Süt arttirmayi basarabilen varmi

Benimde emzirmeden max gorduhum simdiye kadar 60cc ona bile esimle sevinmistik ilk gordugumuzde . Arastirdigima gore o ilac geri cekilmis sanirim saglik bakanligi tarafindan mo.ti.. olan sizinki o muydu
Merhaba ilaç hala piyasada mı acaba bugün kontrolüm var doktora yazdırayım bende

Arkadaşlar, sütünüzün artmasını istiyorsanız öncelikle sütünüze güvenmeniz lazım, 1.kural bu, günde en az 3.5 litre su ikinci kural bu, 3. Kural bebek talep ettiğinde sürekli emzirmek yok dolsun göğsüm diye beklememek, 4.kural yapılacak yemeklerde sütü ne arttırır diye Google bakıp ona göre yemek listesi hazırlamak, ve artması için takviye kullanmak,.ben bestlak kullanıyorum 2.5 aylık olacağız yakında 2.şişedeyim... bebeğim ilk ay 800 gram aldı, 2.ay 1.555 gram, en son muayene ayın 2 nde olduk o günden bugüne günlük 45-50 gram alıyor.

bana doktorum bestlak damla önermişti işe yaramıştı. Onu denediniz mi?

Merhaba benimde sutum azdi hatta sariliktan hastanede kaldik mamaya baslattilar ama 2. Aydindan sonra oglum mama reddi yasadi ve sirf sutle ilerledik ben ilk sagin yaptim 3 litre kadar su ictim gunde incir hurma yedim ve dutt kurusu kürü kullandim rezene cayi ictim bunlar benim yaptıklarm benimdesaggimda 6--9 cc cikiyordu max ama ogluma eyyetiyorrdu

Evet artırmıştım bol bol ayranlı çorbalar kompostolar içerek hemde
Oğlumu tam 2.5 sene emzirdim hatta herkes şaşırıyordu senin gibi zayıf birinin cocugunu hala emzirmesi falan diye
Oğlum kucağıma sığmıyordu
Tabi bende istiyordum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…