Süt kesiği gibi gelen akıntı

Pembelii11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
565
70
Çok üzgünüm süt kesiği gibi akıntı oluştu bende hanımlar. İri taneler küçük taneler nasil anlatacağımı da bilmiyorum.. ilişki sonrasi prezervatif de kalıyor bu akıntı.(bu şekilde anlattığım için özür dilerim) Sıvı şekilde değil tane tane kesik birseyler:KK43:( Bu neyden kaynaklı? Ne yapmalıyım? Bileniniz var mı? Doktoruma gideceğim ama gidene kadar çok endişe içerisinde kaldım. Ve doktora gittiğimde alttan veya el ile muayne eder mi? O şekilde muayne etmeden olur mu?

Çok üzgünüm süt kesiği gibi akıntı oluştu bende hanımlar. İri taneler küçük taneler nasil anlatacağımı da bilmiyorum.. ilişki sonrasi prezervatif de kalıyor bu akıntı.(bu şekilde anlattığım için özür dilerim) Sıvı şekilde değil tane tane kesik birseyler:KK43:( Bu neyden kaynaklı? Ne yapmalıyım? Bileniniz var mı? Doktoruma gideceğim ama gidene kadar çok endişe içerisinde kaldım.
Enfeksiyon ve mantardan dolayı canım

Korkacak birsey yok,mecburen spekulumle orayı gormesi gerekiyor mantar yüksek ihtimal.tedavide eşli tedavi olmanız gerekeblir.geciktirmeyin daha şiddetli enfeksiyonlara sebep olabilir,bir an önce tedavi olun.

X