Sushı yıyen var mı?

Balayında tatmiştim çiğ balık oldugunu bildiğim için iğrendim ama zaten tatsiz tuzsuz bişey.hiç önermem çiğ oldugu için ve civa içerdiği için doktor önermiyordur

Tadını çok merak ettiğim bir şey. Tatile gittiğim yerde vardı cesaret edip yiyemedim. Ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum

Hiç yemedim bir haber görmüştüm . Gelecekte de yemeyi düşünmüyorum .

Ben yedim hem de hamileyken.

O degil de cigkoftenin icinde bildigin cig kiyma var. Icinde solucan yumurtasi tenyasi herseyi de olabiliyor. Ona tamam da balik eti cig olunca iyy... Hem de hic bir riski yok kirmizi ete gore son derece de saglikli.

çok güzeldir.soya sosuna batırıp batırııp yersin

çiğ balık olduğundan arkadaşın yemesin.

Disina sardiklari yosun plakasi
Cok sever bayilirim
Illa icinde balik olmasina gerek yok
Arkadasiniz avokadolu ya da salatalikli yesin
Wasabiye de dalmasin erken dogurmasin mazallah acidan
Pismis karidesliside var
Ama hic yemediyse nal gibi balikli yiyemez

Ben severim.Bana göre tadı gayet güzel.Gebelikte zararlı olduğunu bilmiyodum.Onunki biraz merak olmuş.Genel olarak insanların damak tadına pek uymuyor aslında.Bir kere denese belki oda bidaha istemez.

Ben yedim hem de hamileyken.

O degil de cigkoftenin icinde bildigin cig kiyma var. Icinde solucan yumurtasi tenyasi herseyi de olabiliyor. Ona tamam da balik eti cig olunca iyy... Hem de hic bir riski yok kirmizi ete gore son derece de saglikli.
Nayir nolamaz benim mis cogkofteme tenyali mi didin?
Yedim ben ya bol bol. Pastirma,sucuk,cig köfte Allah ne verdiyse.
Ciger kebabi,sac tava lo lo lo
Suşi muşi bilmiyik.

turk damak tadindan cok degisik ama guzel, pismis balik veya et cesitleriyle yapilmissa yenebilir ben yiyorum hamileyken

Suşiye aşıgım. Ama heryerde yemem ve her cesidini de yemem. Sadece tonbalikli ve yengecli severim. Hamile iken cok aşerdim ama zarari olur diye yemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…