SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Yaa bu gönüllüler bence bu hafta bilerek oyun kaybetti.
Cumalı gitsin diye...
Bilmm siz ne dusunuosunuz..?
Olabilir,ama bencede cumali bi gitsin artık.performans yyok ki.tamam anadoludan yürüyerek gelmis etmis ama bu takım aç

Olabilir,ama bencede cumali bi gitsin artık.performans yyok ki.tamam anadoludan yürüyerek gelmis etmis ama bu takım aç
Evet cumali ve hakan gitmeli..
Fakir edebiyatından fenalık geldi..
Yarın ikisinden biri giderse çok iyi olacak.

Evet cumali ve hakan gitmeli..
Fakir edebiyatından fenalık geldi..
Yarın ikisinden biri giderse çok iyi olacak.
Insallah.cumali bence bu yarismaya hic alinmamaliydi.hakan desen turabinin dedigi kadar var.ama yinede hakan kalmali diyorum ben.bu takımın hakana da ihtiyaci var.cumali yagmur birsen siralama boyle olmali

Insallah.cumali bence bu yarismaya hic alinmamaliydi.hakan desen turabinin dedigi kadar var.ama yinede hakan kalmali diyorum ben.bu takımın hakana da ihtiyaci var.cumali yagmur birsen siralama boyle olmali
Hakanın da gitmesi lazım..
Bence o kendinden başkasini dusunmuyor.
Cumaliyle arkadaşlığı da yarışma bitene kadar..

ya bu.Cumali gitsin artik yaa.performans desen.sifir.ardindanda bi.zahmet Murat gitsin bir oyun.kazandiklari yokk.. unluler olurda dokunuzmazligi kaybederse bi zahmet onlardanda Turabi gitsin ne o maymun gibi gezmeler

merve karnın tok olduğu halde bu ne sinir bu ne hava. üçüncü senen seni itici yapan bütün özelliklerin hala aynı. sahrayla ikisi birbirine iyice benzemiş.
ünlüler takımında hiç mi sempatik biri çıkmaz ya. doymadılar bir türlü,hala bizde açız diyorlar. yiğitin, ümit karanın bacakları hala tombul. anıl eridi bitti.

Merve berbat ya o kiz bosuna sampiyonluk hayalleri kurmasin.cok kindar bi kiz sahrayla benziyorlar gercekten.aaah o sahra tam dovmelik

Merve berbat ya o kiz bosuna sampiyonluk hayalleri kurmasin.cok kindar bi kiz sahrayla benziyorlar gercekten.aaah o sahra tam dovmelik

sanki zorla getirmişler onu oraya, surat sürekli asık, zaten bu sene performansı yok, kaybedince öfke nöbetleri. önceki senelerde de oyun kaybedince çığlıklarından ada inliyordu. dere kenarında attığı çığlıkları hala hatırlıyorum.
konuşurken kızın öfke gözlerinden okunuyor, istemsizce dudakları falan kasılıyor. sahra zaten tahrikkar. yakın temas oyunlarında ne kadar sert girişiyor. bu sene bu ünlülere tahammül gösteremiyorum izlemiyorum. ara sıra panoramaya bakıyorum zaten yarışların sonu başından belli. kazanan aynı kaybeden aynı.

Yagmurda elensin.isi gücü anila satasmak sayi da aldigi yok zaten
Evet, yağmurda gitmeli.,
Dün fundayi izledim bi turlu kabul etmiyor anıla satastiginin arkasından konuştuğunu.
Kendine bakmadan anili yazmak ..
Ünlülere gıcık olunuyor,ama gönüllüler de akıllıca davranmiyor,gucsuzu elemek varken en basindan güçlüluleri gönderdiler.
Daha çok aç kalirlar

Düğün hayalleri kuruyordur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…