Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
:KK1: adra benım de ilk yarışmama katılmıştı adra yemek topiği açmalı ya çita çok yükseliyor o katılınca :KK1:
ben yokken ne cok gelişme olmuş yeni yeni tarifler gelmiş herkesin ellerine sağlık

O size özel değil canım.:KK53:Ben her yarışmaya katılıyorum çünkü.:KK60:

:KK1: adra benım de ilk yarışmama katılmıştı adra yemek topiği açmalı ya çita çok yükseliyor o katılınca :KK1:
ben yokken ne cok gelişme olmuş yeni yeni tarifler gelmiş herkesin ellerine sağlık
Seviliyor evet :KK16:bende sabah farkettim gözüm korktu :KK60:
Ayağım uğurlu geldi denir ona.:KK52:Bir de seni yalnız bırakmak istemedik.İlk katıldın ya korkma diye.:KK53:

Benimde uğurlu geldi ama dimi ayağımı sürştüm :KK60:Oyy çok teşekkür ederim :KK54:gözüm korktu evet ama siz yanımdasınız ya yeter :KK19:

Selam:KK3:
Anket açılmamış:26:
Çok sık gelemiyorum, ben oylama yapmadan sona erdirmeyin anketi:KK14:
Katılımcılara bol şans diliyorum:KK16:

Seviliyor evet :KK16:bende sabah farkettim gözüm korktu :KK60:

Benimde uğurlu geldi ama dimi ayağımı sürştüm :KK60:Oyy çok teşekkür ederim :KK54:gözüm korktu evet ama siz yanımdasınız ya yeter :KK19:

Evet sen uğurlu geldin işte.:KK53:Pazar günü herkes atak yaptı.Türk değilmiyiz herşeyi sona saklarız.:KK9:

ben bir an önce konuyu acayım derken malzemelerimi eksik yazmısım ya :KK52:
aranız da yapacak olursa limonlu kısıma 3-4 yumurta, sosuna da yarım limon ekleyecek :KK66:

ay ne iyi olur :) malzemelerimin resmi de görünmüyor, acemi aşçı olup çıktım resmen başıma herşey geldi, bir de sonuncu oldum mu tamamdır :KK70:

İlk seferde olur öyle şeyler.Ben pastalar yarışmasında pastayı tam üç kez yapmıştım:)Sonuncu,ikinci,üçüncüyü boşver.Eğlenmeye bak.:KK52:

İlk seferde olur öyle şeyler.Ben pastalar yarışmasında pastayı tam üç kez yapmıştım:)Sonuncu,ikinci,üçüncüyü boşver.Eğlenmeye bak.:KK52:

aynen ya yaptığım şeyi paylaşmak bile güzel:)hatta arkadaşım yaptı ve beğendi ya en azından mahcup olmadım bu yetti bana:))

Tariflermi çoğalmış yoksa bana mı öyle geliyor:KK53::KK53::KK53:
Maşallaahhhh son dakika tarifleri ile epey bir katılım oldu..
Sanırım yeni tarfilerin farkedilebilmesi için anket geç açılacak...

Tariflermi çoğalmış yoksa bana mı öyle geliyor:KK53::KK53::KK53:
Maşallaahhhh son dakika tarifleri ile epey bir katılım oldu..
Sanırım yeni tarfilerin farkedilebilmesi için anket geç açılacak...

Bu sefer ilk defa yarismaya katilan da cok.

Benim gibi :)

Cok keyifliymis :KK66:

X