süt içiyormusunuz....?

kimselerbilmez

pamuk şekerim benim
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
1.071
0
arkadaşlar ben bebeğime gaz yapar diye süt içmiyorum.sütlaç yada sütlü çorba yiyorum ama süt içmiyorum.içmekte istiyorum.acaba gerçekten gaz yapıyormu içeniniz varmı.:uhm:

ben hamileykende emzirirkende içtim süt hemde soğut sıcak o an için nasıl olursa bence bebekler karşılaştıkları ortama hemen ayak uyduruyorlar asıl sorun olan karşılaşmadıkları

ben hamileykende emzirirkende içtim süt hemde soğut sıcak o an için nasıl olursa bence bebekler karşılaştıkları ortama hemen ayak uyduruyorlar asıl sorun olan karşılaşmadıkları

aynen bende hem hamileyken hem emzirirken süte devam.ben sıcak içemediğim için hep soğuk içiyorum.sabah kahvaltıdan sonra aksam yatarken..hiç gaz sorunumuz olmadı şükür.ama cokta soğuk olmaması lazımyerimseniben

sütü artıran en önemli besinlerden biri de süttür. oyüzden ben de günde 1 bardak süt içiyorum..az şekerli ılık süt gaz yapmıyor diyorlar..ben de gaz yapıyor da bebişime galiba pek olumsuz tarafı olmuyor.

bende hamileliğimden beri içiyorum doktorlarda anne sütünü artırdığını ayrıca günde 3-4 bardak içilmesi gerektiğini söyledi

hamıleliğimdekı kadar duzenlı olmasada bende hergun 1 bardak sıcacıkkk süt içerimm..çok severı sutu..

hayır kesinlikle içemiyorum.ilk zamanlar içtim.ama zaten çok gazlı olan oğlum kıvrım kıvrım kıvrandı..adeta gazman oldu.o günlerde ikimizde mahvolduk.çikolata bile yesem çocuk yellene yellene bi hal oluyo yaa..dr.söylediğinde inanmamıştım:çok üzgünüm:

ben de sütü çok severim ama malesef kızıma allerji yaptığı için içemiyorum. denemek lazım çocuğun hal ve hareketlerinde bir değişiklik yaparsa, rahatsızlık verirse içmezsin. yapmazsa içersin ve sütüne de çok katkısı olur.

bende gaz yapar diye içmiyordum ama burda arkadaşların yazdıklarını okuyunca ılıkve şekerli içtim bugün sütüm sıkmadığım halde fışkırıyor ve rengi koyulaşmış sanırım yağlandı bundan sonra içecem

bende hamileliğimden beri içiyorum doktorlarda anne sütünü artırdığını ayrıca günde 3-4 bardak içilmesi gerektiğini söyledi

bazı zamanlar pc başına oturunca süt paketini getiriyorum burda açıyorum sörf yaparken 1 litreyi güpletiyorum, sabaha bi bakıyorum göğüslerim taş gibi olmuş, acayip süt oluyor, içmediğim zamanlarda da yumuşacık oluyo, süt gerçekten acayip süt yapıyo:lepi:

lohussayken her gece ballı sut ıcıyordum
oglum gazdan patlama noktasına gelınce bırakmıstım
kırkı cıktıktan ve gaz sancıları azaldıktan sonra bende hergun duzenlı olarak ıcmeye basladım
ama gaz olmasın dıye bır sure sonr rezene de ıcıyorum ben
sımdılık ogluma yetıyor ama azalma noktasında
baska seylerde yapmam lazım

X