Tabi ki

İftar menüsünü alalım Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz

Evet sabah ne yiyeceğim derdi yok,öğlen ne yiyeceğim derdi yok.Eve gidiyorsun hop sofraya kuruluyorsun.Herkes sofrada oluyor.Yemek işi bitip bulaşıklardan sonra güzelce de bir çay demlendimi ohh gel keyfim gel.Yanında tatlı da olsun ama.

Tatlı mıBen tatlı yapmayacağım eşimle anlaştımUmarım başarılı olurum

ailenleydın demi sen ne güzel sofraya kurulması ben kurulmadan önce biraz mutfak mesaisi yapmak durumundaym ama olsun mutfak işini sevıyrm,
ramazanda şerbetli tatlı da güzel gidiyor ama haaa

Son düzenleme:
ailenleydın demi sen ne güzel sofraya kurulması ben kurulmadan önce biraz mutfak mesaisi yapmak durumundaym ama olsun mutfak işini sevıyrm,
ramazanda şerbetli tatlı da güzel gidiyor ama haaa

Valla ne bulaşık derdim var ne yemek.Çayım da önüme geliyor.Bakmayın burada yemekler sunduğuma aslında çok tembelim ben.

Şerbetli şerbetsiz hiç farketmez.Havada karada götürürüm.

Valla ne bulaşık derdim var ne yemek.Çayım da önüme geliyor.Bakmayın burada yemekler sunduğuma aslında çok tembelim ben.

Şerbetli şerbetsiz hiç farketmez.Havada karada götürürüm.

ohhhh ne güzel özledim annemin yemeklerini keyfını çıkar bu günlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…