Süt Içemiyorummmm

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
Arkadaşlar Süt Içemiyorum önceden çok Severdim Fakat şimdi Midemi Bulandiriyor Onun Yerine Hazir Sütler Içmeye çalişiyorum Kakaolu Falan Oda Ii Gelirmi Sizce Merak Ediyorum Ve Yoğurtta Yiyorum.sütün Yerini Tutarmi

süt ve süt ürünlerinin değerleri hemen hemen aynıdır canım .. dereotu seviyosan ondanda iyebilirsin onunda kalsiyum oranı oldukça yüksek..

Ben hamile değilim yada öyle biliyorum :S
Hiçbir yemeği ayırt etmem ama süt denince kokusu bile midemi bulandırıyor.
Yarın öbürgün hamile kalırsam nasıl içerim diye kara kara düşünüyorum.

dondurmada yumurtada da aynı oranda kalsiyum var illa süt içmek zorunda değilsin.

kızlar bende hamilelikten önce acayip süt içerdim fakat hamile kaldıgımda bulantılar yüzünden içmek istemiyordum ama şimdi artık 34. haftada rahatca içiyorum size tavsiyem toz nesguikler var çilekli kakaolu falan ben ondan koyuyordum süt içerken, hem onun içindede kalsiyumm vesayere var yani oda çook yararlı bence kakao yerine nesguik li içmeyi dene hem tadı çook güzel. :icecream:

bende sütü çok sevmeme rağmen artık içemiyorum ilk 5 haftam herşey güzeldi hergün nerdeyse 1 litre süt içiyodum ama bulantılarım başladıktan sonra ağzıma süremez oldum gerçi sadece süt değil hiç bişey yiyemiyorum kilo veriyorum şu an 11. haftadayım inş. geçer umarım ya geçmezse bu gidişle çocuğum çubuk kraker şeklinde olucak sadece çubuk kraker yiyebiliyorum da :)

ayyy arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum.sütü kendimi bildim bileli içemem zaten.hamileyken denedim nesguik le falan midemi bulandırdı.bi yerde okumuştum zorlamanın bi anlamı yok..peynir ve yoğurt yiyerekte kalsiyum ihtiyacını karşılayabilirmişizz..bende bol bol peynir ve yoğurt tüketiyorumm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…