Süt alerjisinde baklava yenir mi?

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
229
44
31
Merhabalar bebeğim süt alerjisi baklavada sade yağ var sanırım çok canım çekiyor yesem birşey olur mu daha önce yiyen var mı aranızda yada baklavaya yakın lezzette yiyebileceğim ne olabilir tatlı olarak

Ben bi ısırık yerdim, ne kadar lık bebeğin, genelde ek gıda dönemi hafif li yo alerji

Merhabalar bebeğim süt alerjisi baklavada sade yağ var sanırım çok canım çekiyor yesem birşey olur mu daha önce yiyen var mı aranızda yada baklavaya yakın lezzette yiyebileceğim ne olabilir tatlı olarak
Baklavayi gercekten sade yag ile yapan bir baklavavi sanmiyorum ulkede kalmis olsun. Cogu margarin dayiyor.

Süt diyetini abartıp kendiniz üzmeyin çok. Yeni nesil doktorlar çok katı diyetleri önermiyor. Bir baklavanın içindeki margarinin içindeki süt tozunun sütünüzden bebeğe geçişi onda aşırı bir reaksiyon vermez.

Süt diyetini abartıp kendiniz üzmeyin çok. Yeni nesil doktorlar çok katı diyetleri önermiyor. Bir baklavanın içindeki margarinin içindeki süt tozunun sütünüzden bebeğe geçişi onda aşırı bir reaksiyon vermez.

Bilmiyorum alerjiden dolayı çok zor günler geçirmiştik yine aynı günlere dönmekten korkuyorum ama canım da çok aşırı istiyor alternatif şerbetli Bir şey bulamazsam tadımlık da olsa yiyeyim🤭

X