süt alerjisi olanlar vegaferon a dikkat!!!

Osman gönülal yumurta alerjisinde o kızarıklıkları söylüyor. Bu arada ben incia kullanıyordum o da alerji yaptı. Şimdi genel olarak yıkıyorum iyice kuruluyorum, ara ara terledikçe Müslin ile pomad şeklinde kuruluyorum çok şükür iyi gidiyor.
Analık zor zanaat be ☺️
Yaa bn hiç yumurtadan şüphe etmemiştim şuan bir buçuk haftadr kestik yumurtayı hatta tavugu da

Düzeldi mi peki? Ben alerji doktoruna dediğim zaman bana sadece süt ürünlerini ve dana etini kes geri kalan herseyi verebilirsin dedi.
Süt ürünleri dana eti yumurta tavuk çerez.yasak. Denizürünleri pekmez tahin susam bunları da takip et dedi. Bize mayalı şeylerde gelmiyor . Hurma da gelmiyor. Bizim liste çok uzun

Süt ürünleri dana eti yumurta tavuk çerez.yasak. Denizürünleri pekmez tahin susam bunları da takip et dedi. Bize mayalı şeylerde gelmiyor . Hurma da gelmiyor. Bizim liste çok uzun
Rabbim kalıcı hastalık vermesin de. Geçer insallah ya. Rabbim geldi geçti demeyi nasip etsin. Çok geçmiş olsun

Selam kızlar ocean mı vegaferon mu kullanalım diye sormuştum daha önce. bugün saglık ocagının vermiş oldugu demir ilacını deneme amaçlı 3 damla vereyim dedim ancak süt ürünü tüketmiş gibi aynı belirtileri verdi süt alerjisi olanlar doktorunuza danışmadan kullanmayın. Tüm çabam bu hale gelmemek içindi ama yine geldik keşke herkes bu kadar hassas konularda daha bilgili olsalar
Merhaba bestiron damla kullanıyorum bebeğimde süt alerjisi var onuda drnuza sorabilirsiniz

Doktorum onu önerdi ilk . Bugün aldım bnde ama kullanmadım daha ne gibi bir zararı var acaba
İçinde pancar şekeri var oda bebek için uygun değil ve kıvam arttırıcı renklendiriciler bulunuyor
Ama en önemlisi sodyum benzoat uzun vadede kanser hastalığına sebep faktörlerden biri Amerika'da yasaklı bı madde asla bir ürünün içinde varsa ülkeye girişi yapilmiyor

İçinde pancar şekeri var oda bebek için uygun değil ve kıvam arttırıcı renklendiriciler bulunuyor
Ama en önemlisi sodyum benzoat uzun vadede kanser hastalığına sebep faktörlerden biri Amerika'da yasaklı bı madde asla bir ürünün içinde varsa ülkeye girişi yapilmiyor
Teşekkür ederim İçeriği yeni okudum hep de öneriyorlardı oysa bestirondan başlayalım biz umarım dokunmaz o

X